Skip to content

Najlepsze aplikacje i gry pozwalające w pełni wykorzystać możliwości Alcatel One Touch Pixi

14 de październik de 2021

ten Alcatel One Touch Pixi Znany również jako 4007, 4007A, 4007E i 4007X, to model wprowadzony na rynek w 2013 roku. Jest to telefon z systemem Android z niższej półki, który ma ekran HVGA o przekątnej zaledwie 3,5 cala i rozdzielczości 320 x 480 pikseli. aparat VGA, który może tworzyć zdjęcia 2 MP przez interpolację oprogramowania, kartę microSD, 256 MB pamięci RAM i radio FM.

Funkcje telefonu Alcatel One Touch Pixi

Kolejną cechą tego telefonu jest to, że Posiada wersję Androida 2.3 Gingerbread, jednordzeniowy procesor o prędkości 1,0 GHz, bateria 1300 mAh, jak wyjaśniliśmy wcześniej, ma 256 MB pamięci RAM i pamięć wewnętrzną zaledwie 256 MB, prawie całkowicie zajętą ​​przez system operacyjny, dobrą rzeczą jest to, że jest możliwość rozbudowy dzięki slotowi microSD do 32 GB.

Na podstawie tych cech widzimy, że Jest to dość prosty telefon komórkowy, ale też niedrogi, więc jest prawdopodobne, że nadal jest w sprzedaży w kilku sklepach. Mówiąc najprościej, jest to dobra opcja dla seniorów, którzy nigdy nie majstrowali przy urządzeniu z Androidem.

Wielu użytkowników miało problemy z zainstalowaniem niektórych aplikacji w tym modelu, takich jak Instagram, Whatsapp, Facebook, Snapchat itp. Wynika to z faktu, że telefon komórkowy nie pozwala na pobranie wielu z tych aplikacji ze względu na wersję systemu operacyjnego, więc jednym z rozwiązań umożliwiających pobranie ich bez zmiany telefonu komórkowego jest aktualizacja Androida do najnowszej wersji.

Jednak pomimo tego, że jest to mały telefon, są na niego dobre aplikacje, a tutaj będziesz wiedział ten najlepsze aplikacje dla Alcatel One Touch Pixi.

Aplikacje dla Alcatel One Touch Pixi

1.- WhatsApp

To jest jeden aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych którego nie może zabraknąć w żadnym telefonie komórkowym, dzięki czemu można go pobrać z Google Play, możesz to zrobić z Oficjalna strona WhatsApp, umożliwiając pobranie pakietu APK bez rejestracji.

2.- Instagram

Instagram to kolejna sieć społecznościowa, która umożliwia udostępnianie zdjęć, Jest bardzo popularny i jest najczęściej używany przez wszystkich. Wielu użytkowników ma problemy z pobraniem tej aplikacji na swój telefon komórkowy, ale bez wątpienia powinieneś spróbować pobrać tę aplikację na swoje urządzenie Alcatel.

3.- Facebook

Facebook to najczęściej używana sieć społecznościowa na świecie, więc jest to jedna z najlepszych aplikacji dla Alcatel One Touch Pixi, której nie możesz przegapić. Ale, Co zrobić, gdy nie można pobrać Facebooka na telefon komórkowy?, oto kilka rozwiązań, które mogą Ci pomóc:

  • Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować Facebooka na telefonie komórkowym, musisz wpisać strona na Facebooku z telefonu komórkowego. Nie wymaga to instalowania żadnej aplikacji na telefonie komórkowym, wystarczy uzyskać dostęp z przeglądarki.
  • Inną opcją jest pobierz Facebook Lite na Androida, w przypadku tanich telefonów komórkowych, takich jak ten, możesz to zrobić bez problemu, ponieważ jest to ta sama wersja Facebooka, ale mniej obciążona.
  • I oczywiście tradycyjna metoda to pobierz Facebooka z Google Play.

profile mobilne android alcatel menu start białe czarne białe tło

Teraz, jeśli chodzi o gry, oferujemy również szereg opcji, dzięki którym możesz spędzić czas, bawiąc się swoim ulubione gry.

1.- W umarłych 2

To jest gra akcji Gra FPS, w której gracze mogą kontrolować ocalałego z apokalipsy zombie. Pomiędzy poziomami gracze mogą wykorzystywać swoje zarobki, aby kupować i odblokowywać mnóstwo różnych broni i ulepszeń.

2.- Asfalt 9: Legendy

To jest wyścigowa gra wideo opracowany i opublikowany przez Gameloft w ramach serii Asphalt.

3.- Wśród nas

Jest to w zasadzie bardziej wyrafinowana wersja klasycznego konceptu „kto jest zabójcą?”. Osadzony w scenerii science fiction, gdzie musisz naprawić statek kosmiczny, gracze grają od czterech do dziesięciu osób podzielonych na dwie grupy: towarzyszy i oszustów.

Jeśli planujesz pobrać najlepsze aplikacje dla Alcatel One Touch Pixi, polecamy zainstaluj kartę pamięci w telefonie, dzięki czemu możesz przenieść wszystkie aplikacje, które możesz, do pamięci zewnętrznej i bez konieczności rootowania telefonu komórkowego.

dołącz do naszego kanału telegram