Skip to content

Najlepsze emulatory, które powinieneś pobrać na Androida, aby grać w klasyczne gry konsolowe

11 de maj de 2022

Android bez wątpienia daje nam setki możliwości, a jedną z największych jest masz wielką swobodę robienia tego, co chcesz.

Nowe urządzenia, które pojawiły się na rynku, dają nam wiele możliwości, dzięki ich ogromnej mocy sprzętowej aż do różne konsole można emulować na naszym smartfonie lub tablecieNastępnie pokażemy, które są najlepszymi emulatorami Androida dla różnych konsol.

Najlepsze emulatory dla Androida

Emulatory Johna (NES) (GBC) (GBA): Ten emulator daje wiele możliwości o klasycznych konsolach najlepszej firmy zajmującej się grami wideo: Nintendo, która pomimo tego, że w ostatnich latach była bardzo popularna do prawie nic, teraz z tym emulatorem możesz cieszyć się najlepszymi Gameboy, Gameboy Advance i NES, jest jednym z najlepsze opcje ożywienia dawnych czasów.

Mega N64: Ponieważ kontynuujemy działalność z Nintendo i tym razem jednym z największych swoich czasów, Nintendo 64 było konsolą, która wraz z Playstation 4 była konsolą, która wraz z Playstation 4 była przed i po, z grami takimi jak Stadion Pokemon lub Super Mario 64 cieszenie się dobrymi grami wideo jest po prostu wspaniałe, to była przyjemność, a ta aplikacja doskonale emuluje te gry, a najlepsze jest to, że jest darmowa i nie ma reklam.

MD.emu: W swoim czasie, gdy SEGA była w świecie konsolna pewno mogliśmy zobaczyć w nim wiele naprawdę fantastycznych gier, jedną z najlepszych był bez wątpienia na przykład Sonic, a dzięki tej aplikacji będziesz mógł cieszyć się wszystkimi tymi klasykami bez żadnych ograniczeń.

ePSXe: Bo bez wątpienia była to konsola, która wyznaczyła nową erę i gry z pierwszej Playstation są po prostu wspaniałebyło to coś całkowicie innowacyjnego w tamtym czasie, z którego możemy się znowu cieszyć dzięki emulatorowi ePSXe, który jest również dostępny na PC, nawiasem mówiąc, jedyna rzecz, o której użycie prosi Playstation BIOS, którą można uzyskać, wyszukując w google w sposób prosty.

graj w Mario łatwo z emulatorem

NDS4Droid: Bo o Nintendo DS można już było powiedzieć, że staje się klasykiem wśród klasyków Dlatego dzięki NDS4Droid będziesz mógł cieszyć się różnorodnymi grami podczas jedzenia na swoim urządzeniu mobilnym.

PPSSPP: Słynna przenośna konsola Playstation Był to zdecydowanie sposób na dobry start dla Sony w dziedzinie przenośnych konsol, emulator jest naprawdę potężny i pozwala cieszyć się ogromną różnorodnością gier dostępnych na tę konsolę.

Brakuje nam romów…

Oczywiście musisz pamiętać, że tak, możesz mieć emulator, aby móc w bardzo prosty sposób cieszyć się grami na innych konsolach na smartfonie lub tablecie z Androidem, ale oczywiście tego brakuje, aby móc cieszyć się 100% gry to rmy lub same gry, które będziesz musiał pobrać z różnych stron internetowych, które możesz łatwo znaleźć, jeśli zaczniesz szukać w Google.

Najlepsze klasyczne gry na emulator Androida

Jest więcej niż jasne, że na każdą z konsol dostępne są klasyki i klasykis, z tych gier, które zaznaczyły przed i po i które wciąż są w naszych sercach, dlatego zamierzamy polecić niektóre z nich, jeśli nie próbowałeś ich, ponieważ jesteś bardzo młody lub z jakiegokolwiek powodu, powinieneś zdecydowanie to zrób .

Mario Bros: Bez wątpienia klasyk NES i Nintendo bardzo dobrze poradził sobie z tą postacią zaczerpniętą z innej dość znanej gry, takiej jak Donking Kong, gra jest zbyt prosta, ale może się skomplikować i prawdziwe wyzwaniejest klasykiem wszech czasów, do tego stopnia, że ​​postać Mario stała się oficjalną maskotką firmy, trudno nie widzieć Mario i nie myśleć o Nintendo i vice versa.

Dźwiękowy: Jeśli mówimy o zwierzętach domowych, jest to zdecydowanie jedno z najbardziej charakterystycznych zwierząt w jakiejkolwiek firmie, a to oznacza, że ​​SEGA zbyt dobrze poradziła sobie z jeżem, aby spróbować konkurować z MarioOczywiście im się nie udało, Mario miał zbyt wielu fanów na całym świecie i dużo kreatywności, ale nie możemy zaprzeczyć, że każda z gier wideo, które wyszły na SEGA Genesis, na przykład Sonic, są po prostu wspaniałe.

Zaginiony Wiking: Być może wielu o tym nie wie, wyszło dla SEGA Genesis, a później dla Gameboy Advance, jest to gra, w której musisz wykorzystaj pomysłowość i każdego wikinga, który przypadkowo cofnął się w czasie Musisz wykorzystać swoje umiejętności, aby przejść poziomy, ponieważ jeden może uderzyć, drugi obronić i kolejny skok, będziesz musiał rozwiązać wiele zagadek lub zagadek, które są zbyt dobrze rozwinięte i sprawią, że gra stanie się ważnym wyzwaniem do pokonania.

dołącz do naszego kanału telegram