Skip to content

Najlepsze programy, strony i bezpłatne aplikacje z edytowalnymi szablonami do tworzenia infografik i plakatów

4 de listopad de 2022

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, to wiesz, że od czasu do czasu przeprowadzamy analizy na ten temat najlepsze programy za niektóre czynności, które możemy codziennie wykonywać na komputerze lub telefonie komórkowym.

To najlepsze strony do tworzenia infografik z edytowalnymi szablonami

Tak było na przykład w przypadku najlepszych programów do nagrywania seriali lub filmów, ale w tym przypadku chcemy nieco bardziej ukierunkować artykuł na rozwój zawodowy i wykorzystanie infografiki.

Prawda jest taka, że ​​chociaż nie wszyscy są do nich przyzwyczajeni, stopniowo infografiki stały się jednym z najpopularniejszych zasobów na świecie marketing internetowywięc lepiej wiedzieć, jak je wytwarzać.

Cóż, zanim pokażemy, jakie są najlepsze platformy do tworzenia własnych infografik, uważamy, że ważne jest, aby o nich trochę porozmawiać, a także efekt wizualny które zwykle generują we wszystkich tych, którzy je widzą.

Jednym z kluczy, który niewątpliwie sprawił, że infografiki stały się jedną z preferowanych treści dla osób zajmujących się marketingiem biznesowym, jest to, że są one bardzo łatwe do odczytaniazajmując mniej więcej jedną czwartą czasu niż inne teksty.

Kolejnym interesującym pytaniem jest jego zdolność dostosowywania, ponieważ chociaż możemy dodać wszystkie przedmiotów że chcemy w nich, w końcu niektóre z najczęściej używanych to wskaźniki liczbowe, zmienne tymczasowe, statystyki itp.

Chociaż infografiki można wykorzystać na wiele sposobów, infografika online Jest to jeden ze stylów, który w ostatnim czasie stał się bardziej popularny, biorąc pod uwagę, że prowadzone są na nich wcześniejsze badania, które starają się dostarczyć konkretnych informacji.

Jest również niezwykle powszechny Infografika dziennikarskaktóry choć przeżył swój moment największej świetności kilka lat temu, nadal jest szeroko stosowany, jeśli chodzi o graficzne przedstawienie jakiegoś dramatycznego wydarzenia, takiego jak klęska żywiołowa czy liczba wypadków drogowych w danym okresie.

Darmowe programy i aplikacje do edycji infografik i plakatów

W pewnych okolicznościach dzięki nim pokazywane są także wydarzenia polityczne czy gospodarcze. I wreszcie mamy infografika kartograficznao którym możemy powiedzieć, że ma na celu przede wszystkim nauczenie nas szeregu istotnych danych, ale jak sama nazwa wskazuje, z wykorzystania map jako tła.

Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy sytuacje są pokazywane związane ze zdrowiemna przykład ilu Hiszpanów cierpi na problemy z bezsennością.

Jeśli interesujesz się światem infografik, najlepsze jest to, że wiesz, jak w bardzo kreatywny sposób tworzyć infografiki, a najlepsze jest to, że możesz to zrobić onlinejeśli nie musisz pobierać programów, aby tworzyć własne infografiki, najlepszą alternatywą jest online.

strona internetowa online

To są strony, na których z łatwością stworzysz infografiki i plakaty

A teraz, wiedząc, jakie są główne zastosowania infografiki, uważamy, że nadszedł czas, aby porozmawiać o najlepszych witrynach, które pozwolą ci stwórz je bez konieczności pobierania ich na Windows lub Mac:

Twórz infografiki w serwisie Canva

Zaczynamy od tego, co dla wielu jest niewątpliwie najlepsza usługa online zarówno dizajnu, jak i grafiki, o której można powiedzieć, że wśród wielu treści, które umożliwia generowanie, jest infografika.

Najlepszą rzeczą w tej platformie jest to, że działa w bardzo prosty sposób, ponieważ wszystko, co musimy zrobić, to przeciągaj i modyfikuj elementywięc nie musisz mieć wcześniejszej wiedzy projektowej ani nic podobnego.

Twórz infografiki z Easel.ly

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z serwisu Canva, wiedz, że na stronie znajdziesz ogromną liczbę gotowych szablonów sztaluga.lykolejna usługa, która powoli zyskuje na popularności.

Jest o niezwykle intuicyjny edytordzięki któremu zawsze otrzymasz infografikę, nad którą pracujesz, aby całkowicie przypominała to, czego szukasz, dzięki ogromnej liczbie dostępnych opcji.

Twórz infografiki za pomocą wykresów Google

Ostatecznie i jak prawie zawsze bywa, nie mogliśmy przestać odwoływać się do narzędzi, które ludzie Google oddali nam do dyspozycji, w tym przypadku w szczególności dzięki Wykresomjeden z najciekawszych systemów, mimo że jest nieznany wielu.

Wykresy są całkowicie bezpłatne, bardzo wszechstronne i mają silnik programowania dzięki któremu można w pełni dostosować infografikę, więc nie możemy pomóc, ale zalecamy, abyś spróbował.

Czy udało Ci się stworzyć swoją pierwszą infografikę za pomocą tych sztuczek i platform? Jeśli masz inne wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my z chęcią odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram