Skip to content

Najlepsze gry podobne do The Sims na PC, Androida lub iPhone’a za darmo

1 de październik de 2021

The Sims to gra najbardziej znana z platformy PC, gra rozpoczęła się wiele lat temu jako gra na PC, w której celem było zbudowanie domu dla rodziny i zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby każdy członek rodziny był szczęśliwy, miał pełne potrzeby i pozostał zdrowy. Istnieje jednak wiele gier podobnych do The Sims, które można pobrać na Androida.

Jest to nieco ciężka gra, ale musisz uważać, aby nie pogorszyć szybkości swojego telefonu komórkowego za pomocą gier. Chociaż istnieje wiele sposobów na zwiększenie szybkości gier na Androidzie.

Dlaczego The Sims jest tak popularną grą

Wygląda na to, że wczoraj wydali popularną grę Sims. Ponadczasowa gra i co? reprezentuje część dzieciństwa wielu naszych czytelników. Przedstawia się jako dość prosta gra, w której Twoim jedynym zadaniem jest symulowanie życia swojej postaci i wykonywanie różnych zadań w ich codziennym życiu.

Prawda jest taka, że ​​The Sims to tytuł, który nigdy nie wychodzi z mody, ze względu na łatwość gry. Zabawne, lekko uzależniające zadania zawsze przyciągają najbardziej lojalnych graczy, a także prosta instalacja, która czyni ją idealną. Jeśli grasz w nią od jakiegoś czasu, może jesteś trochę znudzony, więc przedstawiamy Ci kilka opcji.

Niektóre gry podobne do The Sims dostępne w Sklepie Play

Życie Avakina

Jest to jedna z gier podobnych do The Sims, w której możesz wchodzić w interakcje z innymi, rywalizować i odkrywać prawdziwy świat. Co więcej, tę grę można oglądać w trzech wymiarach, a także możesz udekorować i spersonalizować swój dom tak, jak lubisz najbardziej.

Żywotność bitowa

Ta gra mobilna opiera się na Twoich umiejętnościach: przekształć życie zaprogramowane przez użytkownika i ewoluuj dając graczowi możliwość wyboru różnych opcji. Decyzje, które podejmie, wpłyną na rozwój gry, z nieprzewidzianymi, dramatycznymi, a nawet komicznymi konsekwencjami. Można powiedzieć, że Bitlife wykorzystuje mechanikę zdarzeń losowych, którą tak wiele widzieliśmy w The Sims, i dostosowuje ją do znacznie bardziej skromnej gry.

Zarodnik

Ta gra pochodzi od tych samych twórców, co The Sims, więc zauważysz pewne podobieństwa. Duża różnica polega na tym, że zamiast budować swoje mieszkanie i kształtować swoje życie na Ziemi, przenieśliśmy się do obcego świata. Wielkim sukcesem tej gry jest to, że wybrany przez Ciebie gatunek rośnie i jeśli dobrze pokierujesz jego postępami, będziesz w stanie osiągnąć udaną pozycję na planecie.

Rodziny wirtualne 2

Jeśli chcesz mieć własny dom, dzięki tej grze możesz spełnić to marzenie, ponieważ pozwala nawet adoptować ludzi, których chcesz być częścią swojej rodziny. W tej grze możesz wygrać pieniądze, pracuj, zaspokajaj wszystkie potrzeby swojej rodziny i pojawiaj się w drodze, wypełniając w ten sposób swoje życie wszystkimi luksusami, którymi chcesz się bawić w tej zabawnej grze.

podobne gry sim 4

Płetwa domowa

Jednym z najbardziej charakterystycznych aspektów The Sims jest budowanie domów. Wielu graczy poświęca się wyłącznie tworzeniu domu swoich marzeń, a kiedy już to zrobią, porzucają swoich Simów w domu i budują kolejny. Płetwa domowa to gra przeznaczona dla tego typu gracza. Ten tytuł proponuje Ci wyzwanie remontu starego domu i sprawić, by było ono znośne, aż stanie się fantastycznym domem.

Miasto Wyspa 4

W tej grze musisz zbudować miasto, dodatkowo możesz być najpopularniejszym w grze. Tutaj musisz skupić się na budowaniu, a tym samym móc cieszyć się wspaniałą atmosferą, którą tworzy miasto, możesz mieć wielu budowniczych w mieście, a tym samym możesz mieć raj na wyspie z dużą ilością złota i pieniędzy.

Oto niektóre z gry podobne do The Sims które możesz znaleźć dla Androida w sklepie Google Play, po prostu go instalując.

Jak już wiesz, masz do wyboru kilka, na pewno niektórym z Was się spodoba a tym samym będziesz mógł godzinami bawić się opiekując się członkami swojej nowej wirtualnej rodziny.

Gry pozwalają cieszyć się innymi formami życia, aby doświadczać sytuacji i kontemplować inny świat. Korzystając z symulatorów życia lub wykorzystując wirtualną rzeczywistość, możemy robić to, co byśmy robili na co dzień, ale w grze wideo.

Czy te informacje okazały się przydatne? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące innej gry, zostaw to w komentarzach, chętnie to przeczytamy!