Skip to content

Mahjong Solitaire na telefon komórkowy

22 de maj de 2023

On pasjans mahjong to jedna z najpopularniejszych gier typu pasjans. Pochodząca z Azji gra znana jest również jako mah-jongg-jongg, mijang, mahjongg, Taipei, Morejongg, Shagai i Mindjongg.

Kawałki są ułożone na planszy, tworząc różne figury, a celem gracza jest usuń wszystkie płytki, usuwając te same po dwa. Trudność polega na tym, że z planszy można usunąć tylko te kafelki, które nie są zablokowane przez innych.

Ta gra poprawia koncentrację i pomaga się odprężyćskupiając umysł na jednym celu, dlatego stał się tak popularny.

Indeks()

Mahjong Solitaire

To jedna z najpopularniejszych gier tego typu w Sklepie Play. To ma cztery poziomy trudności (nowicjusz, łatwy, normalny i trudny), aby każdy mógł znaleźć pasujące do siebie gry w pasjansa.

Zawiera ponad 150 projektów kafelków, które pomogą Ci zachować aktywność umysłową, a także pięć projektów tła i układu kafelków.

Gracz może odwołać wykonany ruch, jeśli uzna, że ​​jest on nieprawidłowy, a jeśli nie ma już dostępnych żetonów do przesunięcia, może przetasować, aby spróbować zakończyć grę.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.1 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 4,2 MB wolnego miejsca.

Pobierz Mahjong Solitaire

Mahjong Solitaire Deluxe

Ta gra jest uznawany za jeden z najlepszych w swoim rodzaju. Ma bogatą kolekcję plansz i do czterech motywów do zmiany tła. Zawiera również plansze z 36, 72, 144 i do 288 żetonami, z różnymi modułami dla doświadczonych i początkujących graczy. Jego grafika HD pozwala na lepszą wizualizację żetonów.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.3 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 35 MB wolnego miejsca.

Pobierz Mahjong Solitaire Deluxe

Kostka Mahjong Solitaire 3D

Tym razem akcja toczy się w przestrzeni, co pozwala nam obserwować figury uformowane z płytek (które w tym przypadku są sześcianami o jednakowych ściankach) w 3D. Gra zawiera ponad 100 boisk i powiększ, aby lepiej docenić kafelki.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 3.1 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 19 MB wolnego miejsca.

Pobierz grę Mahjong Solitaire 3D Cube

pasjans mahjong

Świąteczny Mahjong za darmo

Ci, którzy chcą cieszyć się całą magią Świąt Bożego Narodzenia w pasjansie Mahjong, mogą to zrobić dzięki temu szczegółowi wersja gry, w której kafelki zdobią motywy świąteczne.

Gra jest podzielona na różne poziomy dla początkujących i ekspertów, zawiera ponad 20 plansz do gry.

Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android 2.1 i nowszymi wersjami, do instalacji wymaga 5,2 MB wolnego miejsca.

Pobierz Świąteczny Mahjong za darmo

W dowolnej wersji ta gra typu puzzle jest idealna zarówno dla tych, którzy chcą bawić się godzinami, jak i dla tych, którzy mają tylko kilka minut na rozrywkę przy grze.

Jeśli lubisz samotników, być może zainteresuje Cię dalsze czytanie o jak pobrać chiński pasjans na Androida.

dołącz do naszego kanału telegram