Saltar al contenido

Najlepsze strony do pobierania darmowych plików torrent w języku hiszpańskim z komputera

11 de septiembre de 2023

Plik torrent przechowuje metadane dotyczące plików i folderów zamierzają rozdawać i będą używane przez klienta BitTorrent. Jest to zdefiniowane w specyfikacji BitTorrent.

Torrenty działają poprzez podzielenie pliku docelowego na małe części fragmenty informacji, zlokalizowane na nieograniczonej liczbie różnych hostów. Dzięki tej metodzie torrenty mogą szybko pobierać duże pliki.

Mówiąc najprościej, torrent to informacja o plik docelowy, choć nie zawiera informacji o zawartości pliku. Jedyną informacją, którą zawiera torrent, jest lokalizacja różnych fragmentów pliku docelowego.

Kiedy klient (odbiorca pliku docelowego) zainicjował pobieranie torrenta, potrzebne fragmenty pliku docelowego mogą zostać łatwo znaleźćna podstawie informacji o torrentach.

Po pobraniu wszystkich fragmentów klient może złożyć je w użyteczną formę. Uwaga: pobieranie musi zostać zakończone, zanim będzie można złożyć je w kształt nadający się do użytku.

Plik torrent zawiera adresy URL wielu modułów śledzących i pełne metadane wszystkich modułów śledzących. paprochy. Może także zawierać dodatkowe metadane zdefiniowane w rozszerzeniach specyfikacji BitTorrent.

Są to tak zwane propozycje ulepszeń BitTorrenta. Przykłady takich propozycji obejmują metadane informujące, kto i kiedy utworzył torrent. Pliki torrent zwykle używają rozszerzenia rozszerzenie .torrent.

Specyfikacja zaleca, aby węzły były ustawione na K najbliższych węzłów w tabeli tras klienta wygenerowanej przez torrent. Alternatywnie. klucz można go ustanowić w znanym, dobrym węźle, obsługiwanym przez osobę, która wygenerowała torrent.

Torrenty są najpopularniejsze pliki w Internecie. Są to pliki zawierające informacje o filmach, grach wideo, programach itp. i którymi użytkownicy dzielą się między sobą za pośrednictwem programów takich jak uTorrent albo BitTorrenta.

Ponieważ wiemy, że istnieje prawie nieskończona liczba stron z torrentami, dzisiaj dokonamy przeglądu Najlepsze strony z torrentami w języku hiszpańskim według uznania samych użytkowników.

Indeks()

Strona TodoTorrents to dobra propozycja dla Ciebie.

Ta strona ma bardzo łatwy w użyciu interfejs w którym pliki są uporządkowane według kategorii, aby ułatwić wyszukiwanie. Ponadto na stronie głównej wyświetlane są najnowsze dodatki.

Elitetorrent to być może jedna z najlepszych propozycji, jakie znajdziesz.

Ta witryna jest uważana przez wielu użytkowników za jedną z najlepszych stron z torrentami w języku hiszpańskim. Szczególnie od niej wyróżnia się tym, że nie jest konieczna rejestracja, aby móc uzyskać dostęp do treści oraz że reklamy, które ma, nie są nachalne.

Lubisz to, co jest całkowicie oryginalne? Zatem SubTorrent jest dla Ciebie.

Ta strona jest szczególnie polecana miłośnikom oryginalnych wersji, ponieważ zawiera dużą ilość treści wersja oryginalna z napisami w języku hiszpańskim. Posiada również szeroką gamę serii.

Aby uniknąć irytujących reklam, użyj EliteFreak

Jego katalog jest nieco ograniczony w porównaniu do innych witryn tego typu, ale użytkownicy podkreślają jako dodatkową zaletę fakt, że nie mają reklam co pozwala znaleźć wiele informacji o każdym z plików.

edycja plików narzędzi programu

BitYouth najlepszy do wyszukiwania filmów.

Ta wyszukiwarka specjalizuje się w filmach i ułatwia jej zlokalizowanie filmy które trudno znaleźć w innych kanałach.

Newpct to kolejna dobra opcja, jeśli chcesz pobierać filmy.

Ta strona jest również wysoce zalecana przez osoby, które chcą pobrać filmy, seriale i gra wideo.

NajlepszyTorrent

Ta strona nie przechowuje brak typu pliku, ale jego zadaniem jest znalezienie plików, które chcesz pobrać. Posiada szeroki katalog gier wideo, seriali, filmów i muzyki.

Cenne aspekty najlepszych stron z torrentami w języku hiszpańskim

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje duża liczba stron internetowych, z których można pobierać torrenty. Lista, którą dzisiaj Państwu przedstawiamy, to bezpośredni wynik z ocen użytkowników.

Kryteria, które użytkownicy zwykle oceniają podczas umieszczania strona z torrentami Do jego ulubionych należą:

  • Niezależnie od tego, czy są reklamy, czy nie, a jeśli tak, to czy są natrętne
  • Aktualizacja treści
  • Możliwość znalezienia treści, które nie są zbyt aktualne
  • Możliwość usunięcia reklam i zapobiegnięcia ich ponownemu wyświetlaniu.
  • Dubbingi w języku hiszpańskim, hiszpańskim lub łacińskim
  • Możliwość znalezienia treści w wersji oryginalnej z napisami

Czy wiesz, czym są torrenty i co możesz z nimi zrobić?

dołącz do naszego kanału telegram