Skip to content

Najlepsze alternatywne aplikacje do Tłumacza Google – przewodnik i sugestie

31 de lipiec de 2021

Jeśli tłumacz Google nie dał Ci wyników, których oczekiwałeś w swoich tekstach, powinieneś o tym wiedzieć istnieją alternatywy dla tego. Są one znacznie bardziej wyspecjalizowane w tłumaczeniu długich tekstów. Jednak tłumacz Google stale się rozwija.

Do czego służy tłumacz Google i jak to działa?

Tłumacz Google to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych opcji na świecie, dla tzw. przez wielu „nazwisko internetu”, gdy mamy do czynienia z nieznanym językiem.

Tłumacz Google działa między innymi jako bezpłatne narzędzie do tłumaczenia, to narzędzie online jest używane przez tych, którzy, nauka nowego języka lub po prostu komunikować się z inną osobą, która mówi w innym języku niż Twój.

I jest też może być używany w aplikacjach takich jak WhatsApp, poprzez informacje zwrotne między narzędziem do tłumaczenia a aplikacją do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Aby korzystać z Tłumacza Google, będąc o prostej i intuicyjnej budowiePo prostu napisz po jednej stronie dwóch okien, aby zobaczyć tłumaczenie w drugim polu, oczywiście języki są odpowiednio wybrane.

Należy zauważyć, że ten tłumacz ma: funkcja rozpoznawania języka Jeśli kopiujesz i wklejasz skądś, możesz korzystać z tej funkcji, o ile masz połączenie z Internetem. Chociaż jeśli masz telefon komórkowy z Androidem, możesz pobrać tłumacza Google i używać go w trybie offline.

Czy Tłumacz Google może mieć inne wersje oprócz tej już znanej?

Odpowiedź na to pytanie jest głośne tak, ponieważ jego początki były dość podstawowe zastosowanie w tej dziedzinie tłumaczeń, ponieważ nie miał niektórych funkcjia także niektóre pakiety językowe.

Wśród funkcji, których nie miał na początku, jest wykrywanie języka, oprócz zawierania pewnych błędów w tłumaczeniach i nie był w stanie odczytać znaków specjalnych.

Obecnie jego najnowsza wersja to 4.2.0, wydana 19 czerwca 2021 r., która zawiera poprawki pakietów językowych, oprócz zwykłych funkcji poleceń głosowych i tłumaczenie przez fotografie.

Jacy tłumacze mogą być najlepszą alternatywą dla Tłumacza Google?

Obecnie istnieje cały świat od platform internetowych po złożone aplikacje dedykowane zadaniu skutecznie przetłumaczyć akapit, notatkę głosową, a nawet fotografie zawierające pismo odręczne.

Wypróbuj DeepL i odkryj, jak to działa

Podobnie jak tłumacz Google, DeepL to narzędzie do tłumaczenia nie tylko online, ponieważ ma aplikację do pobrania.

Należy zauważyć, że DeepL posiada silnik funkcjonalności różni się od wielu tłumaczy, ponieważ analizuje teksty do tłumaczenia za pomocą systemu neuronów konwolucyjnych.

Ponadto ten projekt programu tłumaczeniowego otrzymał zadanie pracy na podstawie własnego słownika wielojęzycznego, zwany Linguee.

deepl alternatywa dla tłumacza google

Pomimo tego, że jest doskonałą opcją, jeśli chodzi o tłumaczenie tekstów ze względu na swoją precyzję, ma szczegół, który jej nie faworyzuje i jest to fakt, że ma ograniczoną liczbę 8 języków, z którymi może pracować.

Podobnie jak wiele aplikacji tłumaczących, nie wymyka się to intuicyjnemu prostemu sposobowi zrozumienia, ponieważ ma dwa pola tekstowe, górne, w którym wklejany jest tekst do tłumaczenia, a dolne, w którym można zobaczyć tłumaczenie.

Jak działa LEO? Poznaj tę platformę

Platforma Leo to opcja dla osób, które mają internet i chcą nauczyć się nowego języka, który jest oczywiście na tej platformie.

Ponieważ ma szereg przywilejów, które otrzymujesz tylko po zarejestrowaniu się na wspomnianą platformę, niektóre z nich mają dostęp do forum, na którym możesz wyjaśnić wątpliwości z różnymi użytkownikami i uzyskaj dostęp do małych testów lub testów dostarczonych przez platformę.

Naucz się używać i korzystaj z Dict.cc

Ta platforma ma w swoim repertuarze łącznie 27 języków a jego dość przejrzysty interfejs pozwala użytkownikowi cieszyć się satysfakcjonującym doświadczeniem w zakresie tłumaczeń.

Podobnie jak poprzednia platforma wymaga rejestracji w celu uzyskania określonych korzyści z interakcji, posiada również pakiet plików dla wykonuj tłumaczenia offline.

Co to jest Microsoft Translator i dlaczego jest świetną alternatywą?

Tłumacz Microsoft to aplikacja tłumaczeniowa, która może działać tłumaczenie audio w czasie rzeczywistym oraz teksty ułożone na obrazach lub fotografiach.

To niesamowite narzędzie to świetna alternatywa dla Tłumacza Google, ponieważ ma ponad 60 języków, z którymi możesz pracować, a także możesz pobierać pakiety językowe na telefony komórkowe, co jest wygodną opcją w przypadku braku połączenia z Internetem.

Jak mogę lepiej porównać różnych tłumaczy internetowych?

Najlepszym sposobem porównania tych platform i aplikacji jest poszukaj zalet i wad każdego z nich tych narzędzi tłumaczeniowych.

porównaj różnych tłumaczy

Należy zauważyć, że musisz wziąć pod uwagę cel, dla którego dokonujesz tych porównań, ponieważ Będzie to zależeć od wymaganej pracy lub wymagań.

Należy wspomnieć, że wiele z tych platform już dokonuje porównań online z innymi platformami i słownikami, poprawić jakość tłumaczenia, może to być punkt wyjścia do rozważenia.

Dlaczego lepiej zatrudnić profesjonalnego tłumacza zamiast korzystać z aplikacji?

Podczas korzystania z aplikacji lub korzystania z internetowej platformy tłumaczeniowej można stracić pewne poczucie kontekstu, ponieważ wiele z tych platform nie potrafią poprawnie przetłumaczyć niektórych idiomówlub zwroty potoczne.

Zatrudniając tłumacza inwestujesz trochę więcej w koszty pracy, ale zyskujemy obiektywizm w zakresie tłumaczeń, dlatego jest to lepsza opcja.