Skip to content

Kiedy Fall Guys Ultimate Knockout wyjdzie na Xbox, Android i iPhone? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Wśród gier wideo, które zdobyły zbyt dobre rekomendacje, jest Fall Guys Ultimate Knockout, niespodzianka lata. Sława tej gry skłoniła jej firmę produkcyjną zareklamuj swoją obecność na większej platformie, poinformujemy Cię, kiedy będzie dostępny.

Co sprawia, że ​​Fall Guys zdobywa uznanie na nowych platformach?

Dzięki jedynemu wydaniu na PlayStation, a ostatnio także na Steamie, ta spektakularna platformówka zebrała entuzjastyczne recenzje. Rozgrywka i to, jak wiele przyjemności może sprawić, że jest niekontrolowana.

Masz dwie możliwości zakupu gry Fall Guys Ultimate Knockout na PlayStation 4 lub PC, albo kupując ją, albo możesz ją pobrać i pobrać za darmo.

Gra oparta jest na ideologii przetrwania z humanoidalnymi postaciami, które można oglądać tak, jak chcesz, co sprawia, że ​​gra jest bardzo fajna. Dodatkowo masz możliwość grać z maksymalnie 60 użytkownikami w tym samym czasie, dzięki czemu interakcja jest doskonała.

Z drugiej strony gra proponuje możliwość wspinaczki w ramach rankingu i postępuj stopniowo, aż do osiągnięcia najwyższego punktu. Jest to gra, która nie wyjdzie z mody w najbliższych miesiącach, zwłaszcza ze względu na jej doskonałą jakość.

Kiedy będziemy mieć Fall Guys Ultimate Knockout na innych platformach?

Twórca tej znakomitej gry stwierdził, że badane są możliwości nowych platform, zwłaszcza po to, aby zdecydować, które z nich. Chociaż na żądanie opinii publicznej oczekuje się, że ta gra dotrze Android, iOS, Xbox i Nintendo Switch.

Zdecydowanie trzeba pamiętać, że ta gra została stworzona z myślą o PlayStation 4, dlatego głównym utrudnieniem będzie sterowanie. Ale wielu pracowników dewelopera powiedziało, że to już jest w drodze.

Mediatonic nie podał konkretnej daty rozbudowy platform, ale przynajmniej już to potwierdził. Czekają na odpowiedź opinii publicznej na to ogłoszenie, aby zastanowić się, jaka będzie data premiery tej wspaniałej gry.

iOS, Android i Xbox to jak na razie nowe opcje, które potwierdziła firma, przenoszenie gier na nowy poziom. Wiele rzeczy może się zmienić na lepsze, gdy gra się rozwinie i będzie można w nią grać bez problemów w dowolnym miejscu.

Dla wielu zapowiedź, że gra trafi na nowe ekrany, była zaskoczeniem, zwłaszcza że gra jest na rynku dopiero od kilku miesięcy. Ale to nie powstrzymuje Mediatonic, wierząc w swój projekt, zdecydowali potwierdź tę długo oczekiwaną kombinację.

Czego można się spodziewać po Fall Guys Ultimate Knockout na nowych platformach?

Największą niespodzianką dla użytkowników mogą być urządzenia mobilne, bo Xbox w zasadzie zmiana będzie dotyczyła grafiki i sterowania. W przypadku systemów Android i iOS gra ma mieć dodatkowe opcje.

Zwłaszcza jeśli chodzi o sterowanie, ponieważ ten świat chaosu 3D może być nieco trudny do obsługi bez klawiszy lub przycisków. Wiele analityków bierze pod uwagę tę grę musisz mieć przyciski ekranowe, aby zapewnić prawidłowe działanie.

Ale na razie tylko tyle, że potwierdzają jacy będą i co najważniejsze, kiedy będziemy mogli mieć je w ręku. Uważa się, że ta konwersja może nastąpić przed końcem roku, ale będzie zależała od Mediatonic i jego twórców.

Aplikacja mobilna Fall Guys

Należy wspomnieć, że jednym z głównych pytań ze strony graczy jest to, czy będzie działać na wszystkich telefonach komórkowych? Coś, co pozostaje do zbadania. Biorąc pod uwagę wymagania tej gry na komputerach, jest to prawdopodobne minimalna oczekiwana pamięć RAM to 4 GB.

Na razie możemy tylko powiedzieć, że Fall Guys Ultimate Knockout wkrótce będzie przenośny i możemy bez problemów walczyć w dowolnym miejscu. Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie daty i jej specyfikacji i przygotujmy się na dziś cieszącą się największym uznaniem grę.

Jeśli wypróbowałeś już tę grę na swoim komputerze lub konsoli PS4, z pewnością będziesz musiał poznać kilka wskazówek i sztuczek, które pozwolą Ci dotrzeć do ostatniej rundy i wygrać.

Kolejną grą z kategorii Bettle Royale, która może zwrócić Twoją uwagę, jest Fortnite.