Skip to content

Jak założyć konto i zalogować się do Atresplayer na moim telefonie komórkowym lub tablecie

13 de Maj de 2021

Nadszedł czas, aby zmienić temat wyświetlania i odbierania powiadomień Androida w systemie Windows, ale podamy Ci wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o platformie Atresplayer lub Atresmedia Player, aby zobaczyć na swoim Smart TV, kroki, abyś może tworzyć i logować się do Atresplayera, i wreszcie prawidłowe korzystanie z tej platformy.

W dzisiejszych czasach ludzie zawsze szukają sposobu na odtworzenie siebie i trochę oczyszczenia umysłu, ponieważ rutyna pracy może nas stresować.

Dlatego przez większość czasu szukamy sposobu na oglądanie filmów lub seriali aby pomóc nam uwolnić się od stresu. Atresplayer to jedna z najlepszych platform, jakie można znaleźć w Internecie, ponieważ oferuje najlepszą obsługę i jakość podczas wyświetlania treści.

Co to jest Atresplayer?

Atresplayer to audiowizualna platforma projekcyjna typu video mapping, w której na swoich serwerach mogą oglądać programy i kanały takie jak: Antena 3, Neox, Mega i wiele innych a to należy do grupy Atresmedia.

Tutaj możesz cieszyć się serialami, filmami, a nawet programami radiowymi, które są nadawane przez stacje takie jak onda cero, w ten sposób możesz mieć pod ręką i cieszyć się wszystkimi treściami, które oferuje Atresmedia, kiedy tylko chcesz.

Masz opcję i łatwość tworzenia własnej listy odtwarzania lub treści, które chcesz zobaczyć i posłuchać, ponieważ możesz je zapisać w swoim profilu, pozwala to wznowić odtwarzanie tego, co oglądałeś w momencie wstrzymania.

W Atresplayer znajdziesz dwa różne rodzaje subskrypcji, podobnie jak darmowe konto, dzięki któremu możesz cieszyć się swoją serią i treściami, które chcesz zobaczyć, az drugiej strony znajdziesz konto Premium, które oferuje ci oglądanie treści, ale bez reklam, bez zobowiązania trwałości, pełny dostęp do swoich katalogów seriali i programów,

Umożliwia także pobieranie materiałów offline. Konto Premium ma koszt 2,99 euro miesięcznie, dając Ci pierwszy miesiąc całkowicie za darmo jako test.

Kroki, aby utworzyć i zalogować się do Atresplayera na moim telefonie komórkowym lub tablecie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej serii i programów, po prostu musisz wiedzieć, jak założyć konto Atresplayer, to coś w rodzaju rejestracji w fuboTv, ale poniżej podajemy kroki dzięki czemu można je osiągnąć w prosty sposób.

Po wejściu do Atresplayer na górze znajduje się opcja z napisem „ wejdź lub zarejestruj się ”, czyli taka sama, która pozwoli Ci stworzyć swój profil, a także uzyskać dostęp do swojego profilu. Następnie musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło do logowaniaW przeciwnym razie, jeśli nie jesteś zarejestrowany, nadal musisz kliknąć opcję utworzenia bezpłatnego konta.

Następnie musisz wejść Twoje dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, data urodzenia, hasło i inne ciągi danych do rejestracji, hasło, które chcesz wprowadzić musi mieć co najmniej 8 znaków i staraj się, aby było jak najbardziej bezpieczne, jeśli zawiera cyfry, wielkie litery i małe litery znacznie lepiej dla Ciebie.

Narzędzia korzystania z Atresplayer

Atresplayer to plik odtwarzacz multimedialny należący do grupy Atresmedia, który zawiera bardzo popularne kanały uwielbiane przez publiczność, jak szósty, a także ekskluzywne seriale, takie jak trucizna i farina, amerykańskie seriale, takie jak nowoczesna rodzina, teoria wielkiego wybuchu i wiele innych seriali zagranicznych.

Zapewnia również dostęp do kanału internetowego flooxer, który jest platformą dla krótkich filmów bardzo podobnych do YouTube, które są tworzone przez profesjonalistów telewizyjnych.

zaloguj się do konta atresplayer

Jednym z jego wielu zastosowań jest to, że możesz oglądać wspomniane już kanały, programy i seriale na żywo, w tym celu po prostu musisz to zrobić kliknij przycisk z napisem „Na żywo” Zobaczysz więc listę kanałów, które nadają w tym czasie swoje programy na żywo i bezpośrednio. Teraz, gdy wiesz, co to jest, jak działa i jak utworzyć konto Atresplayer, możesz cieszyć się i tworzyć inne konta, takie jak konto YAPE.