Saltar al contenido

Najlepsze sztuczki, aby w pełni wykorzystać możliwości Motoroli Moto G5 i G5 Plus

21 de septiembre de 2021

Jeśli chodzi o analizę niektórych z najlepszych telefonów, które możemy zabrać do domu, nie ma wątpliwości, że seria Moto G od ludzi z Lenovo / Motorola jest jeden z najlepszych widoków przez użytkowników. W każdym razie musimy podkreślić w tym sensie, że najnowszym przedstawicielem tej rodziny jest Motorola Moto G5 i właśnie z tego powodu zaoferujemy wiele sztuczek, aby Twoja Motorola mogła w pełni ją wykorzystać.

Poza tym, musimy również podkreślić, że Motorola Moto G5 wyposażona jest w aparat 12 MP z lampą błyskową LED i przednią kamerę 5 MP, które działają ponadprzeciętnie i są jedną z najlepszych opcji w swoim segmencie na całym rynku. Poza tymi problemami musimy podkreślić w ten sam sposób, że można znaleźć wersje Dual SIM Motoroli Moto G5, co czyni ją urządzeniem dla innych interesujące dla tych, którzy muszą łączyć pracę z życiem osobistym.

Sekrety Motoroli dla urządzenia Moto G5

Idziemy do porozmawiaj wtedy o najlepszych sztuczkach i sekretach Motoroli Moto G5, a potem na pewno musimy zacząć od trybu Freeze. Ten tryb jest przydatny do udostępniania danych urządzenia, a aby uzyskać do niego dostęp, musisz otworzyć Ustawienia, wejść do sekcji Sieć, kliknąć Kotwica sieci, a później Strefa Wi-Fi, aktywując strefę internetową wokół siebie, z której możesz skorzystać dowolnego przyjaciela, którego chcesz.

Tymczasem, jeśli chcesz otworzyć opcje łączności, po prostu musisz przejść do Ustawień, biorąc pod uwagę w tym sensie, że Motorola Moto G5 ma ze wszystkimi klasycznymi opcjami w tym segmencie, jak Bluetooth 4.0, WiFi, NFC i oczywiście również kompatybilność z 3G / 4G LTE. Motorola Moto G5 pozwala również dostosować panel powiadomień, a aby to zrobić, musisz kliknąć przycisk edycji u dołu ekranu, przeciągając aplikacje, aby umieścić tam te, które chcesz.

Cóż, gesty akcji Motoroli Moto G5 to kolejny aspekt, o którym nie możemy nie wspomnieć w tym kontekście, biorąc pod uwagę to to urządzenie ma przycisk NAV dla lepszej nawigacji;, który po aktywacji pozwala nam używać czujnika odcisków palców do poruszania się po terminalu. Tryb oszczędzania energii to kolejna opcja, którą musimy rozważyć w takich przypadkach. Jest to system, który posiada Motorola Moto G5, który pozwala nam poprawić żywotność baterii smartfona w warunkach niskiego poziomu naładowania baterii.

Najlepsze sztuczki dla Motoroli Moto G5 Plus

Jeśli chodzi o analizę niektórych z najlepszych smartfonów, jakie możemy teraz kupić, zwłaszcza gdy patrzymy przede wszystkim na stosunek jakości do ceny, jaki mogą nam zaoferować, nie ma wątpliwości, że seria Moto G Motorola, należąca teraz do Lenovo , to najlepsze, co można znaleźć. Jego najlepszym referencją w tej chwili jest nikt inny jak Motorola Moto G5 Plus.

Pierwszą rzeczą do podkreślenia w tym względzie jest to, że Motorola Moto G5 Plus to nic innego jak starszy brat Motoroli Moto G5. Oczywiście nie trzeba dodawać, że Moto G5 jest następcą Moto G4, co jest logiczne. Po tym, jeśli chodzi o wydajność Motoroli Moto G5 Plus, musisz wziąć pod uwagę, że jest ona lepsza w porównaniu z Motorolą Moto G5, więc nie wahaj się ani chwili, aby wybrać ją od swojego młodszego brata.

