Skip to content

Najlepsze strony i programy P2P do pobierania darmowych torrentów w języku hiszpańskim

4 de czerwiec de 2022

Pobierz muzykę i filmy z strony z torrentami Jest to zadanie, które wielu z nas wykonywało przez ogromną ilość czasu i chociaż dzisiaj zastąpiły je platformy streamingowe, wielu nadal jest nimi zainteresowanych, można uzyskać najlepsze strony do pobrania darmowych plików torrent w języku hiszpańskim z komputera

Mamy jednak złą wiadomość dla fanów pobierz torrentGoogle powraca do ataku i blokuje niektóre z głównych witryn z torrentami

Dlatego chcemy pokazać poniżej niektóre z głównych witryn i witryn P2P, które istnieją dzisiaj i nadal działają, ponieważ uważamy, że jest to doskonały sposób – choć również nielegalny w niektórych krajach – uzyskać dostęp do tych treści.

W tym sensie musimy powiedzieć, że wśród różnych znanych portali z tej kategorii, jednym z najbardziej rozpoznawalnych był: Hispashare, który został zablokowany kilka miesięcy temu, więc zaczniemy od szczegółowego przyjrzenia się Twojej sprawie.

HispaShare, jedna z najlepszych stron P2P

Jak powiedzieliśmy, hispashare Jest to jeden z portali, który miał najwięcej użytkowników w Hiszpanii w tym segmencie, ale jak to zwykle bywa w takich przypadkach, producenci narzekali na jego działanie, nakłaniając Gwardię Cywilną do jego zamknięcia.

Poza tym nie możemy zapomnieć o tym, że wciąż można znaleźć wiele domen o nazwie Marka Hispashare. Ale nie wszystkie z nich są niezawodne, więc lepiej sprawdź je szczegółowo, zanim zaryzykujesz.

Poza tym można korzystać z wielu innych stron, które mogą nam pomóc, jeśli nam się zabraknie HispaUdostępnij, dlatego zalecamy dalszą lekturę tego artykułu, w którym znajdziesz kilka z nich.

najlepsza strona do pobierania torrentów

Najlepsze alternatywne strony internetowe P2P dla Hispashare

Teraz, poza Hispashare, nie można stracić z oczu faktu, że istnieje wiele innych programów lub strony internetowe alternatyw P2P, możesz pobrać gry Freeroms dla PPSSPP i najlepszych emulatorów PSP.

w taki sposób, że gdy nadejdzie czas, zarekomendujemy Ci niektóre z najlepszych do wzięcia pod uwagę:

  • Zatoka Piratów: Prawdopodobnie jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych stron w tym segmencie, ale także jedna z tych, które mają do zaoferowania najwięcej treści w postaci torrentów. Ma kilka głównych kategorii i prosty interfejs. Oczywiście musisz pamiętać, że Twoja domena może się często zmieniać, więc na wszelki wypadek sprawdź to.
  • RARBG: Kolejna strona z bogatą historią, ma również bardzo dobrą reputację. Jednym z problemów, o którym musimy wspomnieć, jest to, że jest zablokowany w kilku krajach, chociaż nie martw się, ponieważ dobry VPN może rozwiązać te problemy.
  • 1337x.jeden: jeśli szukasz zróżnicowanej i dobrej jakości treści, oto naprawdę ciekawa alternatywa, której nie powinieneś tracić z oczu. Ma nawet wsparcie dla tych, którzy nie są pewni, jakich treści szukają. A po ostatniej przebudowie znacznie poprawił się jej aspekt estetyczny i wewnętrzna nawigacja w witrynie.
  • TorLock: Prawdopodobnie jedna z najlepszych alternatyw, które możemy polecić miłośnikom anime i e-booków, biorąc pod uwagę, że ma bardzo dobrze wykonany interfejs, a także nieskończoną liczbę interesujących torrentów w tym segmencie.
  • Torrentz2: nie jest to ani więcej, ani mniej niż nowa wersja popularnej strony Torrentz, zachowująca niektóre oryginalne aspekty tej platformy, takie jak minimalistyczny interfejs, oprócz zaangażowania w przemysł muzyczny.
  • YTS.am: prawie bez wątpienia musimy powiedzieć, że jesteśmy w obecności jednej z najlepszych opcji dla melomanów, biorąc pod uwagę, że skupia się ona wyłącznie na utworach kinematograficznych. Ponadto łącza nie wymagają dużej przepustowości.
  • EZTV: kolejny z programów, których nie powinieneś tracić z oczu w takich przypadkach, biorąc pod uwagę, że oferuje wiele interesujących treści związanych z telewizją międzynarodową. Obejmuje to również wiele renomowanych serii, więc zwróć na to uwagę.
  • elitefreak: Choć jej katalog nie należy do najbogatszych pod względem tego typu programów, nie możemy zapomnieć o tym, że niewiele podobnych platform oferuje taką ilość informacji o każdym z plików.

torrenty pobierania strony p2p

Czy pobieranie seriali i filmów ze stron P2P jest niebezpieczne?

Wielu użytkowników często zadaje nam to pytanie, a pierwszą rzeczą, którą powinniśmy im powiedzieć, jest to, że tak jest w większości nielegalne treścitrudno jest zapewnić, że jest to bezpieczna treść, która da nam spokój.

Jedną z najczęstszych wad, jakie możemy znaleźć w tym zakresie, jest to, że niektóre treści zawierają wirusa lub złośliwe oprogramowanie wbudowane, więc na wszelki wypadek zalecamy, aby mieć program antywirusowy i anty-malware.

Z drugiej strony w niektórych krajach użytkownicy, którzy to spożywają rodzaj produktów nielegalne są również karane, poza tym, co dzieje się z osobami odpowiedzialnymi za strony, więc lepiej być tego świadomym.

Ale za pośrednictwem Pinteresta możesz odkrywać sieć P2P, a użytkownicy tej doskonałej sieci uwielbiają ten pomysł.

dołącz do naszego kanału telegram