Skip to content

Najlepsze gry w przebieranki o modzie i twórz stroje dla dziewczyn na Androida za darmo

25 de czerwiec de 2022

Jeśli często czytasz nasze artykuły, zobaczysz, że w przeszłości tworzyliśmy kompilacje wielu głównych segmentów gier, o których możemy pomyśleć. System operacyjny Android. Dlatego rozmawialiśmy o najlepszych grach samochodowych na Androida, najlepszych grach symulacyjnych dla ciężarówek na Androida lub najlepszych strzelankach na Androida itp.

Chcieliśmy jednak przy tej szczególnej okazji zastanowić się nad tymi, które są dla nas najlepsze. ubieranki dla Androidate, które wydają się specjalnie zaprojektowane dla tych, którzy mają obawy związane z przemysłem tekstylnym i którzy mogą cieszyć się generowaniem nowych stylów i poszukiwaniem przez jakiś czas wszelkiego rodzaju postaci, aby mogli się uczyć, próbować i dlaczego nie wymyślać nowych pomysły.

Najlepsze darmowe gry ubieranki na Androida

gry ubieranki (pobierz)

Chociaż prawdą jest, że po nazwie tej pierwszej aplikacji mogliśmy oczekiwać czegoś więcej niż „Ubieranki„co jest w zasadzie ogólną ideą artykułu, prawda jest taka, że ​​bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier modowych na Androida. ubieranie się we wszystkie style kobiet, od księżniczek po panny młode, przez lalki, niemowlęta itp.

Gra w ubieranie mody 3D (pobierz)

3D Fashion Dress Up Game to druga z opcji, którą chcieliśmy Wam pokazać w tym segmencie, wyróżniająca się tym, że będziemy musieli zadbać o całkowite zdefiniowanie stylu dziewczyny, która jest w niej bohaterką. Będziemy musieli pokazać Ci, z jakich różnych stylizacji możesz skorzystać, dbając zarówno o swoje ubrania, jak i profesjonalny makijaż, który będą potrzebne w takich przypadkach.pobierz gry ubieranki

Ubierz księżniczkę (pobierz)

Zwracamy się do trzeciej aplikacji sukienkowej na Androida, w tym przypadku tzw Ubierz księżniczkę, który nie ma czego zazdrościć poprzednim. W tej aplikacji musimy przede wszystkim podkreślić, że jej wielką bohaterką jest Bella, która musi uszczęśliwić wszystkich na całym świecie swoim pięknem, chociaż będziemy musieli jej pomóc, aby zawsze pozostawała kreatywna i na bieżąco. trendy.

Ubieranki Zombies Girls (pobierz)

Czy chcesz, aby ubieranka na Androida była zupełnie inna od pozostałych? Wtedy znajdziesz to na Ubieranki Zombies, i jak sama nazwa wskazuje, tutaj będziemy musieli ubrać klasyka „żywych trupów”. Nasi bohaterowie zombie muszą chodzić na imprezę Halloween w każdy weekend, a my będziemy odpowiedzialni za to, aby zawsze oferować im nowy styl.

Przeróbka na dzień ślubu (pobierz)

Przemiana Ubieranki na Dzień Ślubu, modowa aplikacja na telefony, która przyciągnie naszą uwagę zwłaszcza, że ​​przy tej okazji również będziemy musieli nadać dużej wagi makijażowi. Jak sama nazwa wskazuje, panna młoda nie tylko będzie musiała ubrać się na swój wielki dzień, ale także zaoferować jej rozwiązania, których może szukać w zakresie makijażu.

Stylistka Mody – Gry Ubieranki

I kończymy jedną z najzabawniejszych gier RPG, od studio games2win.comgdzie nie tylko ubierzesz swoje modelki, ale będziesz mógł opuścić cały świat mody z otwartymi ustami.

W tym jest to możliwe stylizacja celebrytów, potentatów biznesu, supermodelek i innych. W nim nie tylko ubierzesz modelki, ale również dokonasz w nich zmian takich jak: fryzura, makijaż, dodatki i inne. Elita będzie chciała, abyś był ich stylistą na wydarzenia takie jak premiery filmowe, światowe konferencje, coroczne gale i nie tylko.

Masz nawet nowe funkcje, takie jak inteligentne tryby stylizacjiczyli wydarzenia i agendy stylistyczne. Możesz być kreatywny dzięki różnorodnej garderobie pięknych ubrań, ciekawych akcesoriów i modnych butów.

Możesz ubierz modelki jak chceszprojektując pożądany wygląd w połączeniu z ustami i oczami. Możesz zostać zauważony jako jedna z najlepszych stylistek biorących udział w Style Events, a także mieć Studio Mody dla celebrytów i wiele innych niespodzianek.

Ta gra jest dostępna w 24 językach, w tym hiszpańskim i wymaga Androida w wersji 4.4 lub nowszej oraz zajmuje 131M miejsca. To jest zaktualizowana wersja.

dołącz do naszego kanału telegram