Skip to content

Którzy YouTuberowie lub uczestnicy są zatwierdzeni do GTA 5 Marbella Vice?

16 de kwiecień de 2021

Gry wideo są jednak świetną rozrywką, gdy są transmitowane na żywo w sieci Streamer lub platforma YouTubewydaje się, że staje się to bardziej ekscytujące, ponieważ jesteśmy świadkami praktycznie tego samego, co sami gracze.

Do tego stopnia, że ​​te wydarzenia zostały spieniężone w celu uzyskania lukratywne korzyści. Impreza Marbella Vice dotycząca gry wideo Grand Theft Auto V lub GTA 5 jest jednym z najbardziej cenionych przez fanów gier wideo. A wyłączny udział najbardziej uznanych twórców treści z wielu krajów hiszpańskojęzycznych sprawia, że ​​jest tak interesujący.

Śledź nas i dowiedz się więcej Marbella Vice. Jedno z ulubionych wydarzeń streamerów i miłośników Grand Theft Auto V lub GTA 5.

Czym jest GTA 5?

Również Grand Theft Auto V. znany jako GTA 5, to gra przygodowo-akcji, której twórcą jest renomowane studio Rockstar North. Został wydany w 2013 roku wyłącznie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, choć rok później został zmodyfikowany pod kątem następnej generacji, czyli Xbox One i PlayStation 4. Na pewno z wieloma usprawnieniami w jego systemie, grafice i wszystko ogólnie.

Został później zaktualizowany dla pozostałych nowszych konsol do gier wideo. Obecnie to gra wideo wydała najwięcej pieniędzy, a jej przybliżony wydatek wynosi 260 milionów dolarów. jednak Grand Theft Auto V lub GTA 5, w 3 dni udało się zebrać około 1 000 milionów dolarów.

Składa się z gracza z trzeciej osoby, który w zasadzie może robić, co chce w grze wideoOd prowadzenia dowolnego samochodu na mapie po kupowanie między innymi domów i nieruchomości za legalnie zarobione pieniądze.

Gracz też może to zrobić użycie kluczy aby zmienić niektóre aspekty gry wideo, takie jak między innymi zarabianie pieniędzy, odblokowywanie broni, zmiana postaci.

Co to jest Marbella Vice?

Marbella Vice to Serwer gier wideo Grand Theft Auto V lub GTA 5. To znaczy świat lub przestrzeń gry wideo, do której mimo tych samych cech i szczegółów, co inne, mogą wejść tylko określone osoby wybrane przez moderatorów i resztę zespołu selekcyjnego Marbella Vice wraz z jej twórcą Ibaiem Llanosem. Ogólnie rzecz biorąc, te postacie są stosunkowo znanymi streamerami i youtuberami w tym środowisku gier wideo.

Marbella Vice oprócz tego, że jest serwerem do gry wideo Grand Theft Auto V lub GTA 5, działa również jako wydarzenie transmitowane na żywo przez streamerów i youtuberów uczestnicy za pośrednictwem różnych platform i sieci społecznościowych. W tym przypadku gracze mogą grać i transmitować według własnego uznania. Ponieważ są to znane na całym świecie postacie, generuje to dużą popularność dla Marbella Vice.

Chodzi o wydarzenie serwerowe gry wideo Grand Theft Auto V lub GTA 5, czyli Marbella Vice przyjąć rolę lub tożsamość postaci z miasta Los Santos, w którym toczy się gra wideo.

Postać nie będzie w żaden sposób ograniczana, może przyjąć dowolną tożsamość i robić, co chce gracz. Twórca Marbella Vice, Ibai Llanos, wskazał, że celem tego wydarzenia był poznaj kolegów.

wice uczestnicy marbelli

Którzy youtuberzy lub uczestnicy są potwierdzeni w GTA 5 Marbella Vice?

Marbella Vice tak Pojemność dla 150 graczy. Gdzie do tej pory potwierdzono, że ponad 50 osób będzie częścią tego wydarzenia, które odbędzie się 4 kwietnia br. Jak wspomniano powyżej, uczestnicy lub gracze Marbella Vice mogą transmitować wydarzenie na żywo na swoich platformach i grać w grę w bardziej swobodny sposób, bez wielu zasad i ograniczeń.

Uczestnicy tego wydarzenia Streamerów i Youtuberów to główni twórcy hiszpańskojęzycznych treści z takich krajów jak Hiszpania, Argentyna i Meksyk. Jak dotąd jest kilka potwierdzonych. Wśród nich jest sam Ibai Llanos, twórca Marbella Vice, Errecé, Coolifegame, Force, Rubius, Papo, Cristinini, Blon, AgentMaxo, KAPO, Lakshart Nia, JuanSGuarnizo, Chuty, Arigameplays, Pieces, AuronPlay, DJ Mariio, Menos Trece, m.in. inne.