Skip to content

Najlepsze darmowe gry Świnka Peppa w języku hiszpańskim do pobrania na Androida

24 de maj de 2023

Kiedy myślimy o kreskówkach, które w jakiś sposób naznaczyły życie dzieci w ostatnich latach, podobnie jak inne w naszym dzieciństwie, jest dla nas jasne, że istnieje wiele opcji, do których można się odnieść zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.

Ale mamy bardzo szczególną kreskówkę który podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkoms i to nic więcej i nic mniej niż Świnka Peppa, która stała się jednym z głównych centrów rozrywki dla dzieci w tym czasie. Tak bardzo, że zaczęło się jako kreskówka, a dziś jest grą zarówno na telefony komórkowe, jak i przenośne konsole.

https://youtu.be/nw9fBE4WHxo

Rzeczywiście, Świnka Peppa jest najbardziej uwielbianą świnką przez chłopców, a głównie przez dziewczynki, i dlatego twórcy zadali sobie trud generować wszelkiego rodzaju gry Świnka Peppa na telefony komórkowe, z łatwym pobieraniem i minimalną pojemnością pamięci.

W tym konkretnym artykule naszą intencją było bezpośrednie przeanalizowanie tego, w co wierzymy dwie najlepsze aplikacje Peppa Pig na Androida, oczywiście mówiąc w obu przypadkach gier, ani więcej, ani mniej.

Ponieważ jeśli mamy jasność co do jednej rzeczy, to jest to, że wszystkie gry i aplikacje, które pojawiły się na różnych platformach, są równie zabawne. Oprócz tego musisz wziąć pod uwagę w taki sam sposób, jak obie gry Świnka Peppa na telefony Są całkowicie darmowe i mówią po hiszpańsku, więc nie będziesz musiał nic płacić.

Najlepsze gry Świnka Peppa

Poza tym i jak zawsze, gdy mówimy o aplikacjach, które odpowiadają na bardzo konkretny temat, nie chcieliśmy przestać zalecać, że jeśli Te dwie gry Świnka Peppa na smartfony zapewnią Ci rozrywkę ale chcesz więcej zabawy albo nie skończą cię przekonywać.

Zawsze możesz poszukać innych treści związane z „Świnką Peppą” w wyszukiwarce Google Play Store, a zobaczysz, że pojawia się wiele ciekawych gier, wystarczy zlokalizować tę, która dziecku najbardziej się podoba i która najlepiej ma dźwięk w języku hiszpańskim dla lepszej zabawy domowników.

Gra Paintbox Świnka Peppa

Teraz zacznijmy od instrukcji, abyś mógł pobrać dwie najlepsze gry Świnka Peppa

Peppa Pig: Paintbox to pierwsza z gier, które chcemy Ci pokazać, jeśli chodzi o Peppa Pig na telefony komórkowe z Androidem, gra, która, jak sama nazwa wskazuje, w zasadzie chodzi o rysowanie i kolorowanie w odniesieniu do tych postaci. I choć wygląda jak klasyczna gra rozrywkowa, dzieci będą zaskoczone odkryciem „wielokolorowości”, która pomaga malować wszystkimi kolorami razem.

Oczywiście nie chodzi o to, że gra kończy się na tym, ale na tym możemy dodać wszelkiego rodzaju naklejki z kształtami głównych bohaterów Świnki Peppy, która pozwoli maluchom na generowanie różnych historii z gry. A potem wszystko, co zrobili, a nie podobało im się za bardzo, mogą wymazać za pomocą narzędzia do wymazywania, które również jest częścią tytułu.

Hipopotam Pepa w sklepie

Hippo Pepa w sklepie to druga alternatywa w grach Świnka Peppa na Androida, którą chcieliśmy wziąć pod uwagę przy analizie najlepszych gier dla dzieci na telefony. Jak widzimy dzięki nazwie tytułu, proponuje nam wybranie się ze Świnką Peppą na zakupy do rodzinnego supermarketu, choć po drodze będziesz musiał również pokazać, że opanowałeś jazdę na rowerze.

świnka peppa bawi się z przyjaciółmi

Jedną z różnic tej gry w stosunku do innych jest to, że zawiera więcej osób niż klasyczne gry Świnka Peppa, do tego stopnia, że ​​​​pojawia się nie tylko ona i jej rodzina, ale także zabawne hipopotamy. Nawet, gra posiada trzy tryby, dzięki czemu możemy się nią w pełni cieszyć, w szczególności: tryb treningowy, tryb zaawansowany i tryb profesjonalny.

dołącz do naszego kanału telegram