Skip to content

Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do edycji wideo dla początkujących — Windows, Mac

6 de październik de 2022

Dzięki ułatwieniu, jakie dają kamery w telefonach komórkowych, dziś każdy z nas może być amatorski filmowiecnagrywając niezapomniane chwile, a nawet okazjonalnie film amatorski.

Oczywiście nagrywanie jest bardzo proste, ale edycja nie jest taka łatwa. Z tego powodu, aby spróbować pomóc Ci w tym zadaniu, przedstawimy Ci kilka programów do edycji obrazów. wideo naprawdę łatwe w użyciu.

Profesjonalny edytor wideo VideoPad

Ten program oferuje zalety aplikacji prawie profesjonalny ale z wieloma ułatwieniami w użyciu.

Jest to darmowy program dla Windows i Macza pomocą którego można pracować z jednym lub kilkoma klipami, importować filmy bezpośrednio z niektórych modeli aparatów, stosować efekty z półprofesjonalnym akcentem i dodawać narracje, a także wiele innych opcji.

Ten doskonały profesjonalny edytor tak, jak jest Profesjonalny edytor wideo VideoPadl, możesz go znaleźć natychmiast do pobrania przez Amazon. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak Twoje filmy wyglądają w czasie rzeczywistym, a gdy wynik Ci się spodoba, wyeksportować gotowe nagranie w formacie, który najbardziej Ci odpowiada, z którym służy również jako konwerter.

Bardzo prosty program dla tych, którzy nie mają zbyt wielu pretensji i po prostu szukają czegoś prostego i łatwego w użyciu.

Ten program umożliwia wycinanie, łączenie i łączenie dwóch filmów, a także dodawanie podstawowe efekty dźwiękowe i edycyjne. Aby wyeksportować wyniki, to darmowe oprogramowanie umożliwia korzystanie z różnych kodeków w celu znalezienia najlepszej opcji.

Ten program, dostępny tylko dla systemu Windows, pozwala na skorzystanie z 10-dniowego okresu próbnego, po którym będziesz musiał zapłacić 19,95 USD, jeśli chcesz nadal z niego korzystać.

iMovie

Jeśli masz komputer Mac, dzięki tej aplikacji możesz tworzyć półprofesjonalne filmy Nawet jeśli nic nie wiesz o edycji.

Dzięki iMovie możesz wykonywać zwykłe funkcje, stosować dużą liczbę efektów, korzystać z gotowych szablonów dla profesjonalne wyniki, twórz kombinacje zdjęć i filmów, a nawet skomponuj własną ścieżkę dźwiękową. Z pewnością możesz dowiedzieć się, jak usunąć lub usunąć dźwięk z wideo na komputerze Mac za pomocą iMovie w kilku krokach.

iMovie ma również ciekawą opcję prawidłowe drżące strzały, stabilizuj obraz, stosuj efekty kolorystyczne, używaj przejść, a także pracuj z filmami HD. Kiedy skończysz, możesz wyeksportować swoje dzieła na swój komputer lub opublikować je bezpośrednio na platformach takich jak Vimeo lub YouTube.okna edycji wideo

Windows Movie Maker

Czy wiesz, że Windows Movie Maker to program do edycji wideo dla początkujących i szybko zorientujesz się, ile opcji ma i że każda z nich jest widoczna na pierwszy rzut oka, to dobra rzecz w jego interfejsie, który jest dość prosty i pozwala aby szybko uzyskać dostęp do dowolnej funkcji, którą chcesz zastosować do danego filmu

Darmowy edytor wideo VSDC

Darmowy edytor, który pozwala korzystać z wielu opcji, które znajdziemy tylko w programy płatnicze.

Wśród opcji, które VSDC Free Video Editor pozwala nam wykonać, są wycinaj, wklejaj i dołączaj filmytwórz kombinacje między klipami, stosuj efekty i przejścia na profesjonalnym poziomie, dodawaj efekty audio i audio oraz eksportuj swoje pliki w wielu różnych formatach.

Studio Kantazji

Studio Cantasia jest jednym z najbardziej znani i uznani montażyści wideo które istnieją, wynika to w dużej mierze z łatwo zrozumiałego menu opcji.

Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z różnych fajnych funkcji, takich jak nagrywanie ekranu komputera podczas rozmowy lub czatu. Obecnie jest dostępny bezpłatnie do użytku w systemach operacyjnych Windows i Mac.

Filmora

Jest uważany przez wielu za idealny program dla początkujących do nauki na tworzeniu treści audiowizualnych, ponieważ zapewnia swoim użytkownikom kilka narzędzi, które są bardzo proste w użyciu i zrozumiałe.

Poza tym, że to oprogramowanie do edycji można uzyskać całkowicie bezpłatnie.

Wobec powyższego możesz już powiedzieć, że wiesz, czym one są najlepsze programy do edycji i tworzenia treści audiowizualnych dostępne w dzisiejszym marketingu cyfrowym.

Najlepsze jest to, że możesz się nauczyć używaj ich intuicyjnie i bez trudu jeśli nie wiesz o tym świecie, ale jakie inne znasz? Zostaw tę odpowiedź w komentarzach.

Zostań z nami, a znajdziesz również najlepsze aplikacje do edycji filmów na telefonie komórkowym.

dołącz do naszego kanału telegram