Skip to content

Najlepsze gry strategiczne na Androida i iPhone’a za darmo bez Internetu

4 de styczeń de 2023

Ponieważ Android to nie tylko system operacyjny dla telefony komórkoweto znacznie więcej i możesz cieszyć się ogromną różnorodnością gier na tym systemie operacyjnym.

Chcesz wiedzieć, które gry strategiczne na Androida są najlepsze? Trzeba tylko czytać dalej, bo poniżej znajdziecie te, które przynajmniej my lubimy najbardziej i te, które skradły kilku z nas godziny przed ekranem.

Obecnie istnieje wiele różnych gier, które możemy pobrać na nasze urządzenieponieważ mamy je w zasięgu jednego kliknięcia, nie jest już tak jak wcześniej.

Ponieważ wcześniej trzeba było iść do mechaników lub mieć konsola do graniaale dziś wszyscy mamy urządzenia, na które możemy pobrać wiele gier z naszego dzieciństwa lub nowe gry, bardziej aktualne, z lepszą grafiką lub wirtualną rzeczywistością

Oto gry strategiczne na Androida, w które musisz zagrać

Wojny dotykowe: W rzeczywistości jest to dość ciekawa gra, w której będziesz musiał po prostu pokolorować swoich wrogów. Brzmi to dość ciekawie, ale prawda jest taka, że ​​jest to zabawna gra.

Z bardzo ładną estetyką, zabawny pod każdym względem Jest to idealna gra dla każdej klasy wiekowej, jeśli lubisz strategię i tego rodzaju grafikę, to jest to naprawdę coś, w co musisz zagrać.

Zapłać Inc: Na pewno nie ma zbyt efektownej grafiki, właściwie można powiedzieć, że jest to prosta mapa z animacjami. Ale sama gra jest dość wciągająca. Gdzie musisz zasadniczo unicestwić rasę ludzką, w taki czy inny sposób.

ponieważ możesz użyć jednego różne serie wirusów zrobić to. Obliczone epidemie, krok po kroku odblokujesz nowe w miarę postępów. Więc jeśli lubisz adrenalinę, pokochasz pobieranie Pague Inc.

Wiek cywilizacji: Gra jest turowa, ale mimo to nie jest zbyt popularna, przynajmniej w dzisiejszych grach strategicznych. Ten tytuł jest dość uzależniający pod każdym względem.

Musisz podbić świat, W tym celu będziesz musiał wybrać cywilizację i stopniowo zacząć się rozwijać, aby stać się światową potęgą zdolną zdominować wszystko.

Jest to dość skomplikowane, mimo że na pierwszy rzut oka może się wydawać prostą grą, jedną z wielu, ale jest bardzo zabawne, więc możesz pobrać Age of Civilizations

Call of Duty: Bohaterowie: Można powiedzieć w pewien sposób, że ma podobieństwo do wielu popularnych gier. Ale ponieważ seria Call of Duty jest nieco bardziej realistyczna niż gry, do których jesteśmy przyzwyczajeni na Androida.

Powiedzmy, że miesza tylko to, co już mamy widoczne w tym systemie operacyjnym, z odrobiną realizmu, nic nowego pod słońcem. Ale nie jest też tak, że jest to zła gra, wręcz przeciwnie, dlatego umieściliśmy ją na tej liście.

Prawdopodobnie jeden z gatunków gier wideo najlepiej traktowany przez Androida, który ewoluował całkiem dobrze i słusznie, ponieważ ekrany dotykowe są po prostu świetne do grania gry strategiczne na androida.

nic nowego pod słońcem

Dlatego w tym artykule chcę polecić 5 najlepszych gier strategicznych na Androida które znam i które sprawiły, że straciłem kilka godzin życia.

Jaka jest lista najlepszych gier strategicznych na Androida

Maszyny wojenne: Jeśli jesteś miłośnikiem nie tylko gier strategicznych na Androida, ale także lubisz tytuły wojenne, ta gra jest niewątpliwie dla Ciebie.

Chodzi o to, że w zasadzie będziesz musiał wybrać czołg, który możesz ulepszyć pod każdym względem i zasadniczo walczyć ze znajomymi w czasie rzeczywistym za pośrednictwem trybu wieloosobowego, który delikatnie mówiąc uzależniawięc pomyśl o tym, zanim pobierzesz War Machines.

Gorączka królestwa: Zasadniczo musisz się bronić, ale nie dlatego jest to coś prostego lub nudnego, mogę powiedzieć, że jest to dość uzależniająca gra, z którą straciłem kilka godzin, kiedy wysłali mnie, abym spróbował, czego wcale nie żałuję .

Ponieważ jest to bardzo zabawne i będziesz mógł walczyć na wielu różnych mapach, po pobraniu strategii Kingdom Rush ważna jest strategia, a w miarę postępów w grze zdasz sobie sprawę, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

Przetrwanie dnia R: Z podobnym pomysłem do gry Fallout, w tej postapokaliptycznej grze będziesz musiał zasadniczo przetrwać w świecie, który jest całkowicie zniszczony.

gdzie jest to, co musisz zrobić przejechać cały kraj poznać swoją rodzinę, która tak naprawdę wciąż nie bardzo wie, czy żyje, czy nie. Całkiem duża i zabawna przygoda, którą możesz potraktować jako grę strategiczną, przygodową, a nawet RPG. Pobierz to samo ze Sklepu Play.

granice pośpiechu królestwa

serce z kamienia: Nie mogło zabraknąć tego klejnotu Blizzarda. Miłośnicy gier karcianych powinni bez wątpienia zagrać w ten tytuł, w którym strategia jest niezbędna.

To wyzwanie, które stopniowo uzależnia, tytuł, który ma za sobą historię, w którym chcesz dalej badać coraz więcej, nie możesz przestać, uzależnia, jego jakość graficzna, interfejs, to, jak wygodne jest grać.

To, co proste, ale jednocześnie wymagające, jest po prostu wzniosłe. Więc zdecydowałeś się pobrać Heartstone, z pewnością będziesz mógł spędzić godziny rozrywki strategie myślenia.

Wiek cywilizacji: Nie będę się tutaj rozwodził, ale w tej grze zasadniczo to, co musisz zrobić, to przejąć władzę nad światem. Czy jesteś gotowy? Pobierz ją bezpiecznie ze Sklepu Play.

Jak widać, istnieje nieskończona liczba gier, które możesz Pobierz za darmoalbo dlatego, że masz wolny czas na grę, albo chcesz go wykorzystać do wyeliminowania stresu.

Co sądzisz o tych wszystkich grach? Które z nich zdecydowałeś się pobrać?

dołącz do naszego kanału telegram