Skip to content

Nie mogę czatować ani pisać na Tinder

13 de grudzień de 2021

Jedną z największych aplikacji do flirtowania lub umawiania się na randkę jest niewątpliwie Tinder, dziś można powiedzieć, że przewyższyła Badoo, kolejnego giganta sieci społecznościowych nastawionych na spotykanie ludzi na randkę. Jednak w danej aplikacji od czasu do czasu pojawia się taki lub inny problem. Jednym z najczęstszych jest kiedy nie pozwala ci rozmawiać, żaden Wysłać wiadomość, czasami on nawet nie pozwoli ci pisać.

Tinder nie pozwala mi wysyłać wiadomości

W przypadku, gdy Tinder nie pozwala na wysyłanie wiadomości, rozwiązanie jest dość proste i wystarczy po prostu przejść do Ustawienia> Aplikacje> Tinder Y Wyczyść pamięć podręczną tego samego, oprócz wymuszenia zamknięcia wniosku.

Jeśli masz iPhone’a, wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk Home, a następnie przesunąć ekran Tindera w górę i to wszystko.

W ten sposób powinieneś móc normalnie rozmawiać. Czasami okazuje się, że nie tylko nie pozwala na wysyłanie wiadomości, ale też nie pokazuje nowych wiadomości, coś, co nie dzieje się z jego wersją internetową, co muszę przyznać, działa cudownie.

Dzięki rozwiązaniu, o którym wspomniałem wcześniej zarówno na Androida, jak i iOS, nie będziesz już mieć tych problemów i będziesz mógł używaj Tindera do randkowania lub flirtuj bez jakichkolwiek problemów i ograniczeń.

Tinder nie pozwala mi rozmawiać

W ekstremalnych przypadkach co możesz zrobić, to bezpośrednio odinstalować aplikację, uruchom ponownie urządzenie mobilne, a następnie ponownie wyszukaj wspomnianą aplikację w Sklepie Play lub AppStore, aby pobrać ją ponownie, ale generalnie z rozwiązaniem, które zostawiam powyżej, nie powinieneś ponownie mieć tego problemu.

Ponadto, ponieważ wszystko, co robisz w Tinder, jest zapisywane na Twoim koncie, po wyczyszczeniu pamięci podręcznej lub odinstalowaniu aplikacji absolutnie nic nie jest usuwane, wszystkie mecze i rozmowy są zapisywane, więc w przypadku tego problemu nie powinieneś mieć żadnego problemu ani obawy tracąc te czaty.

Jak widać, dość łatwo jest rozwiązać problem, który na ogół jest powszechny na urządzeniach mobilnych. Jak wspomniałem powyżej, internetowa wersja Tindera działa bez zarzutu I jest to o wiele wygodniejsze, więc jeśli chcesz używać Tindera przez chwilę bez dramatów, polecam zrobić to z komputera, który jest wygodniejszy do czatowania, wysyłania wiadomości, wyszukiwania meczów między innymi.

Pamiętaj, że na blogu mamy wiele artykułów z sztuczki dla krzesiwa gdzie możesz bardzo łatwo flirtować i szybko znaleźć partnera.

dołącz do naszego kanału telegram