Skip to content

Jak stać się niewidzialnym w GTA 5? – Grand Theft Auto 5 (przykład)

15 de luty de 2021

Czy naprawdę mogę stać się niewidzialny w GTA 5? To nie jest kod, który możesz wprowadzić i automatycznie stajesz się przezroczysty, to raczej plik sztuczka odkryta przez użytkowników Jakiś czas temu.

Dołącz do listy innych sztuczek, takich jak zdobycie czołgu w GTA 5 lub wygrywanie nieskończonych pieniędzy w GTA 5. Możliwości w tej grze są ogromne. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, aby je poznać i je odkryć.

Co mam zrobić, aby stać się niewidzialnym w GTA 5?

Aby wykonać tę sztuczkę, nie potrzebujesz zbyt wiele, chociaż tak jest ważne, żebyś miał dużo pieniędzyDokładniej, co najmniej 25 000 $ w grze, ponieważ do jej ukończenia będziesz potrzebować dużej sumy.

Możesz zdecydować się na obrabowanie banku w GTA 5 lub skorzystanie ze wspomnianego już oszustwa pieniężnego Infinity. Chodzi o to, że bez względu na to, skąd pochodzą monety, potrzebujesz ich tak lub tak.

Ponadto GTA 5 musi być zaktualizowany do najnowszej wersji, abyś mógł mieć nowe zmiany w programie. Należy zauważyć, że ta mała sztuczka działa zarówno w grze online, jak i offline.

Udaj się do najbliższego sklepu Binco

Pierwszym krokiem do stania się niewidzialnym w GTA 5 jest udanie się do sklep o nazwie „Binco”, czyli sklep z odzieżą, w którym możesz zmienić wygląd postaci, kupując ubrania lub garnitury.

Nie musisz iść do konkretnego, ten sklep jest rozrzucony po mapie iw każdym miejscu możesz go znaleźć, więc po prostu idź do najbliższego, a otworzysz mapę, aby zobaczyć, który jest bliżej.

Z tego miejsca możesz oznaczyć lokalizację za pomocą przycisku akcji na klawiaturze lub „Kontrola” (w zależności od przypadku), a trasa pojawi się na minimapie znajdującej się w rogu ekranu, skąd możesz łatwo się poprowadzić.

Wejdź do sklepu i kup odpowiednią odzież

Teraz musisz tylko przejść ścieżkę, aż dotrzesz do sklepu, a gdy już tam będziesz, musisz wejść i uzyskać dostęp do trybu zakupów. Spowoduje to wyświetlenie wszystkich dostępnych w danym miejscu kostiumów i aby stać się niewidzialnym w GTA 5, musisz kup zestaw „Strajk taktyczny”.

Wchodząc w ten typ koloru, pojawią się cztery różne opcje do wyboru, spośród nich wszystkich, aby efekt był skuteczny, musisz kupić pierwszą alternatywę, która nazywa się „Działania wojenne”, czyli czarna kurtka bez rękawów.

Następnie podejdź do segmentu sklepu, w którym znajduje się plik „Najlepsze ubrania” gdzie należy nacisnąć przycisk akcji, aby uzyskać dostęp do segmentu zakupów.

Znajdziesz 22 różne kategorie tego typu odzieży, w których musisz przewinąć do sekcji „Kamizelki taktyczne ”, w którym będą cztery ich rodzaje, każdy z inną ceną, ale zamiast kupować, wybierzesz opcję „Brak kamizelki taktycznej”.

W ten sposób wygląd twojego tułowia stanie się całkowicie przezroczysty, dzięki czemu w GTA 5 możesz stać się niewidoczny dla innych graczy lub przynajmniej trudny do zobaczenia, ponieważ możesz pomylić się z innymi obiektami.

Czy są inne sposoby, aby być niewidzialnym w GTA 5?

Ta gra jest pełna sztuczek, które niekoniecznie są sposobami oszukiwania, są po prostu błędami lub „Dziury prawne” które możesz wykorzystać, aby być niewidzialnym lub, w tym przypadku, uzyskać przezroczyste obiekty, których inni nie będą w stanie zobaczyć.

rustykalna ciężarówka

Niewidzialne przedmioty? Tak, jak w przypadku „Duneloadera”, drogiego samochodu, który potrafi stać się niewidzialnym, stosując dość zaskakującą i niewyobrażalną metodę, ale do tego będziesz potrzebować pomocy przyjaciela.

To, co powinieneś zrobić, to zdobyć ten typ pojazdu i pozwolić przyjacielowi prowadzić nim przez chwilę, a następnie musisz kupić taki w „Plik Zwyczaje Los Santos ” aby nie było problemów z siłami prawa.

Dla stać się niewidzialnym w GTA 5 (z Duneloaderem) twój partner, prowadząc ten samochód twojej posesji, musi przejechać policjantów i poczekać, aż go zlikwidują, kiedy to się stanie, pojazd od razu stanie się niewykrywalny.

dołącz do naszego kanału telegram