Podsumowując i nie wdając się w szczegóły, możemy powiedzieć, że Motorola Moto G5 Plus to jeden z terminali, który oferuje najwięcej za swoją cenę, którą możemy polecić absolutnie wszystkim użytkownikom, którzy szukają urządzenia mobilnego, które działa więcej niż dobrze na co dzień, z dobrą baterią, dobrym aparatem itp. S

Posiada również wiele opcji, które umożliwiają dostosowanie Motoroli, takich jak dostosowywanie kolorów i motywów ekranu. Możesz również bardzo łatwo zmieniać czcionki i czcionki z telefonu komórkowego.

Najprostsze sztuczki dla Motoroli

Następnie omawiamy niektóre z najlepszych sztuczek lub sekretów Motoroli Moto G5 Plus, a następnie z pewnością musimy zacząć od trybu zamrażania. Ten tryb jest przydatny do udostępniania danych urządzenia, a aby uzyskać do niego dostęp, musisz otworzyć Konfiguracja, wejść do sekcji Sieć, kliknąć Kotwica sieci, a następnie Strefa WiFi. Możesz więc aktywować strefę internetową wokół siebie, z której może skorzystać każdy znajomy, którego chcesz.

Tymczasem, jeśli chcesz otworzyć opcje łączności, po prostu musisz przejść do Ustawień, biorąc pod uwagę, że Motorola Moto G5 Plus ma wszystkie klasyczne opcje w tym segmencie, takie jak Bluetooth 4.0, WiFi, NFC i oczywiście również , kompatybilność 3G / 4G LTE.

Motorola Moto G5 Plus pozwala również dostosować niektóre aspekty powiadomień, a aby to zrobić, musisz kliknąć przycisk edycji u dołu ekranu, przeciągając aplikacje, aby umieścić tam te, które chcesz.

Cóż, gesty akcji Motoroli Moto G5 Plus to kolejny aspekt, o którym nie możemy nie wspomnieć, biorąc pod uwagę, że to urządzenie ma przycisk NAV dla lepszej nawigacji, który po aktywacji pozwala nam korzystać z czujnika odcisków palców do nawigacji po terminalu. Tryb oszczędzania energii to kolejna opcja, którą musimy rozważyć w takich przypadkach. Jest to system, który posiada Motorola Moto G5 Plus, który pozwala nam poprawić żywotność baterii smartfona w warunkach niskiego poziomu naładowania baterii.

kody do motoroli

Przywracanie ustawień fabrycznych Motorola Moto G5 Plus

Dobrze dla ponowne uruchomienie terminala Motorola Moto G5 Plus wiąże się z formatowaniem go z trybu odzyskiwania. Pierwszą rzeczą, którą musisz wtedy zrobić, to wyłączyć urządzenie, a następnie nacisnąć i przytrzymać przyciski zwiększania głośności razem z przyciskiem zasilania przez kilka sekund. Następnie naciskasz klawisz głośności w górę, aż pojawi się ikona systemu operacyjnego i sam tryb odzyskiwania. W nim, aby się poruszać, możesz naciskać klawisze głośności i potwierdzać przyciskiem zasilania.

Aby zakończyć twardy reset telefonu Motorola Moto G5 Plus w trybie odzyskiwania, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się w samym procesie. Następnie musisz nacisnąć Wyczyść pamięć podręczną / Reset do ustawień fabrycznych i potwierdź przyciskiem zasilania. Ten krok zajmie kilka minut, a kiedy skończysz, musisz wrócić do menu głównego i kliknąć Reboot System Now, czekając na zakończenie i ogłosić, że został pomyślnie zresetowany.

W drugim przypadku możliwe jest również zresetowanie urządzenia mobilnego Motorola Moto G5 Plus z menu. W tym celu najpierw musisz włączyć urządzenie, następnie wybrać Kopia zapasowa i zresetuj, następnie Przywróć dane fabryczne, Zresetuj urządzenie i na koniec Wymaż wszystko. I na koniec, jeśli poprzednie metody Cię nie przekonały, powinieneś sflashować terminal Motorola Moto G5 Plus. Jak widzisz, krok po kroku nie jest zbyt skomplikowany.

Która z tych sztuczek dla Motoroli Moto G5 wydaje Ci się najbardziej interesująca?

dołącz do naszego kanału telegram