Skip to content

Nie mogę otworzyć lub zalogować się do Ubera z mojego telefonu komórkowego — rozwiązanie

7 de lipiec de 2021

Zalogowanie się na konto Uber to niewątpliwie bardzo prosty i podstawowy proces. Mimo to w wielu przypadkach mogą pojawić się problemy, więc dzisiaj przedstawiamy Ci rozwiązanie „Nie mogę wejść lub korzystać z Ubera z mojego telefonu komórkowego” – Uber nie działa.

Dlaczego nie mogę otworzyć Ubera z telefonu komórkowego?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zweryfikować w przypadku, gdy nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta Google z telefonu komórkowego, jest sprawdzenie danych. Może wydawać się to rzeczą podstawową, ale czasami najbardziej oczywistym okazuje się problem, to znaczy, że możesz być nieprawidłowe wprowadzanie danych.

Dlatego dokładnie sprawdź, co piszesz podczas wpisywania hasła. Sprawdź, czy nie aktywowano wielkich liter lub czy wpisałeś niepoprawny symbol. Z kolei zaleca się przeanalizowanie każdej z wpisywanych liter, ponieważ istnieje możliwość pominięcia jednego lub drugiego znaku.

Pamiętaj, że jeśli zbyt wiele razy wprowadzisz nieprawidłowe hasło, platforma może je uznać za podejrzane. Może to spowodować, że dostęp do Twojego konta zostanie zablokowany z tego powodu, spróbuj poprawnie wpisać swoje dane.

A co jeśli zmienisz swój numer? Istnieją również sposoby na odzyskanie konta Uber po zmianie numeru, z drugiej strony możesz wypróbować inne opcje, jeśli nie możesz się zalogować.

Na równi Możesz nie być w stanie się zalogować, ponieważ w pewnym momencie aktywowałeś weryfikację dwuetapową co ma na celu dodanie bardzo złego wysokiego poziomu bezpieczeństwa do konta Uber lub innych wymaganych kont.

Następnie, aby uzyskać dostęp, kod weryfikacyjny zostanie wysłany na Twój telefon komórkowy, aby przejść proces weryfikacji dwuetapowej. Jeśli jednak nie otrzymasz kodu, ponieważ nie masz odpowiedniego połączenia lub jesteś na wycofanej stronie, nie będziesz mógł wejść do Ubera.

W takich przypadkach możesz użyć należycie zapisanego wcześniej kodu zapasowego, ponieważ pomoże Ci w bezpiecznej kopii zapasowej, gdy nie masz kodu weryfikacyjnego

Co zrobić, jeśli aplikacja Uber nie działa?

Jeśli po weryfikacji danych podczas wpisywania hasła problem nadal występuje, istnieje możliwość, że masz Zapomniałeś hasła. Jeśli tak, możesz spróbować zresetować hasło do konta Uber.

Na szczęście firma zapewnia wszystkie narzędzia do łatwego odzyskiwania konta. Możesz wypróbować tę metodę, przechodząc do odzyskiwania konta Uber. W tym miejscu wpisz swój adres e-mail i informacje wymagane przez platformę.

telefon z uber

Po podaniu powyższych informacji otrzymasz wszystkie informacje niezbędne do odzyskania konta. W ten sposób możesz wprowadź nowe hasło na swoim koncie, rozwiązując problem braku możliwości wejścia do Ubera z telefonu komórkowego.

Z drugiej strony innym błędem wyświetlanym podczas aktualizacji aplikacji jest to, że pozostaje ona w trybie zamrożonym. Mianowicie, uruchamiasz aplikację, ale pozostaje tam i nie postępuje, nie pozwala również na wyjście z aplikacji. W innych przypadkach, jeśli oznaczysz niewłaściwą lokalizację, również tam zostanie zamrożona.

W pewnym sensie aplikacja najwyraźniej tworzy błędy, z tego powodu ważne jest, aby wyczyścić pamięć podręczną, Ten proces zostanie szczegółowo wyjaśniony później.

Teraz może też Uber w jakiś sposób zablokował aplikację; może za naruszenie któregokolwiek z jego warunków, wtedy w takich przypadkach nie ma już nic wspólnego z telefonem czy aplikacją, ale bezpośrednio z systemem Uber.

