Skip to content

Nie mogę oglądać ani odtwarzać filmów z YouTube na moim komputerze lub telefonie komórkowym — rozwiązanie problemu

25 de lipiec de 2021

Na poziomie globalnym konsumpcja wideo rośnie w ostatnich latach i jeśli przyjrzymy się nieco głębiej, protagonista tego boomem w świecie audiowizualnym był YouTube. W sposób naprawdę nie do powstrzymania rozrósł się i do tego świata należy coraz więcej ludzi.

Wcześniej istniały tradycyjne branże, takie jak telewizja, które zapewniały rozrywkę wizualną, a także sprzedawały reklamy, ale w wyniku YouTube w parze z postępem technologicznym, to radykalnie się zmieniło. Obecnie istnieje świetna interakcja dotycząca filmów.

Niektóre treści są odwiedzane częściej niż inne, ale na pewno jest bardzo popularna treść, Ponadto możesz także oglądać filmy z YouTube w ruchomym oknie na Androidzie z Telegrama. Są to aplikacje, które w pewnym momencie mogą działać zespołowo.

Słuchanie naszej ulubionej muzyki lub oglądanie filmów na tych platformach to duże źródło rozrywki, ilość i ilość osób, które korzystają z platformy YouTube dla swojej rozrywki, ale nie wszystko jest idealne, wiele osób filmy nie są odtwarzane, Z tego powodu tutaj poznasz rozwiązania tego problemu.

Dlaczego filmy z YouTube nie są odtwarzane?

Opcje naprawdę się różnią, a także zależy od tego, z jakiego urządzenia nie chcesz odtwarzać. Przeważnie stwarza problemy powiązane z używaną przez nas przeglądarką, Dlaczego? W wielu przypadkach nie jest on aktualizowany lub gdy często go używamy, zapisuje duże ilości plików cookie, dzięki czemu niepotrzebne informacje gromadzą się w pamięci naszego systemu.

Teraz innym powodem, o którym możemy wspomnieć, jest to, że nasz telefon komórkowy jest przestarzały, aplikacje wymagają kilku dodatków, które być może, jeśli system naszego telefonu komórkowego jest przestarzały, nie uzyskuje dostępu w najlepszy sposób. Czynniki mogą się bardzo różnić, ważne jest zapytaj, który z nich jest ci prezentowany.

Innym bardziej delikatnym aspektem jest Flash player telefonu jeśli to nie jest dobre, wpłynie to na aplikację YouTube. Wiele z tych problemów można naprawić.

Co zrobić, jeśli filmy z YouTube nie odtwarzają się lub nie ładują na moim komputerze?

Porozmawiajmy teraz o jak rozwiązywać konflikty z odtwarzaniem wideo na naszym komputerze.

Sprawdź połączenie internetowe

Jednym z powodów dużej wagi jest jakość połączenia internetowego, czasami nie jest wystarczająco dobra. Jeśli sieć, z którą jesteśmy połączeni, nie jest wydajna, filmy nie będą mogły być odtwarzane. Może z tego powodu Twój komputer nie może odtwarzać filmów, które chcesz obejrzeć. Praktycznym rozwiązaniem byłoby sprawdzenie poprawności działania połączenia internetowego, jeśli masz połączenie przewodowe, możesz zbadać stan kabli, końcówek i każdego ze złącz, oprócz sprawdzenia, czy masz naprawdę stabilne połączenie, jeśli twoje połączenie jest bezprzewodowe, więc sprawdź, czy router, który zapewnia dostęp do Internetu, działa poprawnie.

Problemy z rozszerzeniem Chrome

Przeglądarka Google Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek używanych przez internautów, jednak czasami mogą wystąpić pewne wady, które uniemożliwiają odtwarzanie filmów z YouTube. I czy niektóre rozszerzenia generują konflikty reprodukcji?, ponieważ mogą one blokować określone opcje Chrome, które są wymagane do odtwarzania treści multimedialnych z przeglądarki. Warto więc przyjrzeć się zainstalowanym rozszerzeniom, aby móc odinstalować mniej ważne.

