Skip to content

Motywy lub program uruchamiający dla Twojego Huawei P8 Lite

10 de marzec de 2023

Jedną z wielkich zalet wszystkich urządzeń z Androidem jest właśnie możliwość dostosowywania że ten musi umieć w kilku słowach zostawić wszystko dokładnie tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy zrootujesz swój telefon, czy nie, możesz skonfigurować każdy zakątek swojego urządzenia, aby dostosować go w jak największym stopniu i sprawić, by wyglądał tak, jak lubisz.

Z tego powodu w tym artykule chcę nauczyć Cię, jak to zrobić pobierz motywy dla Huawei P8 Liteponieważ istnieje wiele opcji bardzo dobrej jakości, które pozostawią Twój telefon w zupełnie inny sposób niż ten, który masz obecnie i możesz mieć inne urządzenie, na dodatek jeśli zmienisz etui na unikatowe, miałbyś spersonalizowane urządzenie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Motywy dla Huawei P8 Lite

The motywy lub programy uruchamiające Są to aplikacje, które pobieramy ze Sklepu Play, aby zmodyfikować ogólny interfejs telefonu komórkowego: pulpity, menu aplikacji, menu ustawień, sposób poruszania się po telefonie komórkowym. Nawet z pewnym programem uruchamiającym możemy symulować system operacyjny Apple iOS lub Microsoft Windows PhoneMożesz wejść na ten poziom.

Ale chodzi o to, żeby mieć oryginalny motyw i zamierzamy to polecić, poniższe aplikacje są do tego po prostu świetne.

CM Launcher 3D: Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest darmowa i ma ogromną różnorodność możliwości, z wieloma projektami do wyboru, dzięki czemu masz taki, który pasuje do tego, co masz na myśli, ale możesz też mieć animacje 3D, które bez wątpienia czyni go znacznie bardziej uderzającym, chociaż pamiętaj, że im więcej efektów użyjesz w programie uruchamiającym, tym więcej baterii wydasz. Pobierz go stąd.

Motyw tapety + HOME Launcher: Jest bezpłatny i ma tapetę do użycia na ekranie blokady, jak na głównym pulpicie. Oprócz tego ma program uruchamiający, który zmienia wygląd telefonu komórkowego, a jak zobaczysz w Sklepie Play, klikając ten link, możesz wybrać kilka projektów, które są bardzo eleganckie dla Twojego telefonu komórkowego, dobry sposób na danie odrobina stylu dla twojego urządzenia, która z pewnością szybko się wyróżni za każdym razem, gdy będziesz używać telefonu komórkowego z ludźmi wokół ciebie.

A jak masz swoje urządzenie? Śmiało i zostaw nam zrzuty ekranu swojego Huawei P8 Lite poniżej w komentarzach, aby zobaczyć, jak bardzo go spersonalizujesz.

dołącz do naszego kanału telegram