Skip to content

Jak korzystać z aplikacji Face for Aging Faces Free na Androida

23 de luty de 2021

Co oznacza FaceApp? Aplikacja Face to aplikacja do rozpoznawania twarzy dostępna na platformach Android, iPhone i iOS, którą możesz mieć i używać za darmo, a jej system komputerowy umożliwia rozpoznawanie twarzy obrazu lub zdjęcia, aby później umożliwić ich edycję.

Wśród wielu opcji, które ma aplikacja, jest możliwość pokaż, jak wyglądałaby osoba, gdyby była w różnym wieku. Prostym przykładem może być młody mężczyzna po dwudziestce, który chce wiedzieć, jak wyglądałby, gdyby znowu miał 8 lat lub jak będzie wyglądał za około trzydzieści lat.

Użytkownicy mogą również używać narzędzi aplikacji do zmień kolor włosów, kolor oczuzmiana twarzy oznaczałaby uśmiech, założenie okularów i edytowanie niektórych naturalnych cech twarzy. Dlatego coraz więcej osób chce pobrać aplikację FaceApp.

Jak bezpłatnie starzeć twarze w aplikacji Face na Androida?

  • Uzyskanie aplikacji Face jest rzeczywiście prostym zadaniem, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejdź do Sklep Play.
  • Umieść w wyszukiwarce Sklepu Play Aplikacja do twarzyNastępnie zostanie wyświetlone menu z kilkoma aplikacjami, które wykonują czynności podobne do tych z aplikacji Face, ale należy wyjaśnić, że aplikacja Face jest w rzeczywistości najbardziej kompletną aplikacją do edycji.
  • Po uzyskaniu aplikacji Face wystarczy nacisnąć „Zainstalować”. Będziesz mógł zobaczyć rozwój pobierania w panelu powiadomień urządzenia z systemem Android. Na końcu pobierania możesz wejść do aplikacji i rozpocznij edycję.

Dlatego warto zauważyć, że aplikacja Face ma dostęp do galerii Twojego urządzenia, który umożliwia wybranie dowolnego obrazu lub zdjęcia zapisanego do edycji, a także umożliwia zrobienie zdjęcia, jeśli chcesz.

Następnie u dołu ekranu zostanie wyświetlone całe menu narzędzi. Face App oferuje możliwość zmiany koloru włosów z czarnego na białawy, nakładania zmarszczek i efektów starzenia zgodnie z upływem czasu.

Istotne aspekty aplikacji Face App

telefon komórkowy kobieta mężczyzna okulary faceapp

Warto wspomnieć, że aplikacja Face to nie tylko aplikacja do starzenia twarzy. Możesz także zastosować efekty, aby osoba wyglądała jeszcze bardziej interesująco lub atrakcyjnie filtry do uśmiechów, efekty makijażu, zmiany fryzury lub nakładanie brody i wąsów, okulary przeciwsłoneczne, różne kolory włosów, a nawet jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądałabyś, gdybyś była kobietą lub mężczyzną.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że aplikacja Face ma klasę filtrów o nazwie PRO. Dostęp do tego typu filtra można uzyskać tylko poprzez dokonanie płatności kartą kredytową lub debetową. Ale aplikacja jako taka jest bezpłatna.

Aplikacja Face była przedmiotem pewnych kontrowersji, między innymi otrzymała oskarżenia o rasizm ze strony ciemnoskórych użytkowników; którzy twierdzą, że niektóre filtry rozjaśniają kolor skóry.

Nawet użytkownik w okularach potępił, że nakładając efekty na swoją twarz, redaktor stworzył zdjęcie bez okularów; Jednak aplikacja Face wyjaśniła, że ​​tego typu sytuacja wystąpiła z powodu awarii w jej „Sieć neuronowa”.

Niektóre teorie spiskowe twierdzą, że aplikacja Face może wykorzystywać twoje zdjęcia w złych zamiarach, oczywiście to tylko spekulacje i nikt nie był w stanie ich zweryfikować.

Aplikacja została uruchomiona w 2016 roku, a jej twórca wyjaśnił, że działa z pewnego rodzaju połączeniami neuronowymi, podobnie jak kora mózgowa ludzi.

Zasadniczo ta aplikacja zawiera obszerny plik Baza danych który ma różne typy rysów twarzy w różnym wieku i o różnym kształcie. Dlatego wymagane jest tylko, aby system przetwarzał informacje i dostosowywał te cechy do twarzy.

Jak widać, aplikacja Face jest dość wszechstronna i łatwa w użyciu; jego dostęp jest całkowicie darmowy, jest dobrą alternatywą dla rozrywki, czemu nie! Widzieć nas jeszcze bardziej atrakcyjnych.

Wreszcie mamy nadzieję, że ten artykuł przypadł Ci do gustu, jednak chcielibyśmy wiedzieć Czy korzystałeś z tej aplikacji? Czy uważasz, że to dobra aplikacja?, Zostaw swoją opinię w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram