Skip to content

Najlepsze gry o włosach, makijażu i manicure dla dziewczyn na Androida

26 de marzec de 2023

Oficjalny sklep z aplikacjami Google jest pełen gier, przy których można spędzić czas, a także klasyfikujemy je tematycznie. W ramach szerokiej gamy gier w Sklepie Play, gry salon fryzjerski Należą do ulubieńców wielu dzieci, które za ich pośrednictwem mogą bawić się zmieniając wygląd wszelkiego rodzaju postaci.

Tego typu gry są tak popularne, że istnieje ich wiele, w których gracze mogą bawić się czesaniem, farbowaniem i pasemkami oraz nawet poprawianie brody.

Najlepsze gry salon fryzjerski

Salon Fryzjerski: Renowacja

Salon Fryzjerski: Renowacja jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier o salonach fryzjerskich. Możemy czesać mężczyzn, kobiety, a nawet psy i tworzyć styl, który najbardziej nam się podoba w postaciach. Używając nożyczek i różnych farb do włosów, stara się osiągnąć najbardziej kreatywny styl. Jest to gra bez reguł, w której gracz może rób co chcesz ze swoimi klientami.

Aby pobrać tę grę, konieczne jest posiadanie systemu operacyjnego Android w wersji 2.3.3 lub nowszej. Gra jest darmowa, chociaż niektóre elementy można w niej kupić w sklepie internetowym w cenie od 0,72 € do 3,62 €, możesz także pobierać gry do tworzenia strojów.

gry wyzwania w salonie fryzjerskim

gry wyzwania w salonie fryzjerskim To kolejna z najlepiej ocenianych gier tego typu. Tym razem gracz udaje się na konkurs fryzjerski, a wyzwaniem jest zaprojektowanie fryzur w różnych stylach udaje się wygrać zawody.

Gra działa na urządzeniach z System operacyjny Android 2.3 i wyższych wersjach i wymaga 16 MB wolnego miejsca na urządzeniu do zainstalowania.

Idealny warkocz fryzjerski

Idealny warkocz fryzjerski Jest to jedna z gier tego typu z najwyższym wynikiem w Sklepie Play. Głównym celem tej gry jest efektowna i elegancka estetyka zrób warkocz, który wskazuje model. Praca musi być wykonana krok po kroku i służy jako sprawdzian umiejętności wykonywania skomplikowanych warkoczy w realnym świecie.

Ta gra działa na urządzeniach z System operacyjny Android 2.3 i wyższe wersje. Do zainstalowania wymaga 18 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

gra dla dziewcząt w salonie fryzjerskim

Salon fryzjerski i barberski dla dzieci

Salon fryzjerski i barberski dla dzieci jest to jedna z niewielu gier tego rodzaju, w której klientami są mężczyźni. W takim przypadku gracz musi wymyślić najlepsze fryzury dla swoich klientów, a także poprawić im brodę.

Ta gra o salonie fryzjerskim jest ważna smartfony i tablety z systemem operacyjnym 2.3 i nowszym oraz posiadać 21 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Więcej gier dla dzieci

Gry fryzjerskie należą do ulubionych zabaw najmłodszych w domu, chociaż dorośli również odkrywają, jak zabawne mogą być być tego rodzaju gramikrzyżówki są bardzo powszechne.

W Sklepie Play dostępna jest szeroka gama gier, które czasami gromadzimy najlepszy mobilne gry dla dzieci dla dziewczynchoć oczywiście dzieci też mogą się nimi bawić i baw się dobrze.

Kolejna aplikacja fryzjerska: Barber Hair Salon i Beard Makeover

ręka w rękę Wesołe Gry Melonoweprezentowana jest nowa gra, która jest oceniana jako jedna z najbardziej zabawnych gier fabularnych: Salon fryzjerski i makijaż brody.

W tym dzieci mogą przygotować się do otwarcia zakładu fryzjerskiego, który zaczyna się od golenia twarzy i zmiany brody. Nawet istnieje możliwość kolorowania i przycinania wąsów.

Również w takich gra na Androida Mali styliści mogą cieszyć się doborem garderoby, robiąc szalone fryzury.

Co więcej, jest to gra nie tylko dla najmłodszych, ale dla tych, którzy marzyli o robieniu cięć z modnym stylem. Muszą więc po prostu przygotować się do nauki najlepszy nowoczesny makijaż brodyjednocześnie dobrze się bawiąc.

Jest to gra, w której każdy może wziąć udział i bawić się na dużą skalę dzięki różnym opcjom fryzur, a nawet makijażu i kostiumów, których najmłodsi nie mogą przegapić. I zostań idealnym fryzjerem w tej grze!

dołącz do naszego kanału telegram