Skip to content

Sztuczka, aby ulepszyć aparat Alcatel Pop C7

10 de listopad de 2022

Alcatel to firma, która wprowadziła na rynek sporą liczbę urządzeń mobilnych, które wcale nie były złej jakości. Daj spokój, może nie był to jeden z najpopularniejszych praktycznie kiedykolwiek w swojej historii, ale telefony komórkowe we wszystkim obroniły się całkiem nieźle. W tym przypadku musimy porozmawiać o Alcatel One Touch Pop C7telefon, który ma kilka bardzo dobrych funkcji z Aparat 5MPże choć wydaje się kiepskie i prawda jest taka, że ​​pozostawia coś do życzenia, należy wziąć pod uwagę, że urządzenie nie jest do końca telefonem z wyższej półki, ani nie ma zbyt wysokiej ceny, by powiedzieć.

Dlatego wielu użytkowników zastanawia się, jak ulepszyć kamerę Alcatel Pop C7? Następnie pokażemy, jak precyzyjnie poprawić jakość zdjęć wykonywanych tym aparatem.

Aparat Alcatel Pop C7

Zamierzamy użyć modułu Xposed, ale problem polega na tym, że w tym celu musisz mieć zrootowany telefon komórkowy. Jeśli nie wiesz, jak go zrootować, na pewno napisaliśmy na blogu tutorial, jak to zrobić.

Po zrootowaniu telefonu komórkowego skutecznie pobierzemy Xposed Installer z tego linku, który zostawiamy tutaj.

Ponieważ jest to plik APK, musisz mieć włączone nieznane źródła, aby to zrobić, musisz przejść do części Ustawienia> Bezpieczeństwo, po włączeniu tych nieznanych źródeł, a następnie rozpocznij instalację APK.

Po zakończeniu instalacji powinieneś otworzyć Xposed i nadać mu uprawnienia roota.

Teraz przejdziesz do części Modele odsłonięte i przejdź do miejsca, w którym jest napisane Ustawienia aplikacji, po wykonaniu tej czynności musisz ponownie uruchomić urządzenie mobilne.

Po restarcie zaczynamy od Ustawienie aplikacji Xposed a to, co zrobimy, to poczekać, aż aplikacje załadują się całkowicie, po ich załadowaniu napiszemy Camera. Po załadowaniu musisz zostawić prawie wszystko tak, jak jest, z wyjątkiem ekranu, na którym jest napisane (DP) wstawiasz 1000×1600 i na początku obok Skali czcionek wstawiasz 150. Aby zakończyć, wciśnij Zapisz.

Ulepsz aparat Alcatela Pop C7

Nie jest to zbyt skomplikowane, jeśli będziesz postępować zgodnie z samouczkiem co do litery, a w ciągu kilku minut naprawdę będziesz w stanie wyciągnij cały sok z aparatu swojego Alcatela bez żadnych problemów, ciesz się robieniem wszystkich zdjęć w lepszej jakości.

dołącz do naszego kanału telegram