Skip to content

Jakie minimalne i zalecane wymagania muszę mieć, aby zagrać w GTA 5? – Grand Theft Auto 5

25 de luty de 2021

Kiedy planujesz zainstalować nową grę na swoim komputerze, pierwszą rzeczą, na którą zwracasz uwagę, jest jej wymóg. Jeśli więc nie znasz minimalnych i zalecanych wymagań do gry w GTA 5, po prostu trafiłeś we właściwe miejsce.

Istnieje cały mit dotyczący tego, co gra naprawdę musi zacząć w systemie, niektórzy uważają, że przy mniej niż minimum program może działać ze względną normalnością, czy to prawda?

Minimalne i zalecane wymagania do gry w GTA 5: Zalecany sprzęt

Każda gra wideo wymaga określonego sprzętu, aby móc prawidłowo działać w komputerze będzie to dodatkowo towarzyszyć kompatybilności systemu i obsłudze wideo komputera.

GTA 5 ma duże wymagania dotyczące wideo, choć nie tak duże, jak można by się spodziewać, ponieważ pomimo tego, że wymaga dużej mocy GPU, wymagane przez nią wsparcie lub biblioteki są nieco przestarzałe.

To znaczy, nawet jeśli potrzebujesz 2 GB pamięci VRAM Aby sprostać wszystkim wymaganiom wideo, praca z obsługą DX10 sprawia, że ​​myślisz, że karta z lepszą obsługą i mniejszą pamięcią może wykonać zadanie.

W przeciwnym razie pożegnaj się z nauką, jak zdobyć czołg w GTA 5 lub wiedząc, gdzie on jest i jak obrabować bank w GTA 5. Będziesz tęsknić za tymi i wieloma innymi modami, które niesie ze sobą gra.

To przede wszystkim dlatego, że istnieje wiele modeli komputerów PC, które zawierają wysokiej jakości zintegrowany chipset. Ale pomimo osiągnięcia 2 GB wideo Bardziej precyzyjny, ma lepsze odświeżanie obrazu i oczywiście lepszą obsługę API.

W takim przypadku możesz zaryzykować uruchomienie gry na przykład z Intel HD 7. generacji. Na pewno nie znajdziesz problemów z wydajnością lub przynajmniej będziesz mógł uruchomić program ze średnią / wysoką grafiką.

Teraz wymagania dla GTA 5, które musisz przestrzegać, to maksymalna ilość pamięci RAM, z miarą 8 GB dla optymalnej wydajności. Dla przetwórcy Zalecane jest 4-8 rdzeni, za Intel I5 jeśli to możliwe większe niż 3,00 GHZ, lub serię AMD X8 od 4,00 GHZ wzwyż, plus spację Dysk twardy 65 GB.

Pamiętaj o tych wskazówkach, aby grać w GTA 5

Dotyczące minimalne wymagania dla GTA 5Innymi słowy, stawki, które prawie nie są potrzebne do uruchomienia gry, są znacznie niskie lub niedrogie jak na komputer o niskiej wydajności.

To powiedziawszy, jeśli chodzi o system operacyjny, który musi mieć twój komputer, najnowsze wersje systemu Windows (8.1 i 10) są wystarczające. Ale jeśli zamiast tego masz 7, gra będzie działać równie dobrze.

Z drugiej strony mamy ilość RAM-u, to jest coś, czego nie da się zagrać za dużo, to znaczy nie jest to wymóg z jakim warto grać fajnie, bo skoro GTA wymaga 4GB pamięci, upewnij się, że masz przynajmniej to.

jadący samochód

Kolejny z wymagania dla GTA 5 co wielu twierdzi, że należy go szanować, ale inni się z tym nie zgadzają, to GPU, lub jak powszechnie wiadomo, pamięć wideo jest odpowiedzialna za przesuwanie grafiki gry szybciej niż pamięć RAM.

Prawda jest taka, że ​​aby móc to zrobić ze zintegrowaną grafiką, trzeba mieć dobry chipset, przynajmniej jeden z Od piątej generacji. Jeśli tak nie jest, minimum, o które prosi GTA 5, to plik Procesor graficzny 1 GB VRAM kompatybilny z DX10.

Wreszcie, aby gra działała na twoim komputerze, będziesz potrzebować pliku Procesor Intel z co najmniej 4 procesoraminie mniej, z częstotliwością 2,40 GHZ lub wyższą; w przypadku AMD polecają Phenoma o podobnej charakterystyce. Spełniając to, będziesz mógł rozpocząć wprowadzanie i granie w GTA 5 online na PC.

dołącz do naszego kanału telegram