Ponadto inną opcją, którą możesz zrobić, jeśli Twoja aplikacja Uber nie działa, jest to, że po wyczyszczeniu tej pamięci podręcznej, przejdź do ponownego uruchomienia telefonu, Może się jakoś nasycić aplikacjami lub innymi i wtedy można to rozwiązać poprzez ponowne uruchomienie naszego telefonu.

Jeśli pod koniec czytania tego artykułu czujesz, że zrobiłeś wszystko i nadal nie możesz wejść do aplikacji, a także nie wiesz, co zrobić, teraz musisz udać się do wsparcia Uber i ujawnij wszystko, co zrobiłeś do tej pory.

Sprawdź swoje łącze internetowe

Aby rozwiązać nasze problemy, musimy odrzucić to, co oczywiste. Możesz nie mieć dostępu do swojego konta Uber z telefonu komórkowego, po prostu dlatego, że brak połączenia z internetem. To rzadkie, ale chwilowa usterka może spowodować, że nie będziesz mógł zalogować się na swoje konto.

nie możesz wejść do rozwiązania konta uber

Po prostu sprawdź, czy działa połączenie internetowe. Jeśli nie możesz się zalogować po sprawdzeniu, że sprawcą nie jest Internet, możesz wypróbować inne ustawienia techniczne, aby rozwiązać ten problem.

Wyczyść pamięć podręczną, gdy nie możesz uzyskać dostępu do konta Uber z telefonu komórkowego

Bardzo często mówi się o czyszczeniu pamięci podręcznej lub danych aplikacji, aby działała, prawda jest taka, że ​​często działa. W rzeczywistości, jeśli masz stały błąd, może to być spowodowane danymi przechowywanymi w telefonie komórkowym. Dlatego najlepiej jest spróbować wyczyścić pamięć podręczną i dane Uber.

  • Proces jest prosty, po prostu przejdź do „Ustawienia”.
  • Poszukaj opcji „Aplikacje”I tam zlokalizuj aplikację Uber.
  • Kliknij aplikację Uber, a następnie „Przechowywanie„I na koniec aktywuj opcje”Usuń pamięć podręczną„T”Usunąć dane”.

Zaktualizuj aplikację Uber, jeśli nie możesz wejść z telefonu komórkowego

Powodem, dla którego nie możesz wejść do Ubera z telefonu komórkowego, może być brak zaktualizowanej aplikacji. Biorąc to pod uwagę, po prostu przejdź do sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu mobilnym, wyszukaj „Uber„I sprawdź, czy aplikacja jest aktualna.

W przypadku, gdy opcja „Aktualizować”, Po prostu kliknij i poczekaj na zakończenie procesu aktualizacji.

Z drugiej strony, jeśli żadne z powyższych nie działa, aby wejść na Twoje konto Uber, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy, w której mogą Ci pomóc. A jeśli nadal nie ma rozwiązania, pamiętaj, że zawsze możesz łatwo utworzyć konto Uber i nadal cieszyć się jego usługami.

Jak mogę uruchomić sekcję w Uberze z mojego urządzenia?

W tej aplikacji są dwa dostępy i w zależności od tego, jak zamierzasz wejść. Przede wszystkim, jeśli jesteś pasażerem musisz kliknąć opcję logowania pasażera, musisz podać to, co chcesz wpisać, jeśli jest to adres e-mail, numer telefonu lub nawet jeśli chcesz połączyć się przez Facebook.

Następnie musisz kliknąć następną opcję i wpisać hasło w tej sekcji. W ten sposób ponownie klikniesz dalej i robisz dwuetapowy proces uwierzytelniania w którym otrzymasz kod, który musisz wpisać na ekranie i dać możliwość weryfikacji. W ten sposób udało Ci się już zalogować do Ubera.

Jeśli nie chcesz się zalogować i jesteś kierowcą, musisz, kliknij opcję logowania kierowcy, gdzie przekieruje Cię do sekcji, w której musisz wypełnić swoje dane osobowe, numer telefonu lub adres e-mail.

Musisz także kliknąć przycisk Dalej, aby szybko i łatwo przejść do opcji zarządzania wszystkimi podróżami.