Skip to content

Najlepsze strony internetowe i aplikacje do pobierania darmowych tapet na urządzenia mobilne i komputery PC

12 de marzec de 2022

Posiadanie ładnej tapety na komputerze lub urządzeniu mobilnym jest zawsze przyjemne dla tych z nas, którzy pracują z tymi maszynami kilka godzin dziennie, dlatego jeśli znajdziesz się w wyszukaj tapetę wysokiej jakościzaproponujemy Ci kilka miejsc, w których możesz je zdobyć.

Najlepsze jest to, że tapety, które pokażemy, są wysokiej jakości, więc zawsze zobaczysz obrazy o doskonałej rozdzielczości.

Jakie strony internetowe mogę odwiedzić, aby pobrać tapety?

Strona, która codziennie odwiedza tysiące osób: DeviantArt

Strona DeviantArt jest dla ogromnej liczby użytkowników pierwszym miejscem, do którego należy się udać, gdy jesteśmy tym, kim jesteśmy szukam funduszy wysokiej jakości ekran.

Prawda jest taka, że ​​jest to strona zorientowana specjalnie na tapety, ponieważ ogromna liczba grafików i rysowników zamieszcza tam swoje własne prace. Jeśli szukasz kreacji z Photoshopem i innym pierwszym poziomem, to jest twoje miejsce.

Wallhaven to miejsce, którego nie możesz przegapić

Odwiedzenie strony Wallhaven to kolejna strona, której pod żadnym pozorem nie powinniśmy tracić z oczu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to przestrzeń, która przez długi czas była uważana przez użytkowników za najlepszy w swojej dziedzinie.

Choć od tego momentu do tej części konkurencja urosła do gigantycznych rozmiarów, nie powinniśmy też tracić czasu, bo ma dobrą treść, wiele z nich zorganizowane według tematów aby łatwiej je znaleźć.

Tapety HD najlepszej jakości dla Twoich urządzeń

Jego własna nazwa w jakiś sposób to uprzedza, a prawda jest taka, że ​​oficjalna strona HD Wallpapers jest kompletną witryną zaprojektowaną również do oferowania tego typu treści. Szczególnie podobał nam się fakt, że oferuje ogromną ilość informacji o każdej z dostępnych tapet, dzięki czemu znalezienie dokładnie tej, której szukamy, jest znacznie łatwiejsze.

Wallpaperswide zawiera obrazy, które możesz uznać za naprawdę piękne

Wallpaperswide ma również wszystko, co niezbędne, aby wziąć to pod uwagę. Chociaż jego konstrukcja nie jest tak ładna, jak niektóre z poprzednich opcji, o których wspomnieliśmy, nadal dodaje kilka naprawdę atrakcyjnych funkcji, takich jak wskaźnik jaka jest rozdzielczość ekranu, dzięki czemu wiesz, na jaką jakość powinieneś postawić.

Na koniec przedstawiamy najlepsze tapety dzisiaj od Wallpaperstock

I na koniec porozmawiamy o innej witrynie podobnej do tej, o której wspomnieliśmy powyżej, mówimy o oficjalnej stronie Wallpaperstock, biorąc pod uwagę zauważ, że różnica z tym jednym jest to, że znajdziemy dziś tylko najwyższej jakości tapety.

Oczywiście musisz pamiętać, że jeśli naprawdę chcesz ciesz się zawartością w najlepszej jakości, ważne jest, aby panel terminala miał tę samą rozdzielczość.

System operacyjny Android jest najczęściej używany na świecie, a jednym z kluczy do jego sukcesu jest ogromna zdolność dostosowywania się do różnych typów użytkowników. za wysoki poziom dostosowania.

Na przykład mobilne aplikacje do tapet stały się bardzo popularne ostatnimi czasy, a w tym przypadku chcemy pokazać Ci jedne z najlepszych, którymi możesz się teraz cieszyć.

ciesz się fantastyczną treścią

Rzeczywiście, jeśli chcesz zaskoczyć wszystkich swoich znajomych tapetą zupełnie inną niż ta, która jest domyślna, wystarczy pobrać niektóre aplikacje, które pokażemy Ci w następnej kolejności. Najlepsze jest to, że każda z aplikacji mobilnych tapet, które teraz zobaczysz, ma ogromną ilość możliwości i wariantów.

Jak mogę uzyskać dostęp do tapet na telefon komórkowy o wszystkich gustach?

