Skip to content

Najlepsze gry Dora the Explorer, w które można grać za darmo na Androida

1 de wrzesień de 2023

Myśląc o głównym postacie dziecięce które dziś bawią zwykle dzieci, nie możemy stracić z oczu czegoś zupełnie klasycznego, jak słynna Dora Odkrywca.

Tak naprawdę jest to kreskówka, która od lat odnosi sukcesy i dlatego udało jej się przejść przez różne rzeczy pokolenia najmłodszych którego zabawił w wielkim stylu.

Tutaj znajdziesz najlepsze gry Dora za darmo

Jeśli masz chłopca lub dziewczynkę, która jest fanka przygód Dory Odkrywczynito jesteśmy pewni, że będziesz mógł pobrać jedne z najlepszych aplikacji dla tej postaci, aby zapewnić mu rozrywkę.

W tym artykule znajdziesz zatem najlepsze gry Dora na Androida, które uważamy za najlepsze, a które w żaden sposób nie są powinieneś przestać mieć to na swoim smartfonie.

Jeśli lubisz tego typu artykuły, polecamy również najlepsze gry dla dzieci dla dziewczynek, które pomogą Twojemu maluchowi nie tylko w lepszej rozrywce, ale pomogą jej odnaleźć swoje pasje, Poszerzą Twoją wyobraźnię i wiedzę.

Oto najlepsze gry Dora the Explorer na Androida

Kolorowanka Dora

Kolorowanka Dora jest pierwszą z serii Gry Dora na Androida którą możemy Wam polecić, w takim stopniu, że jest idealna dla najmłodszych, którzy lubią malować wszelkiego rodzaju rysunki w swoich domach.

Jeśli nie masz pod ręką papieru i ołówka zaoferować swojemu dzieckuto jesteśmy pewni, że będziesz w stanie zapewnić mu rozrywkę dzięki tej aplikacji, która uczy jego głównych bohaterów.

Wakacje Dory i Diego

Drugą z gier Dora na telefony komórkowe są Wakacje Dory i Diego, za które właśnie odpowiada Zilustruj ten artykuł swoim zdjęciem.

W tym będziemy musieli towarzyszyć bohaterom tej historii podczas ich wakacji odpoczynku, podczas których jednak się spotkają wszelkiego rodzaju nieoczekiwane przygodywięc lepiej bądź przygotowany na stawienie im czoła.

wakacje z pakowaniem przyborów kuchennych

Graj w gry Dora the Explorer za darmo na telefonie komórkowym z systemem Android

Dora bierze tort urodzinowy

Czy lubisz przyjęcia urodzinowe? Czy szczególnie lubisz moment przygotowania ciasta? Nie ma więc wątpliwości, że spośród wszystkich gier Dora na telefon, Dora bierze tort urodzinowy jest dla ciebie.

W tym przypadku będziesz musiał pomóc bohaterem gry przygotować torty urodzinowe, aby mogła zabawić przyjaciółkę w nową rocznicę jej urodzin.

Ubierz Dorę

Do Dory, jak do każdej innej dziewczyny, uwielbia dobrze wyglądać i przymierzać różne sukienki i ubrania na każde jej wyjście do domu, abyśmy mogli jej pomóc, aby zawsze wyglądała pięknie.

Dzięki grze takiej jak Ubierz Dorębędziesz mógł wypróbować różne stylizacje naszej odkrywczyni, sprawdzając w ten sposób, który z nich będzie odpowiedni dla każdej jej nowych przygód w parku.

Jeśli Twoja dziewczyna lubi się czesać lalki w grach Ważne jest, abyś wiedział, jakie są najlepsze gry fryzjerskie na Androida, bardzo podobne do Dora Dress up, a z pewnością będziesz się dobrze bawić przy tych fantastycznych grach.

Pobawić się z Dorą

I w końcu skończymy ramię w ramię Pobawić się z Dorąostatnia z gier Dora, którą naszym zdaniem warto rozważyć w tego typu przypadkach.

Jest to prawdopodobnie najbardziej tradycyjna gra Dory i należy wziąć pod uwagę, że jest idealna dla nieustraszonych dzieci, które chcą towarzyszyć naszej postaci w każdej z przygód i wyzwań, które musi pokonać.

I tak jak Gry Dora Odkrywca Są całkiem zabawne dla najmłodszych, Barbie też, dlatego polecamy najlepsze gry Barbie dla dziewcząt, będziesz mieć gry w ubieranki, fryzury i makijaże, a najlepsze jest to, że jest na Androida.

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się podobał, dzięki czemu Twoje dzieci będą mogły dobrze się bawić, bawiąc się zabawnymi grami Dora the Explorer, zabawną kreskówką, z której możesz nauczyć się wielu rzeczy, co pomoże Twojej małej dziewczynce Ucz się angielskiego w przyjemny sposób.

Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, żebyśmy je rozwiązali za pomocą samouczka, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram