Skip to content

Najlepsze gry w wirtualnej rzeczywistości (VR) na Androida bez żyroskopu

20 de maj de 2022

Jedna z głównych technologii, która w ostatnim czasie wdarła się do segmentu mobilnego, ma oczywiście związek z wirtualną rzeczywistością, systemem, który pozwala graczom z całego świata ciesz się wszystkimi rodzajami nowych gier o których wcześniej nawet nie mogliśmy marzyć.

Rzeczywiście, jak dobrze wiemy, rzeczywistość wirtualna to nic innego jak „nauka oparta na wykorzystaniu komputerów i innych urządzeń, której celem jest wytworzenie pozoru rzeczywistości, który dać użytkownikowi poczucie bycia w nim obecnym”.

Oczywiście, choć jasne jest, że każdy chce korzystać z wirtualnej rzeczywistości, szczególnie niektórzy programiści potrafili podbić masową publiczność swoim gry z tego segmentu, oraz z wyjątkiem używania lub nie używania żyroskopu.

Gry wirtualnej rzeczywistości na Androida

Trzeba powiedzieć w tym sensie, że chociaż w tej chwili możemy znaleźć ogromną liczbę gier w wirtualnej rzeczywistości, szczególnie niektóre z nich wyróżniają się daleko od innychwięc oczywiście chodzi o ich analizę.

Oczywiście w takich przypadkach należy wziąć pod uwagę, że jeśli chodzi o gry w wirtualnej rzeczywistości, to element, który powinien mieć Twój telefon aby naprawdę cieszyć się tego typu tytułem, jest żyroskopa właściwie nie wszystkie smartfony mają ten element w komplecie.

Właśnie dlatego mówimy, że zamierzamy zbierać to, za co wierzymy w tej chwili najlepsze gry w wirtualnej rzeczywistości bez żyroskopu, który powinieneś brać pod uwagę na co dzień dla smartfona.

Top 05 najlepszych gier wirtualnej rzeczywistości na Androida

Symulacja myśliwca odrzutowego: zaczynamy wtedy, od którego możemy rozważyć pierwsza gra w wirtualnej rzeczywistości bez żyroskopu tej listy, tytuł, który z pewnością przykuje twoją uwagę do tego stopnia, że ​​znajdziesz go z możliwością wykorzystania gamepada, aby go w pełni wykorzystać.

Musisz wiedzieć o tego typu grach, które wyróżniają się w swojej kategorii, ponieważ nie ma zbyt wielu tytułów lotniczych, które są tak dobre z graficznego punktu widzenia, a z kolei wymagają od Ciebie przekształcić Cię w odważnego pilota.

Kraina dinozaurów VR: Oczywiście, jeśli chodzi o gry w wirtualnej rzeczywistości, które planują przenieść nas z jednej części świata do drugiej, w wyimaginowane scenariusze, nie mogliśmy nie wziąć pod uwagę istnienia klasycznych tytułów, które stawiają na światy dinozaurów .

Przy tej okazji mamy wtedy możliwość cieszenia się doskonale osiągniętym środowiskiem dinozaurów, w którym będziesz musiał żyć jak jaskiniowiec, poszukiwanie pożywienia przy jednoczesnej ochronie przed drapieżnikami.

Niebezpieczne strzelanie do zombie: Oczywiście nie ma już znaczenia, o jakim typie gry mówimy, ani rodzaju listy, którą tworzymy, ponieważ zawsze znajdujemy jedne z najlepszych gier o zombie na świecielub takie, które nie przestają przyciągać uwagi.

W tym konkretnym przypadku szczególnie możemy cieszyć się bardzo dobrze przygotowanym tytułem, który wyróżnia się różnorodnością ofert rozrywkowych które oferuje nam pokonując żywych trupów.

celne strzały bez żyroskopów

Podróż kosmiczna Vr: podążanie za najlepsze gry w wirtualnej rzeczywistości niewymagające żyroskopu, Nie mogliśmy nie wspomnieć o przypadku tego tytułu, w którym musimy poruszać się w przestrzeni kosmicznej, próbując dotrzeć do wskazanych nam współrzędnych.

To kolejna gra, która jest naprawdę bardzo dobrze zrobiona, w której nie będziesz mógł uwierzyć w prawdę że widoczne są wszystkie elementy przestrzeni kosmiczneja to będzie wyzwaniem, abyś nauczył się kierować sobą tak, jak robią to astronauci.

Honey Bee VR przygoda: I dochodzimy do ostatniej z gier VR bez żyroskopu, tytuł również bardzo zabawny, jak wszystkie poprzedniew której będziesz musiał pomóc naszej zabawnej małej pszczółce, która oczywiście jest bohaterem gry.

Wszystko co musisz zrobić to pomóż im zbierać nektar z kwiatów i zapylać cały lasa do tego musisz używać okularów wirtualnej rzeczywistości, aby uzyskać wspaniałe wrażenia z rozrywki.