Skip to content

Jak sflashować lub ożywić mój Alcatel One Touch Pop C7 7040A i zainstalować zapasową pamięć ROM krok po kroku

23 de czerwiec de 2023

Kiedy myślimy o głównych smartfonach, które ludzie z Alcatela wprowadzili na rynek w ostatnich latach, możemy szybko dojść do wniosku, że część z nich wyróżniać się na tle innychjak ma to miejsce na przykład w przypadku Alcatela Pop C7 7040a.

W tym konkretnym przypadku pomysł dotyczy właśnie analizy jednego z głównych samouczków związanych z Alcatela Pop C7 7040aktóry nauczy wszystkich użytkowników, jak zainstalować zapasową pamięć ROM w dowolnym momencie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że zapasowa pamięć ROM telefonu Alcatel Pop C7 7040a to nic innego jak system operacyjny urządzenia mowa o modyfikacjach wprowadzonych przez producenta, czyli o tym, co widzimy zaraz po uruchomieniu Alcatela Pop C7 7040a.

Mówiąc dokładniej, musimy powiedzieć, że mówimy o aktualizacji oprogramowania układowego Alcatel Pop C7 7040a za pomocą narzędzie takie jak SP flash Toolwięc nauczymy Cię każdego szczegółu na ten temat.

Z łatwością flashuj Alcatel One Touch Pop C7 7040A

Dzięki instalacji zapasowej pamięci ROM telefonu Alcatel Pop C7 7040a będziesz w stanie rozwiązać wiele problemów, które związane z pewnym opóźnieniem lub pętlami tego terminala, szybko i łatwo. W każdym razie istnieje kilka wcześniejszych zaleceń, które naszym zdaniem powinieneś rozważyć.

Najważniejszy z nich dotyczy jednak dezaktywacji słynnego rozszerzenie bloku reklamco spowoduje nadpisanie części oprogramowania wymaganego dla tego steppera.

Ważne jest również, abyś wiedział, że można to zrobić nie tylko na C7 7040A, ale możliwe jest również utworzenie pamięci ROM na telefonie Alcatel One Touch 4010A w tym momencie czy możesz zrobić rom na androida aby Twoje urządzenie pozostało z zupełnie innym modelem.

W ten sposób możesz zainstalować Stock ROM Alcatel Pop C7 7040a

Biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie elementy, o których wspomnieliśmy podczas instalowania zapasowej pamięci ROM Alcatel Pop C7 7040a, musisz wziąć pod uwagę, że zamierzasz wymagają komputera z systemem operacyjnym Windows, oprócz dezaktywacji rozszerzenia AdBlock, jak powiedzieliśmy wcześniej.

Należy o tym pamiętać potrzebujesz SP Flash Tool, Ponieważ będziesz go potrzebować później, jeśli nie wiesz, jak pobrać aplikację, wykonaj kilka prostych kroków, które szczegółowo wskażą, jak to zrobić.

Następną rzeczą będzie użycie oryginalnego kabla USB telefonu Alcatel Pop C7 7040a, aby uniknąć problemów, a potem nadchodzi pobieranie programów lub oprogramowania które są naprawdę ważne, w tym przypadku:

Po pobraniu programów, które wymieniliśmy powyżej, musisz utworzyć nowy folder na pulpicie i umieścić je wszystkie w nim, rozpakowywanie wszystkich plików ZIP lub RAR dostępny. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować wszystkie sterowniki USB dla swojego Alcatel Pop C7 7040a.

C.Po wykonaniu tych czynności należy podłączyć urządzenie mobilne do komputera i odszukać folder MT65xx Drivers, wybierając system operacyjny i dając DriverInstall.exe. Po tym może być konieczne ponowne uruchomienie komputera.

Później musisz odłączyć kabel USB telefonu Alcatel Pop C7 7040a od komputera i wyłączyć urządzenie. Po ponownym uruchomieniu musisz otwórz folder SP Flash Tool i poszukaj flash_tool.exe, klikając prawym przyciskiem myszy plik wykonywalny, aby uruchomić go jako administrator.

Na głównym ekranie SP Flash Tool musisz kliknąć przycisk ładowania rozproszenia i poszukać pliku MT6582_Android_scatter_emmc.txt wewnątrz Folder do Alcatela Pop C7 wcześniej wydobyte.

Po zakończeniu poprzednich kroków musisz ponownie podłączyć Alcatel Pop C7 7040a do komputera, przejść do SP Flash Tool i musisz kliknij przycisk pobierania lub pobierz.

Później musisz naciskać przyciski zwiększania i zmniejszania głośności, gdy jest to wskazane, aż pojawi się monit. czerwony pasek postępu w narzędziu flash SP. Powinien wtedy pojawić się żółty pasek i za każdym razem musisz zwolnić przyciski głośności i poczekać, aż monit będzie kontynuowany.

Jeśli w dowolnym momencie pojawił się komunikat o błędzie BROM lub podobny, powinieneś wiedzieć, że nie jest to nic poważnego, ale część samego procesu. Instalacja stockowej pamięci ROM Alcatela Pop C7 7040a, więc przejdziemy dalej, nie zwracając na to większej uwagi.

telefon z odblokowanym ekranem

Możesz więc reaktywować swój Alcatel Pop C7 7040A krok po kroku i bez niedogodności

Należy pamiętać, że wszystko zostanie zainstalowane automatycznie po zainstalowaniu potrzebnych sterowników USB. Kiedy wszystko jest gotowe, musisz zobacz zielony haczyk co oznacza, że ​​zapasowa pamięć ROM telefonu Alcatel Pop C7 7040a została pomyślnie zainstalowana.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ponownej instalacji zapasowej pamięci ROM telefonu Alcatel Pop C7 7040a, po prostu Zalecamy zapoznanie się z poniższym filmem szczegółowe:

Jeśli coś poszło nie tak z tym samouczkiem i Twoje urządzenie nie działa zgodnie z oczekiwaniami, najlepiej to zrobić zrób twardy reset przez tryb odzyskiwania w telefonie komórkowym Alcatel w dość prosty sposób, aby nie było to skomplikowane, musisz wykonać kilka bardzo prostych kroków.

dołącz do naszego kanału telegram