Skip to content

Losowe cytaty: najlepszy generator losowych cytatów i fraz online

11 de luty de 2022

Słynne zwroty lub cytaty zawsze były bardzo popularne, ale bez wątpienia w ostatnich latach sieci społecznościowe były tymi, które miały największy wpływ na rozpowszechnianie tego typu zwrotów. Dziś trudno jest wejść do sieci społecznościowej takiej jak Facebook na przykład i nie widzę żadnej inspirującej frazy. Jeśli zawsze szukasz najbardziej odpowiedniej frazy lub cytatu, Twoja aplikacja w Losowych cytatach.

Czasami znalezienie motywacji do wszystkich zadań, które mamy na co dzień, nie jest łatwe. Przepracowanie, zła pogoda, stres, to, że jest poniedziałek i wiele innych czynników, może negatywnie wpłynąć na nasz nastrójco z kolei wpływa na naszą produktywność.

Celem znanych fraz lub cytatów jest zwiększyć poziom motywacji. Są to krótkie frazy, które zawierają małe perełki mądrości, które pomagają nam znaleźć dodatkową motywację, której potrzebujemy do prawidłowego działania.

Indeks()

Co to są daty losowe?

Losowe Cytaty to aplikacja specjalizująca się w słynnych frazach. Aplikacja pokazuje nam losowe cytaty na ekranie urządzenia, choć pozwala też na wyszukiwanie według tematu, autorem, a nawet słowami.

Zawiera słynne cytaty z: Phil Crosby, Tom Cruise, Marie Curie, Jimmy Dean, Tom DeMarco, W. Edwards Deming, Max de Pree, Peter de Vries, Charles Dickens, Edsger W. Dijkstra, Benjamin Disraeli, Novak Djokovic, Frederick Douglass, Arthur Conan Doyle, Peter Drucker, Wayer i Bob Edwards, między innymi. Co więcej, kliknięcie w nazwisko autora słynnego cytatu, aplikacja automatycznie przekierowuje nas do Wikipedii, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o tej osobie.

Aplikacja zawiera słynne cytaty związane z wieloma dziedzinami. Dostępne kategorie to sztukaekonomia, edukacja, inżynieria, rodzina, przyjaźń, humor, inspiracja, miłość, przywództwo, filozofia, psychologia, religia, nauka, oprogramowanie, sport i sukces.

Jedną z wielkich różnic tej aplikacji w stosunku do innych tego typu jest to, że pozwala nam dostosować sposób, w jaki patrzymy słynny cytat, aby dostosować go do naszych upodobań a także pozwala nam bezpośrednio udostępniać wybrane przez nas spotkanie za pośrednictwem systemów wiadomości błyskawicznych lub sieci społecznościowych.

Sposoby pobierania aplikacji Random Dates na urządzenie z Androidem

losowe randki pobierz ze sklepu Google Play. Aby aplikacja działała poprawnie, smartfon lub tablet musi mieć system operacyjny Android 4.1 lub nowszą wersję oraz 5,1 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Pobranie aplikacji jest bezpłatne, ale w ramach niej możemy nabyć przedmioty w cenie między 0,50 euro i 2,14 euro.

Ta aplikacja ma ocenę 4,4 gwiazdek na 5 w sklepie Google Play.

Jak poprawnie korzystać z aplikacji Random Dating krok po kroku?

Po pobraniu Random Dates na nasze urządzenie będziemy mieli w dłoni nasze wręczyć przydatne narzędzie motywacyjne do którego możemy się odwołać w każdej chwili i sytuacji.

Aplikacja ma ładny interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu, podobnie jak aplikacje takie jak Badoo, w których możesz poznawać ludzi. Aby przejść od jednego słynnego cytatu do drugiego, wystarczy przesunąć palcem po ekranie.

Mamy również możliwość skonfigurowania aplikacji tak, aby działała jako wygaszacz ekranu i pokazywała nam co minutę nowe inspirujące zdanie. Możemy również skorzystać z jego Widgetu, który co godzinę pokaże nam nowe inspirujące zdanie na ekranie telefonu lub tabletu.

Mówiąc o badoo, aplikacji podobnej do tej, z którą mamy do czynienia z Random Dates, ale do komunikacji i randek, gdzie utworzenie konta jest stosunkowo proste, interfejs jest bardzo podobny do Random Dating ponieważ pozwalają również założyć konto i przeglądać aplikację spotykającą się z ludźmi

czarny telefon komórkowy

Domyślnie aplikacja wyświetla nam frazy losowo, ale jeśli szukamy inspiracji do konkretnego pytania, możemy zrób niestandardowe wyszukiwanie aby pomóc nam znaleźć spotkanie, którego potrzebujemy.

Możemy przejrzeć wszystkie zdania z każdy z autorów lub przejdź bezpośrednio do interesującej nas kategorii, aby przejrzeć wszystkie dostępne frazy.

Jeśli czegoś szukamy o wiele bardziej konkretny, ale nie wiemy dokładnie, gdzie w aplikacji możemy go znaleźć, możemy użyć wyszukiwarki słów, którą ma aplikacja. Wpisujemy słowo, które nas interesuje, a Losowe Cytaty pokażą nam wszystkie frazy zawierające słowo lub słowa, które wprowadziliśmy.

Domyślnie frazy pojawiają się czarnymi drukowanymi literami. na żółtym tle. Jak już wspomniano wcześniej, jedną z wielkich różnic między tą aplikacją a innymi tego typu jest to, że oferuje nam ona szerokie możliwości dostosowywania.

Możesz zmienić obraz tła, a także czcionkę cytatu. Inne opcje dostosowywania są możliwość zmiany rodzaju i rozmiaru litery i wyświetlaj zdania kursywą lub pogrubieniem.

Jedną z osobliwości Citas al Azar jest to, że ma specyficzny projekt dla tabletów. Jeśli używamy ekranu większego niż telefon komórkowy, logiczne jest, że możemy uzyskać nieco więcej z aplikacji. W tym przypadku aplikacja oferuje dwa tryby działania, tryb autorów i tryb motywów.

Po wybraniu trybu motywu lub trybu autorów, po lewej stronie ekranu zobaczymy nazwiska autorów lub nazwy motywów w małej kolumnie, przez którą możemy przewijać w pionie. Pokazane są słynne cytaty po prawej stronie ekranu, w większym formacie, a przewijanie od jednego do drugiego odbywa się w poziomie.

Inspirujące zwroty są idealne do udostępniania, dlatego ta aplikacja sprawiła, że ​​proces udostępniania fraz innym osobom za pośrednictwem sieci społecznościowych lub komunikatorów jest tak prosty, jak to tylko możliwe.

W tym przypadku udostępniany jest obraz słynnego cytatu, jaki ma użytkownik skonfigurowany zgodnie z Twoimi osobistymi upodobaniami. W kilka sekund i bez wychodzenia z aplikacji możesz podzielić się z innymi inspirującym zwrotem, który Ci się podobał i który naszym zdaniem może być przydatny dla innych osób.

dołącz do naszego kanału telegram