Skip to content

Co to jest Marbella Vice? Nowa seria GTA 5 autorstwa Ibai Llanos

16 de kwiecień de 2021

Świat gier wideo rozwija się znacznie szybciej, niż się wydaje. Cóż, wiele osób nie gra już w te gry wideo tylko dla rozrywki. Robią to raczej w celu osiągnięcia lukratywnego zysku.

W ten sposób wiele osób ma rozpoczęła się w świecie sieci społecznościowych i stali się influencerami, lub mówiąc językiem gier wideo, graczami.

Jednym z najpopularniejszych współczesnych graczy jest Ibai Llanos, twórca treści, który nie tylko poświęcił się transmitowaniu swoich prywatnych sesji gier wideo. Ale działa ręka w rękę z rozwojem gier wideo jako lukratywny środek.

W ten sposób Ibai pracował jako narrator wirtualnych wydarzeń sportowych. Oprócz tego był częścią elita graczy na całym świeciejako wybitna postać. W ten sam sposób produkował i współpracował przy tworzeniu masowych transmisji strumieniowych.

Więc jednym z takich wydarzeń było stworzenie serwera Egoland, a ostatnio był również zaangażowany w tworzenie serwera Arkadia. W wydarzeniach tych wzięło udział ponad 100 celebrytów z gier wideo i był świadkiem milionów ludzi wirtualnie

W tym artykule opowiemy o najnowszym projekcie Ibai Llanos. Zgadza się, powiemy ci Co to jest Marbella Vice? Nowa seria GTA 5. Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły.

Co to jest Marbella Vice? Nowa seria GTA 5 autorstwa Ibai Llanos

Jak wspomnieliśmy wcześniej, chodzi o najnowszy projekt masowego przesyłania strumieniowego promowane przez twórcę treści dla graczy Ibai Llanos. W porównaniu z jego dwoma wcześniejszymi projektami tego samego typu. Przewiduje się, że obecna seria będzie miała większy zasięg dla publiczności i weźmie udział w niej największa liczba elitarnych graczy.

Chociaż coś, co już wiemy, to tylko serwer pozwala maksymalnie 150 graczom. Jednak, jak już wiemy z poprzednich projektów, Ibai będzie jednym z tych uczestników.

Dlatego nadal Pozostaje potwierdzić szczątki uczestników. Nie było jednak dla nikogo tajemnicą, że elita twórców treści dla graczy ma swoje bezpieczne miejsce na serwerze Marbella Vice.

O serii Marbella Vice serwer popularnej gry Grand Theft Auto V o GTA V. Na tym serwerze administratorzy i moderatorzy przypisują każdemu z uczestników rolę. W ten sposób dynamika podlega odgrywaniu ról. Jednak Ibai potwierdził, że ta dynamika nie jest obowiązkowa i że uczestnicy mogą działać niezależnie od przydzielonej im Roli.

Do tej pory oczekiwana data włączenia serwera to Marbella Vice jest 4 kwietnia. Od tego dnia różni gracze zaczną przekazywać swoje doświadczenia na serwerze za pośrednictwem różnych sieci społecznościowych.

Więc zapisz datę w swoim kalendarzu więc nie przegapisz ani jednej sekundy tego niesamowitego wydarzenia w społeczności graczy.

gra gta v

Dlaczego grać w Grand Theft Auto V?

Gra istnieje już od prawie ośmiu lat wydany we wrześniu 2013 r. A jednak nie jest trudno znaleźć kogoś, kto nadal w to gra. Nie bez powodu stała się drugą najczęściej graną płatną grą w historii.

W tym sensie wielu z nas już wie Seria gier wideo GTA. Charakterystyczna przemoc i gigantyczne mapy w grze sprawiają, że gra jest przyjemnością, która się nie starzeje. Mogło to być bardziej niezwykłe w Grand Theft Auto V. Z biegiem czasu gra została dostosowana do nowych platform i konsol, aby pozostać wśród współczesnej publiczności.

Możesz także grać w GTA V online, aby uzyskać lepsze wrażenia z gry. Jeśli jednak chcesz grać na komputerze, musisz pobrać i zainstalować GTA V na swoim komputerze. Cóż, gra nie ma całkowicie formatu online. Więc zainstalowanie go staje się wymogiem.

Wreszcie twórcy tej części GTA nie podali jeszcze daty kolejnego kroku. Jednak w przypadku wydarzeń takich jak Marbella Vice widzimy to gra wciąż ma wielu graczy. A może od nich zależeć będzie czas na kolejną odsłonę GTA.