Włącz lub zaktualizuj JavaScript

JavaScript to język programowania działający w naszej przeglądarce, dzięki integracji z HTML5 to, może sprawić, że odwiedzane przez nas strony będą bardziej dynamiczne i z nowoczesnym interfejsem, jeśli ta funkcja jest wyłączona lub nieaktualna, to wpłynie to na jej działanie, wśród funkcji JavaScript jest odtwarzanie treści multimedialnych, takich jak YouTube.

telefon z aplikacją youtube

Sprawdź działanie kodeków

Kodek to kod zawarty w specjalistycznym programie, który odpowiada za przekształcenie sygnałów cyfrowych zawartych na stronach internetowych lub w plikach multimedialnych na format audio i wideo, który możemy jako taki zinterpretować. Najlepiej zainstalować pakiet kodeków, który obsługuje dużą liczbę formatówW ten sposób upewnimy się, że możemy odtworzyć filmy z YouTube lub które mamy zapisane na naszym osobistym dysku.

Jakie jest rozwiązanie, jeśli YouTube nie działa na moim telefonie komórkowym i nie mogę oglądać filmów?

Jeśli problem, który chcesz rozwiązać, jest przedstawiony w YouTube na komórki możesz wypróbować niektóre z tych zaleceń.

Uruchom ponownie YouTube

Czasami aplikacje, które zainstalowaliśmy na naszym telefonie, mają błędy lub nieznane błędy, które przed rozpoczęciem próby rozwiązania skomplikowanymi metodami, Możemy go rozwiązać, po prostu zamykając aplikację i otwierając ją ponownie, aby sama weryfikowała poprawność działania, a jeśli wystąpi jakakolwiek awaria, wsparcie online aplikacji będzie odpowiedzialne za rozwiązanie.

Wyczyść dane i pamięć podręczną YouTube

Telefony komórkowe czasami zbierają wiele niepotrzebnych informacji, które są dla nas bezużyteczne, niektóre informacje docierają do pamięci naszej przeglądarki mobilnej, a urządzenie ma tendencję do tworzenia pewnych błędów. Nawet nie pozwól nam odtworzyć filmy. Jednym z pierwszych rozwiązań jest wyczyszczenie pamięci podręcznej na dowolnym urządzeniu z Androidem, aby zwolnić miejsce.

Innym skutecznym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie telefonu, jeśli masz dużo czasu bez wyłączania lub ponownego uruchamiania telefonu to zwykle nie pozwala na odtwarzanie filmów. W tym sensie możesz również wyczyścić pamięć podręczną, ale z aplikacji YouTube, aby sprawdzić, czy otrzymasz rozwiązanie.

zaktualizuj aplikację youtube

Zaktualizuj przeglądarkę i aplikację

Podobnie może być w jakiś sposób Twoja aplikacja YouTube została uszkodzona wtedy możesz uzyskać dostęp do opcji odinstalowania i ponownego zainstalowania aplikacji. Możesz jednak również uzyskać dostęp do YouTube z jego adresu IP.

Ważne jest, aby znać wersje systemu Android na wypadek, gdyby miało to wpływ w tym sensie, że: jest bardzo stary lub zawiera błąd Dzięki aplikacji YouTube dowiedz się o niezbędnych danych swojego obecnego telefonu komórkowego.

W ten sam sposób nasza historia przeglądarki może być zaśmiecona, jeśli chcemy zobaczyć YouTube z naszego komputera i nie pozwala nam się to odtwarzać. Możemy przejdź do usunięcia tych danych które mogą przeszkadzać.

Możesz wejść do przeglądarki i w narzędziach usunąć dane przeglądania, możliwe, że ta opcja pomoże Ci najlepiej. W ten sam sposób możesz wyczyść plik pamięci podręcznej, który możesz zobaczyć w tej samej lokalizacji, w opcjach narzędzi przeglądarki.

Przed ponownym wejściem do YouTube, aby sprawdzić, czy to, co zrobiłeś, działa, lepiej uruchom ponownie komputer, aby zapisać zmiany. Zawsze dobrze jest znać trochę więcej danych technologicznych na wypadek wystąpienia jednego z tych przypadków, aby wiedzieć, jakie kroki należy podjąć, aby rozwiązać problem. Na koniec zacznij od nowa w YouTube i ciesz się jego treścią.