  • ZEDGE to doskonała aplikacja: choć niedługo pokażemy Wam wiele aplikacji w segmencie tapet mobilnych, prawda jest taka, że ​​jeśli chodzi o szukaj takiego, który jest paradygmatem, tym na pewno jest ZEDGE. Różnica między tą platformą a innymi podobnymi polega na tym, że ma ruchome tła, a także różne dzwonki i dźwięki, aby w pełni spersonalizować nasz smartfon.
  • Pobierz aplikację Tapety HD: jej nazwa to przedsmak tego, co może nam zaoferować ta druga aplikacja tapet na telefon komórkowy, z ponad 7000 alternatywami, które możemy ustalić jako tapeta w kilka sekund. Nawet jeśli lubimy je obracać, możemy oznaczyć nasze ulubione, abyśmy mogli później uzyskać do nich dostęp bez konieczności ich każdorazowego wyszukiwania.
  • Możesz skorzystać z aplikacji Tapety QHD: jeśli chodzi o znalezienie idealnej tapety mobilnej, jest jeszcze jedna idealna aplikacja dla najbardziej wymagających, to jest to, że ma tapety specjalnie przystosowany po najbardziej zaawansowane pod względem ekranów smartfonów, te, które osiągają rozdzielczości typu 2K, z ogromną ilością środków podzielonych na kategorie, aby szybciej je znaleźć.
  • Tapety Tła HD: Kontynuujemy przeglądanie najlepszych tapet mobilnych na Androida, w tym przypadku z usługą, która ma ponad 10 000 opcji, które są również aktualizowane codziennie. Z ponad 20 kategoriami dostępnymi dla wszystkich gustów, możemy znaleźć niektóre związane z filmami, inne z muzyką, a także miłośnicy samochodów, piękne dziewczyny itp.
  • Wysokiej jakości HD: Tapety mobilne Samsung są jednymi z najbardziej poszukiwanych na świecie, aw tym konkretnym przypadku Premium HD oferuje ponad 10 000, ze świetną jakością obrazu. Jej twórcy szczególnie dbają o każdą przesyłaną tapetę i nie możemy stracić z oczu faktu, że jest to jedna z nielicznych, która pozwala nam bezpośrednio udostępniać całą jej zawartość naszym znajomym.
  • Bezpłatna aplikacja Wallpaper HD Plus: gdybyśmy powiedzieli, że inne aplikacje mobilne do tapet na telefony komórkowe mają ponad 10 000 motywów, nie wspominając o tej, która ma 10 razy więcej, zawsze jest bezpłatna. Ciekawą rzeczą w tej platformie jest to, że zdjęcia są przesyłane najpopularniejszy na świeciedzięki czemu będziesz mógł być na bieżąco z najistotniejszymi tematami dnia na dzień.
  • Podstawa ścienna HD: Jeśli uważasz, że sprawdziłeś już każdą z aplikacji do tapet dla telefonów dotykowych, powinieneś spróbować szczęścia z tą opcją, ponieważ ma ona najbardziej obszerny katalog ze wszystkich. Jest nawet tak wiele tapet, które nam oferuje, że możemy je wyszukiwać nie tylko według kategorii, ale także według słów kluczowych, więc nie przegap okazji, aby je wypróbować.
  • Aby uzyskać obrazy o wyższej jakości, pobierz Tapety 3D: kolejna aplikacja w kategorii, której nazwa w jakiś sposób przewiduje, co może nam zaoferować, a ta wyróżnia się w szczególności tym, że ma tła oparte na obrazy 3d Dają świetne poczucie głębi. Ponadto możemy podzielić Twoje treści według rozdzielczości, z kilkoma alternatywami dla wszystkich gustów, od HQ do Full HD, w tym HD.
  • Pobierz jedną z najlepszych aplikacji do zmiany tapet: i kończymy tę recenzję najlepszych mobilnych aplikacji do tapet, z tą, która wyróżnia się spośród innych, ponieważ możemy ustalić czas, po którym być zmieniane automatycznie naszą tapetę. Oprócz tego możemy go obracać ręcznie za pomocą widżetu i w rzeczywistości jest to najbardziej konfigurowalna alternatywa ze wszystkich.

Jak mogłeś zauważyć, istnieje ogromny liczba wniosków mobilnych tapet, o których warto pamiętać, gdy chcesz spersonalizować swój smartfon w najlepszy sposób.

To wszystko kwestia poświęcenia czasu na poszukiwania, aż znajdziemy fundusz, który najlepiej nas reprezentuje i ten, który najlepiej nas reprezentuje dostosować się do naszego terminala zgodnie z jego mocą i jakością ekranu.

A Ty, którą z tych aplikacji wolisz? Która z tych witryn do pobierania tapet podobała Ci się najbardziej?

dołącz do naszego kanału telegram