Skip to content

Najlepsze filmy romantyczne i miłosne do obejrzenia w Walentynki we dwoje

15 de sierpień de 2021

Jeśli jest data, która jest całkowicie markowa w kalendarzu O ludziach całkowicie zakochanych nie możemy nie zastanowić się nad tym, co jest w przypadku Walentynek.

Co mogę zrobić w Walentynki, żeby zaskoczyć mojego partnera? Dajemy Ci kilka pomysłów.

I oczywiście rozumiemy, że jeden z lepsze sposoby na imprezę ten dzień wiąże się z towarzyszeniem tej wyjątkowej osoby, może oglądaniem z nim filmu lub zaskakiwaniem go romantycznymi pomysłami.

Wielu z nas czekamy na ten termin, bo choć miłość jest pokazywana na co dzień, większość z nas marzy o spędzeniu tej randki z kimś wyjątkowym. Albo szukasz oryginalnego sposobu lub wyrażenia, aby zadeklarować swoją miłość do tej małej osoby, albo masz już partnera, z którym możesz świętować.

Jeśli masz partnera do spędzenia z nią na tych randkach, przypuszczam, że chcesz zrobić coś wyjątkowego, możesz zadedykować kilka romantycznych wierszy, dać jej list miłosny, kupić jej mały prezent, a może po prostu zorganizować romantyczny dzień razem oglądając filmy miłosne.

Z tego powodu chcieliśmy pokazać Wam to, co obecnie uważamy za najlepsze filmy. romantyczna historia. Abyś spędził wyjątkowy dzień obok swojej sympatii.

Jakie są najlepsze romantyczne filmy w historii?

Casablanka (1942)

Casablanca to symbol, który wykracza daleko poza historie miłosne przeniesione do kina, ale oczywiście ma romantyczny składnik to w jakiś sposób zmusza nas do umieszczenia go wśród różnych filmów, które musimy rozważyć.

Prowadzona przez Michaela Curtiza zgromadziła wiele główni aktorzy tamtych czasów, takich jak Ingrid Bergman, Humphrey Bogart i Paul Henreid, zaczynając od historii, która toczy się wokół II wojny światowej, podczas gdy dwóch mężczyzn kwestionuje miłość kobiety.

Ładna kobieta (Ładna kobieta, 1990)

Klasyka historii miłosnych przeniesiona na duży ekran, z Pretty Woman możemy znaleźć najbardziej romantyczną komedię piękny w historii, z udziałem Julii Roberts i Richarda Gere.

Klasyczne odniesienie do prostytutki i biznesmena, który zakochuje się w niej do szaleństwa działa idealnie w tym filmie, podczas gdy wielu uważa, że ​​jest to nowoczesna wersja „Kopciuszek”.

Duch (Cień miłości, 1990)

Kolejna z wielkich klasyków kina, jeśli chodzi o historie miłosne, które musimy podziel się tą wyjątkową historią, w tym przypadku z filmu, który odtwarza historię młodej pary z Samem (Patrick Swayze) i Molly (Demi Moore), zamordowanej w napadzie, a jego duch wędruje wokół ukochanej, aż przez medium udaje mu się zdobyć w kontakcie z młodą kobietą.

Przed wschodem słońca (1995)

Jeśli dekada lat 90. była jedną z najbardziej owocnych, jeśli chodzi o filmy romantyczne, to w jej środku znajdziemy „Przed świtem„, opowiadanie w reżyserii Richarda Linklatera, opowiadające historię Jessego, amerykańskiego chłopca granego przez Ethana Hawkeue, jest w podróży do Europy, gdzie poznaje Celine, francuską studentkę, w której zakochuje się do szaleństwa, chociaż następnego dnia musi wrócić.

Tytaniczny (1997)

Uważana przez wielu za film romantyczny par excellence, Julia Roberts powraca do pierwsze strony tej listy ramię w ramię z Notting Hill, wraz z zawsze serdecznym Hugh Grantem, tworząc duet, który pozostał w historii.

Instruuje słynną hollywoodzką aktorkę Annę Scott, która zakochuje się w księgarni Williamie Thackerze z londyńskiej dzielnicy nadaje nazwę filmowi. Niewątpliwie jest to komedia romantyczna, która jest bardzo dobrą opcją, jeśli chcemy zobaczyć coś słodkiego, ale zrelaksowanego w wigilię lub w Walentynki.

Notatnik (Dziennik pasji, 2004)

Kolejny z tych filmów, których nie może przegapić żaden romantyk, w tym przypadku pełnowymiarowy dramat, który ma poruszył zarówno kobiety, jak i mężczyzni jest to, że Pamiętnik z pasji zawiera wszystkie elementy, których szukamy w historii miłosnej.

Noah (Ryan Gosling) i Allie (Rachel McAdams) zakochują się w młodości, a później zostają rozdzieleni przez rodzinę, spotkanie ponownie długo później, kiedy jest już żoną młodego milionera, który nie ma nic wspólnego z pokornym Noem.

Wieczne słońce bez skazy (2004)

Wieczny blask umysłu bez wspomnień to kolejny z tych filmów, które wykraczają poza gatunek romantyczny, choć nie mogliśmy przestać weź pod uwagę pracę który ma kierunek Michel Gondry.

Dramat, w którym występują Kate Winslet i Jim Carrey w jednych z najlepszych ról w ich karierze, opowiada historię mężczyzny, który dowiaduje się, że jego były partner usunięto wszystkie wspomnienia Wasze poprzez kontrowersyjne leczenie dr Mierzwiaka. Kiedy spróbuje zrobić to samo, wkrótce zrozumie, że coś jest nie tak.

PS kocham cię (postscriptum kocham cię, 2007)

Jeszcze jedna z tych klasyków dla zakochanych, których nie chcieliśmy przestać polecać, w jego przypadku, ponieważ PS I love you lub Postscript I love you ma jedną z historii miłosnych bardziej bolesne które zostały zapamiętane w historii kina.

Holly Kennedy (Hilary Swank) ma wszystko, na co może liczyć młoda kobieta: pieniądze, piękno, sława; a jednak właśnie został wdową po Gerrym (Gerard Butler), ofiarą śmiertelna choroba. Garry, znając swój fatalny los, zostawił żonie serię zarzutów, w których oferuje jej kilka rad, aby jak najszybciej mogła wyjść do przodu, pomimo krytyki ze strony jej rodziny i przyjaciół.

Który z tych romantycznych filmów do obejrzenia w Walentynki jest Twoim ulubionym?