Skip to content

Co się stało z uczestnikami Gandía Shore? Co każdy dzisiaj robi?

10 de wrzesień de 2021

Gandía Shore miał swoją premierę w 2012 roku, ten reality show był emitowany w MTV Hiszpania i był adaptacją wersji amerykańskiej Jersey Shore. Z tej okazji śledzono losy ośmiu młodych ludzi, którzy spędzili lato w Gandii.

Program nie był pozbawiony kontrowersji ze względu na zachowanie uczestników, ale mimo to udało mu się stać się jednym z najbardziej udanych tego roku. Później 14 odcinków i trzy promocje, pierwszy sezon zakończył się w lutym 2013 roku.

Sukces programu doprowadził do zaplanowania drugi sezon Jednak nigdy nie został wydany, gdy MTV Spain opuściła DTT, aby powrócić na platformę cyfrową, co oznaczało zmniejszenie przychodów z reklam, a tym samym mniej pieniędzy do zainwestowania w program.

Jakie są dziś najlepsze reality show, filmy i seriale.

Od wielu lat telewizja jest częścią naszej codzienności, jest nawyk, który wielu z nas ma dzisiaj. Chociaż istnieje wiele sposobów na rozrywkę, niektórzy lubią na przykład seriale, inni wolą komedie, horrory, filmy miłosne, kryminały itp.

Ale chociaż istnieje wiele różnorodności do wizualizacji, nie możemy zaprzeczyć, że wszyscy kochają reality show, albo dlatego, że są w nich bójki, są plotki, konflikty, miażdży itp.

Dzisiaj jest bardzo wspólne zobacz Realia, filmy, seriale, anime itp. Wiele osób liczy na to, że Netflix to zrobi, niektórzy nie mogą płacić Netflix miesiąc po miesiącu i muszą uciekać się do realizacji kodów promocyjnych, aby mieć dostęp do swoich ulubionych seriali lub filmów.

Chociaż oczywiście nie każdy z nas ma system, który pozwala nam mieć płatną telewizję i chociaż istnieją pewne alternatywy dla Netflix i wiele osób je dzisiaj ma, nie każdy może sobie na nie pozwolićDlatego szukają innych sposobów na rozrywkę w telewizji.

Może uwielbiamy patrzeć na tego typu treści, ponieważ identyfikujemy się na wiele sposobów I dlatego normalne jest szukanie treści, z którą czujemy pewną empatię, tak było w przypadku Grandii Shore i jej wpływu w tamtym czasie.

Jak zapomnieć czas, kiedy wszyscy opowiadał o swoich uczestnikach i co było wokół nich, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co się z nimi stało po tylu latach? Co zrobili po swojej sławie?

Nie martw się, tutaj przedstawiamy szczegółową listę każdego z nich i tego, co zostało zrobił wtedy jego udziału w Rzeczywistości.

Co się stało z chłopcami i dziewczętami z Gandía Shore?

Bez wątpienia ze wszystkich zawodników Gandía Shore Ylenia To ona najlepiej wie, jak zarobić na życie w świecie sławy. Regularnie występuje na planie Telecinco, brała również udział w innych reality show, takich jak Big Brother VIP 4, nie może też zapomnieć o swojej wyprawie w świat piosenki z hitem „Pégate”.

Labrador Jest kolejnym z najpopularniejszych zawodników i nadal jest ściśle związany ze światem reality show. W tych latach widzieliśmy go jako tronistę w Kobiety, mężczyźni i vice versa i wzięła udział w edycji 2015 Survivors.

Arantxa, „Królowa platform”, po programie nie zyskała takiej sławy jak inni jej koledzy, ale widzieliśmy ją na okładce Interviú. W telewizji występował w Survivors (2015) oraz w Mujeres, Hombres y Viceversa. Jest jedną z uczestniczek Super Shore.

Abraham Przeszedł przez Survivors w 2014 roku i obecnie nadal jest związany z MTV, uczestnicząc w Super Shore. Nowa wersja programu, która łączy uczestników wersji hiszpańskiej z uczestnikami wersji meksykańskiej (Acapulco Shore).

Ocaleni z pierwszego sezonu

Esteban Pozostał związany ze światem rozrywki dzięki udziałowi w programach takich jak obóz letni i romantycznym związkom z celebrytami. Obecnie jest jednym z uczestników Super Shore, ale wykonał też pewną pracę jako model, a nawet chodził po wybiegu Cibeles.

Goździk (Alberto Clavel) Jest jednym z gości z Gandía Shore, którego najmniej widziano po zakończeniu programu. Obecnie jest z dala od świata telewizji i pracuje jako DJ.

Rdzeń (Cristina Serrano) pojawił się w Callejeros wyjaśniając operacje estetyczne, którym przeszedł, pojawił się też przy pewnej okazji w Sálvame, aby wyjaśnić swój związek z Ylenia.

Kot (Cristina Sanchez) to kolejny z uczestników, który opuścił świat rozrywki. Dość radykalnie zmieniła swój wygląd i teraz łączy pracę ochroniarza z dodatkami jako kelnerka.

Co sądzisz o trajektorii, którą podążali ci chłopcy?