Skip to content

Najlepsze darmowe i płatne motywy dla MIUI, które musisz pobrać i wypróbować

23 de wrzesień de 2022

Chociaż prawdą jest, że w sprawa telefonów z Androidem jest kilka firm, które moglibyśmy uznać za najbardziej tradycyjne, jak w przypadku Samsunga, LG czy Sony, nie wolno nam tracić z oczu faktu, że Chińczycy bardzo się rozwijają, zwłaszcza myśląc o Huawei czy Xiaomi. Właśnie w przypadku ostatniego z nich chcieliśmy przy tej okazji porozmawiać o samouczku, o który prosiło nas kilku użytkowników, jeśli chodzi o warstwę dostosowywania dla Androida, MIUI.

Prawda jest taka, że ​​jest ich wiele Użytkownicy Xiaomi które zamierzają uzyskać jak najwięcej motywów na telefonie komórkowym, coś, co jest możliwe tylko wtedy, gdy wiesz, skąd je zdobyć, więc jak widzisz, w tym przypadku chcieliśmy o tym trochę porozmawiać. Chodzi więc o przeanalizowanie niektórych elementów, które musimy wziąć pod uwagę przy pobieraniu płatnych motywów MIUI za darmo do wykorzystania na dowolnym urządzeniu z gamy Mi, poprzez moduł Xposed.

Dzięki następującemu krok po kroku, którego nauczymy Cię, będziesz mógł pobierać wszelkiego rodzaju płatne motywy MIUI za darmo bez konieczności płacenia za nie ani grosza, ponieważ łączna liczba motywów MIUI jest znacznie większa niż zwykły. Z pomocą narzędzia wsm apk możesz pobrać go z pliku APK, tym razem możesz uzyskać wszelkiego rodzaju motywy dla swojego telefonu komórkowego Xiaomi, więc koniecznie przeczytaj poniższe wiersze na ten temat.

Najlepsze motywy MIUI

Dobra, jeśli chcesz zainstaluj motywy MIUI v5 szybko i łatwo, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że będziesz potrzebować uprawnień Root, to znaczy mieć zrootowany telefon komórkowy, do tego stopnia, że ​​znajdziesz ogromną liczbę samouczków na ten temat, ale to trzeba zobaczyć z Xposed. Cóż, w tym momencie przede wszystkim musisz pobrać narzędzie takie jak WSM Tools. Gdy to zrobisz, będziesz mógł go otworzyć i nacisnąć przycisk Instaluj, naciskając go, a następnie ponownie uruchomić urządzenie.

Zakończyłeś poprzedni krok, musisz pobrać zarówno darmowe płatne motywy, jak i motywy autoryzacyjne, wszystko dla specjalnie opracowanego MIUI. Nawet oba pakiety APK można bez problemu zainstalować na terminalach Xiaomi. Po wykonaniu powyższych czynności musisz otworzyć narzędzia WSM i zaznacz w zakładce moduły. Później musisz ponownie uruchomić urządzenie mobilne z Androidem. Gdy to zrobisz, będziesz mógł bezpłatnie korzystać z płatnych motywów MIUI.

Jak być może zauważyłeś, niezwykle łatwo jest umieć: zainstaluj motywy MIUI całkowicie za darmo na dowolnym urządzeniu mobilnym z Androidem, poza tym, że w tym przypadku będziesz musiał mieć zrootowany smartfon, o czym wspomnieliśmy na początku. Zobaczysz, że w niektórych przypadkach masz możliwość znalezienia wiadomości, która mówi, że prosi o aktualizację WSMNarzędzia, Chociaż tak naprawdę nie musisz na to zwracać uwagi. Prawda jest taka, że ​​powinieneś skoncentrować się tylko na podstawach, o czym wspomnieliśmy wcześniejtestuj motywy miui

Czy aplikację MIUI v5 można zainstalować na innych urządzeniach z Androidem?

Dla użytkowników nie powinno być wątpliwości, jak istotna jest personalizacja urządzeń mobilnych i wszystkich elementów, które mogą zaoferować. To spowodowało aplikacje jak MIUI v5 Do tego stopnia wyróżniały się dla każdego, kto korzysta z telefonów komórkowych marki Xiaomi.

Znaczna popularność przypisywana tej aplikacji pozwoliła na to być wdrażane na innych urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Mając tę ​​zaletę, że można ją pobrać i używać na niektórych urządzeniach Samsung lub HTC, ta aplikacja nie jest kompatybilna ze wszystkimi modelami.

Jeśli z jakiegoś powodu nasze urządzenie mobilne nie nadaje się do tej aplikacji, możemy zaimplementować inne wersje, takie jak MIUI v4, które można wykorzystać w innych modelach. Dzięki łatwości korzystania z tej aplikacji bez problemów i że jest ona w języku hiszpańskim.

Daje to każdemu użytkownikowi urządzenia z Androidem możliwość korzystania z tej aplikacji bez żadnych niedogodności, albo pobrać motywy, albo inne narzędzia jak ukryć powiadomienia po wyświetleniu.

Czy udało Ci się pobrać płatne motywy dla? MIUI dzięki temu krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram