Skip to content

Najlepsze darmowe gry Disney Channel online i w sklepie Google Play na Androida

17 de kwiecień de 2023

Istnieją kanały rozrywkowe stworzone specjalnie do rekreacji chłopców i dziewcząt, a my mamy Disney Channel, który jest jednym z nich kanały telewizyjne, które najmłodsi w domu lubią najbardziej, dzięki temu, że ma specjalnie dla nich przygotowany program. Popularność serialu na tym kanale jest taka, że ​​Sklep Google Play jest pełen gier i odmian z Disney Channel.

Darmowe gry Disney Channel

Dziś w XXI wieku i przy łatwości, z jaką dzieci korzystają z mediów elektronicznych, mimo że większość gier jest darmowa, to niektóre elementy czy zestawy są płatne, dlatego bardzo ważne jest aby rodzice byli świadomi, w jaki sposób bawią się ich dzieci ponieważ istnieje różnorodność treści, do których mają dostęp, a także mogą dokonywać zakupów bez nadzoru osoby dorosłej.

Disney Channel ma serię bajki i seriale z prawdziwymi ludźmi i wszystkie z nich cieszą się dużą popularnością wśród młodszej publiczności, która chce cieszyć się swoimi ulubionymi postaciami i jaki jest lepszy sposób na interakcję z nimi niż korzystanie z różnych aplikacji do gier, które stały się bardzo wirusowe i do których możemy uzyskać dostęp za pośrednictwem naszego telefonu z systemem operacyjnym Android.

Wśród gier, na które możemy liczyć, które cieszą się dużą popularnością i dużą liczbą pobrań, możemy polecić:

Top najlepsze gry Disney Channel

Potomkowie Oficjalna gra oparta na przebojowym filmie Disney Channel. W której gracz może stworzyć własnego niestandardowego awatara i dołączyć do Mal, Evie, Jaya i Carlosa w ich przygodzie, stawiając czoła magicznym wyzwaniom i odblokowując nowe lokalizacje, aby stać się legendą w Auradon High School.

Jak powiedzieliśmy i nadal nalegamy, ważne jest, aby rodzice wzięli pod uwagę, że ta aplikacja zawiera sklep internetowy i bezpośredni dostęp do sieci społecznościowych. Aby ograniczyć te opcje zaleca się dokonanie niezbędnych zmian w sekcji ustawień.

Ta zabawna gra działa na urządzeniach z System operacyjny Android 4.2 i nowszywymaga 28 MB wolnego miejsca do zainstalowania.

Soy Luna szybko stał się jednym z najpopularniejszych seriali na Disney Channel. W tej grze możemy rzucić wyzwanie naszej pamięci wraz z bohaterami serialu. Gra polega na dopasowywaniu par kart do wizerunków postaci z Soy Luna, biorąc pod uwagę, że poziom trudności rośnie wraz z postępami w grze.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.2 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 8 MB wolnego miejsca.

Sprinter Chibi Hero Dziewczyna Ninja. Na 100 poziomach składających się na grę naszym celem jest uratowanie Gato Negro i do tego musimy biegać, pokonywać przeszkody i zbierać biedronki aby zwiększyć wynik. Można w nią grać bez połączenia z Internetem i jest to prosta gra, w którą może bawić się cała rodzina, w tym młodsze dzieci.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.3 i nowszym, wymaga 8,2 MB wolnego miejsca na instalację.

W Equestria Girls gracze mogą stwórz w pełni spersonalizowanego awatara i eksploruj Canterlot. Celem jest odblokowanie pokoi i pokonanie pojawiających się mini gier. Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 4.0 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 221 MB wolnego miejsca.

Wybór gry Disneya

Fryzury inspirowane Seleną. Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych aktorek na Disney Channel. Ta gra mieści się w gry salon fryzjerski a celem jest czesać aktorkę na różne sposoby. Musisz umyć włosy, nałożyć maski i wykonać inne czynności pielęgnacyjne, których może wymagać supergwiazda, a następnie wybrać fryzurę, którą chcesz zrobić.

Ta zabawna gra działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.3 i nowszym, wymaga 13 MB wolnego miejsca na instalację.

dołącz do naszego kanału telegram