Skip to content

Jak oglądać La Sexta na żywo z Atresplayer za darmo na telefonie komórkowym lub komputerze?

2 de kwiecień de 2022

Czy możesz sobie wyobrazić, że możesz widzieć? Szósty żywo z dowolnego miejsca lub niezależnie od tego, czy masz telefon komórkowy, czy komputer? Jest to już możliwe dzięki usługom i funkcjom Atresplayer. Teraz możemy cieszyć się wszystkimi programami tego kanału bezpośrednio z naszego komputera lub ekranu naszego telefonu komórkowego lub tabletu.

Oczywiście, żeby móc zobaczyć zawartość tego kanału, trzeba mieć trochę urządzenie z dobrym połączeniem internetowym i mieć dostęp do aplikacji, którą należy zainstalować na telefonie komórkowym lub komputerze z systemem Android.

Krótka historia o La Sexta, którą powinieneś znać

La Sexta to hiszpański kanał telewizyjny, który nadaje na poziomie państwowym i otwarcie za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej i platformy płatnej telewizji.

Stacja jest częścią konglomeratu Atresmedia Corporationna który składają się inne kanały, takie jak Antena 3, Neox, Nova, Mega czy Atreseries.

Szósty rozpoczęła swoją działalność 23 grudnia 2005 r. w Madrycie i Barcelonie, stopniowo rozszerzając swój sygnał na resztę kraju. Chociaż miało to nastąpić dopiero 20 lutego 2006 roku, kiedy rozpoczęły się pierwsze emisje testowe. Oficjalny start sieci nastąpił 27 marca 2006 roku.

Ten dworzec progresywny Szybko wyróżniła się dzięki niektórym własnym programom produkcyjnym, takim jak Sé lo que túísis, El intermedia, Salvados czy Buenafuente, również dzięki wyraźnemu zaangażowaniu w sport, transmitując w całej swojej historii Klubowe Mistrzostwa Świata w Japonii 2006 i Świat Koszykówki w Turcji. Puchar 2010.

W pierwszej dekadzie swojej historii La Sexta ustanowiła grill telewizyjny który łączy informacje z humorem. Programy takie jak Zapeando, Better late czy La Sexta Noticias codziennie przyciągają miliony widzów.

La Sexta na żywo w Atresplayer

Siatka telewizyjna oferowana przez ten kanał jest bardzo szeroka, ale ponieważ nie możemy spędzać całego czasu w domu. Jest więcej niż prawdopodobne, że harmonogram jakiegoś programu, serialu itp. że lubimy zbiegać się z czasem, kiedy jesteśmy poza domem.

Ta niedogodność już nie istnieje, ponieważ możemy cieszyć się La Sexta na żywo Atresplayer.

Atresplayer to Platforma internetowa Atresmedia. Można w nim oglądać na żywo główne programy kanałów telewizyjnych należących do tej grupy audiowizualnej, ale można też oglądać ich programy i seriale z opóźnieniem.

Obraz nadawany jest w jakości HD z doskonałą jakością dźwięku. Platforma umożliwia również zużycie treści offlinewięc nie musisz się martwić o zużycie danych, gdy nie masz połączenia Wi-Fi.

jako ciekawostka dla tych, którzy też chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiegotreść można obejrzeć na orginalna wersja.

szósty-na żywo

Co można zobaczyć o La Sexta przez Atresplayer?

Dzięki Atresplayer możesz cieszyć się La Sexta na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie w taki sam sposób, jak przed telewizorem. Platforma transmituje na żywo wszystkie programy sieci, dzięki czemu możemy śledzić na żywo transmisje meczów piłki nożnej, aktualny program analityczny Más Vale Tarde, program dyskusyjny La Sexta Noche czy El Intermediate.

Jeśli lubisz oglądać telewizję w dowolnym miejscu, nie przegap naszego artykułu na temat aplikacje do oglądania telewizji na telefonie.

Na jakich urządzeniach możesz korzystać z Atresplayera?

Jak już wspomnieliśmy, z usług tej platformy można korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego, które jest kompatybilne z najnowszą wersją Atresplayer lub zainstalowane na komputerze lub laptopie. Dobrą rzeczą jest to, że oferuje kompatybilność zarówno z urządzeniami Android i IOS, jak i Windows i MAC.

A jakby tego było mało, dostęp do tej usługi można również uzyskać za pośrednictwem telewizorów Samsung i LG Smart TV, a także producentów tego typu elektroniki, którzy opierają swoje systemy operacyjne na Androidzie. Warto wspomnieć, że istnieje również opcja Atresplayer Premium. Dzięki temu możesz uzyskać szerszą usługę i korzystać z niej nie tylko na jednym, ale na kilku urządzeniach jednocześnie.

dołącz do naszego kanału telegram