Skip to content

Dlaczego aplikacja FaceApp nie działa i zawiesza się dla mnie? Rozwiązanie

25 de marzec de 2021

FaceApp to jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji na smartfony ostatnich lat. Jednak w wielu regionach i krajach ta aplikacja stwarzała problemy, często słysząc pytanie «Dlaczego FaceApp nie działa dla mnie?«. Przyczynia się to nawet do innego powszechnego problemu, na przykład gdy FaceApp nie ładuje zdjęcia.

W ostatnich tygodniach różne sieci społecznościowe zostały wypełnione użytkownikami, którzy opublikowali edytowane zdjęcia pokazujące, jak będą wyglądać, gdy będą stare. Ta modalność wynika z FaceApp, aplikacji mobilnej, która rozpoznaje twoją twarz i na tej podstawie pozwala ci zobacz, jak będziesz wyglądać za kilka lat, oprócz uczynienia Cię młodszym, a nawet zmiany płci.

Sukces FaceApp był taki, że pojawił się wśród najlepszych aplikacji na całym świecie. Aplikacja dostępna jest na telefony komórkowe wyposażone w system Android oraz wersje iOS. Plik Darmowa wersjaJednak pozwala edytować tylko zdjęcia z bardzo niepewnymi opcjami, a aby uzyskać dostęp do większej liczby filtrów, konieczne jest wynajęcie najbardziej zaawansowanej wersji PRO.

Dlaczego FaceApp nie działa dla mnie? Oto rozwiązanie!

Użytkownicy z różnych krajów zgłaszali skargi dotyczące awarii aplikacji FaceApp. Co wtedy robić? Dlaczego FaceApp nie działa dla mnie? Jakie rozwiązania można przedstawić?

Głównymi skargami użytkowników jest to, że aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie, nie spełnia ich oczekiwań, również dlatego, że nie pozwala na przesyłanie zdjęć i nie jest to osiągane osiągnąć różne efekty tęskni za starzeniem się, odmłodzeniem lub zmianą płci.

Dzieje się tak, ponieważ aplikacja FaceApp nie jest w pełni Dostępne dla wszystkich krajów i nie jest nawet dostępny dla niektórych systemów operacyjnych. Chociaż aplikację można łatwo pobrać za pośrednictwem Google Play na Androida lub w Apple Store na iPhone’a i iOS, te awarie są zgłaszane.

Co wtedy robić? Dlaczego aplikacja FaceApp nie działa dla mnie? Jakie rozwiązania można zastosować? Tutaj znajdziesz rozwiązanie, jest to niezwykle proste!

Pobierz VPN

Kiedy te awarie wystąpią, powinieneś udać się do instalowanie VPN. VPN (ang. Virtual Private Network w języku angielskim) lub Virtual Private Network w języku hiszpańskim działa jako rodzaj prywatnej sieci lokalnej z dostępem z Internetu. Zasadniczo to sieć lokalna, którą masz w swoich prywatnych przestrzeniach, takich jak dom lub biura, ale Internet.

Dzięki VPN możliwe jest bezpieczne nawiązanie kontaktu z komputerami hostowanymi w sieci lokalnej (lub innych sieciach lokalnych), ponieważ połączenie, które zachodzi między komputerami, odbywa się w sposób całkowicie zaszyfrowany.

Po określeniu rozwiązania do zastosowania, pierwszą rzeczą do zrobienia jest zamknięcie aplikacji FaceApp na smartfonie. Nie można go pozostawić jako otwartego okna, ponieważ w przeciwnym razie rozwiązanie nie zadziała. W sklepie Play lub Apple Store szukasz aplikacji Turbo VPN i ją pobierasz.

Po pobraniu instalacja Turbo VNPpostępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji. To jest to, takie proste. Teraz przejdziesz do ponownego otwarcia aplikacji FaceApp i voila, możesz z niej skorzystać i cieszyć się różnymi alternatywami, które ta aplikacja pozwala robić z osobistymi zdjęciami.

system bezpieczeństwa neonów

Jak powstał FaceApp?

FaceApp to aplikacja stworzona przez rosyjskiego inżyniera Yaroslav Goncharov, założyciel firmy Wireless Lab z St. Petersburga.

Zgodnie z wersją własnego twórcy aplikacja wykorzystuje formę sztucznej inteligencji (AI), zwaną też siecią neuronową, która daje możliwość skanowania twarzy i ich postarzania, czyniąc je młodszymi, zmieniającymi płeć lub atrakcyjniejszymi.

Wśród głównych zarzutów i krytyki skierowanych na FaceApp to użycie lub późniejsze użycie, które osoby odpowiedzialne za Aplikacje dokonują z informacje osobiste i prywatności użytkowników.

W każdym razie intencją tego tekstu jest po prostu odpowiedź na pytanie: dlaczego FaceApp nie działa dla mnie? Jakie rozwiązania można zastosować? Mamy nadzieję, że zapewniliśmy pomoc, gdy wystąpią tego typu awarie.

dołącz do naszego kanału telegram