Skip to content

Najlepsza aplikacja do zmiany lub umieszczania twarzy na innym ciele w czasie rzeczywistym – Face Swap Live

2 de kwiecień de 2021

Dziś przedstawiamy Wam najlepsza aplikacja do zamiany lub umieszczania twarzy na innym ciele w czasie rzeczywistym – Face Swap Live, jedna z tych podstawowych, ale bardzo zabawnych aplikacji, które pozwalają miło spędzać czas ze znajomymi.

Z pewnością można zmienić twarz w Photoshopie, ale aplikacja Face Swap Live robi to automatycznie iw czasie rzeczywistym. Może nie oferuje najwyższej jakości, ale może być bardzo zabawny.

Face Swap Live to najlepsza aplikacja do zmiany twarzy na żywo

Prawdopodobnie Face Swap Live to najlepsza aplikacja do zmiany twarzy w czasie rzeczywistym. W rzeczywistości jest to ten, który najbardziej polecamy, jeśli chcesz się bawić ze znajomymi. W każdym razie, jeśli masz wątpliwości, jak z niego korzystać, przeczytaj uważnie te informacje, ale najpierw musisz je pobrać.

Zwróć na to uwagę Face Swap Live nie jest darmowe, aby go zdobyć, będziesz musiał zapłacić 1,99 $ (Chociaż cena może się różnić w zależności od tego, gdzie jesteś). Możesz pobrać aplikację bezpośrednio, klikając Pobierz Face Swap Live ze Sklepu Play.

Jak korzystać z aplikacji Face Swap Live, aby zmienić twarz dwóch osób w czasie rzeczywistym?

Najciekawszy z Aplikacja Face Swap Live polega na tym, że umożliwia zmianę twarzy w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, ale jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem, przeczytaj poniższy przewodnik, aby dowiedzieć się, jak korzystać z funkcji Face Swap Live i zmieniać twarze ze znajomymi.

  • Pierwszą rzeczą jest otwarcie aplikacji, po otwarciu pokażą się dwie podstawowe opcje, w tym przypadku celem jest zmiana twarzy w innym ciele, wystarczy kliknąć opcję „Zmień twarze”
  • Sprawdź, czy w prawym dolnym rogu ekranu jest opcja „Zmiana” jest włączony.
  • Wystarczy kliknąć ikonę z aparatem znajdującą się w prawym górnym rogu.
  • Gdy masz już gotowy aparat, po prostu skoncentruj go na ludziach, na których chcesz, żeby był. zastosuj efekt. Jak zobaczysz, efekt zostanie zastosowany automatycznie.
  • Dodatkowo aplikacja umożliwia zrobienie zdjęcia lub nagranie wideo, a następnie wysłanie go do swoich kontaktów.

Być może jedną z niewielu funkcji, których brakuje Face Swap Live, jest możliwość przekształcenia zdjęcia lub twarzy w kreskówkę. Tak czy inaczej, istnieje również możliwość zamocowania twarzy na czyimś ciele.

Zamontuj twarz na ciele innej osoby za pomocą funkcji Face Swap Live (używając zdjęcia)

Pamiętaj, że aplikacja ma wiele funkcji, nie chodzi tylko o zmianę twarzy między ludźmi. W rzeczywistości istnieje możliwość zamocowania twarzy jednej osoby na ciele drugiej.

  • Aby dokonać tej konfiguracji, otwórz aplikację i wybierz opcję Zmień twarze, tam naciśnij „Twarze”.
  • Aplikacja pozwoli Ci dodać zdjęcie bazowe, wystarczy kliknąć „Importować”.
  • Po powyższym aplikacja natychmiast zamontuje Twoją twarz na obrazie i możesz zrobić zdjęcie lub zapisać wideo.
  • Jeśli twarz nie zostanie wykryta, będziesz musiał to zrobić ręcznie, ale nie jest to powszechne.

zamiana twarzy na żywo

Inne funkcje Face Swap Live

Ciekawym aspektem Face Swap Live jest to, że można również używać domyślnych efektów aplikacji. Dzięki nim możesz zamontować swoją twarz na celebrytach, zwierzętach, a nawet całkowicie zmienić rysy swojej twarzy.

Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy otworzyć aplikację i kliknąć opcję „Zmień twarze”. U dołu zobaczysz twarze, po prostu przesuń palcem i poszukaj efektu, który najbardziej przyciągnie Twoją uwagę. Z kolei oprócz zaimportowania zdjęcia tak jak wcześniej pokazaliśmy, możesz też wyszukiwać zdjęcia bezpośrednio z internetu.

Powyższe podsumowuje opcje dostępne w Face Swap Live, jeśli są one niewystarczające, zawsze możesz pobrać aplikację FaceApp, podobne oprogramowanie, ale lepsze dla wielu. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, dzięki tej aplikacji możesz się zestarzeć i zmienić swoją płeć, ale ma też inne, bardzo ciekawe funkcje.

dołącz do naszego kanału telegram