Skip to content

Najlepsze gry symulacyjne dla ciężarówek na Androida za darmo bez połączenia z Internetem

10 de czerwiec de 2023

Ilekroć mówimy o możliwościach zabawy dzięki urządzeniom mobilnym z Androidem, mówimy to w Twoim sklepie z aplikacjami Google Play są różne rodzaje gier, aby móc je pobrać. Większość z nich jest bezpłatna i chociaż nie raz ogólnie analizowaliśmy, które gry na Androida są najlepsze, dzisiaj chcemy skupić się konkretnie na jednym segmencie: symulatorach ciężarówek.

Chodzi o to, że chociaż prawdą jest, że mogą nie mieć sławy symulatorów lotu, wielu użytkowników twierdzi, że tak przeżyj doświadczenie bycia odpowiedzialnym za ciężką ciężarówkę, i te symulatory są dla nich świetne. Teraz, w odpowiedzi na to pytanie, przedstawimy najlepsze gry symulacyjne ciężarówek ze sklepu Google Play na wszystkie urządzenia z Androidem.

Najlepsze darmowe symulatory ciężarówek na telefony komórkowe z systemem Android28

Euro kierowca ciężarówki

Prawdopodobnie jest to Euro Truck Driver najsłynniejsza gra symulacyjna ciężarówki którym możemy się teraz cieszyć, dlatego zdecydowaliśmy się nie tylko go uwzględnić, ale także umieścić na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o ten tytuł, musimy podkreślić, że pozwala on na korzystanie z modeli najważniejszych marek, oprócz dostosowywania wszystkich aspektów ciężarówki, a jeśli dodamy do tego tryb kariery, jest naprawdę nie do przegapienia. Dodatkowo dzięki nowej wersji możemy w nią grać również na PC.

Symulator ciężarówki TT

Nie jest też zły TT Truck Simulator, jeśli chcemy się dobrze bawić wśród symulatorów ciężarówek na Androida, do tego stopnia, że ma jeden z najbardziej realistycznych stylów jazdy którymi możemy się cieszyć Jeśli chcesz poczuć ryk silnika Scanii, by wymienić przykład, zobaczysz, że nie ma teraz lepszej opcji niż ta gra. I przetestuj jego hamulce, aby uzyskać pełne wrażenia!

Wielki symulator ciężarówki

Grand Truck Simulator to kolejna alternatywa, którą naszym zdaniem każdy miłośnik ciężarówek powinien rozważyć dla rozrywki, ponieważ ma nie tylko bardzo dobrą grafikę, ale także niskie zużycie paliwa i inne szczegóły. Możemy też dostosować wiele aspektów ciężarówekwśród których wyróżniają się światła, turbosprężarki, układ hamulcowy i wiele innych.

Najlepsze gry z ciężarówkami na telefony z Androidem

Od pewnego czasu gry symulacyjne 3D stały się dość zabawnym uzupełnieniem dla ludzi. Pozwala przeżyć nie tylko wrażenia z jazdy ogromnymi ciężarówkami, ale także symulować latanie samolotami, a nawet zbieranie śmieci. Przedstawiamy jednak inne darmowe opcje dla symulatorów ciężarówek kompatybilny z Androidem.

Samochód parkingowy Deluxe

Chociaż nie jest to wyłącznie gra symulacyjna ciężarówki, ale raczej gra symulacyjna sprzętu transportowego, prawda jest taka, że ​​Parking Truck Deluxe absolutnie nie ma czego zazdrościć innym. Różnica polega na tym, że oprócz logicznego wyzwania, jakim jest nauka prowadzenia tych czterokołowych bestii, ty także musimy pokonać zablokowane ścieżkii wiele innych mankamentów.

kierowca ciężarówki 3d

I kończymy tę recenzję najlepszych symulatorów ciężarówek na Androida za pomocą Trucker 3D, kolejnego, którego naszym zdaniem nie mogło zabraknąć w terenie, ponieważ pozwala nam jeździć ciężarówkami po górach w możliwie najbardziej realistyczny sposób, starając się zdobywać punkty za pomocą dobrych manewrów i zostawiając za sobą ponad 20 poziomów, które będą chciały skomplikować nam życie.

Symulator ciężarówki na Androida

Zalecenia, aby cieszyć się najlepszymi symulatorami ciężarówek na Androida

Ważne jest, aby wspomnieć o kilku sugerowanych cechach, które musi posiadać Twoje urządzenie mobilne doświadczenie w grze jest najwyższej możliwej jakości i płynności. Dobrą rzeczą jest to, że większość dzisiejszych telefonów jest z nimi zgodna.

  • Więcej niż 2 GB pamięci RAM.
  • Zaktualizowano wersję Androida.
  • Zwolnij miejsce w pamięci telefonu komórkowego, aby lepiej się toczył.
  • Szeroki ekran o dobrej rozdzielczości.

Będziesz mógł grać w symulację ciężarówki bez internetu

W większości wymienione gry pozwalają grać bez połączenia z Internetem, Może to mieć wpływ na rekordy i wyniki, ale będzie to najlepszy sposób na zabicie czasu, gdy nie masz internetu.

dołącz do naszego kanału telegram