Skip to content

Jakiej aplikacji możesz użyć do pisania lub umieszczania tekstu na zdjęciach?

18 de Maj de 2021

Fotografie stały się najlepszą osobistą marką ludzi, dzięki której chwile są czymś wyjątkowym niezapomniane i trwałe w czasie. Dzięki możliwości udostępniania ich w sieciach społecznościowych liczba poszukiwań zdjęcia, które przedstawia idealną wiadomość, tylko wzrosła.

Jednak pomimo faktu, że różne platformy mediów społecznościowych mają sekcję dla umieść tekst w podpisach, wiele razy to nie wystarczy. Konieczne jest więc posiadanie aplikacji edycyjnej, która umożliwia pisanie tekstów na zdjęciach i obrazach.

Dlatego pokażemy Ci, do której aplikacji możesz uzyskać dostęp i która Ci pomoże pisz lub umieszczaj teksty na zdjęciach i obrazach na Twoim urządzeniu mobilnym.

Aplikacje do pisania tekstów na zdjęciach na Androida

Jeśli masz urządzenie z Androidem, aplikacja PhotoGrid jest jedną z najlepszych opcji, jeśli chcesz znaleźć narzędzie umieść tekst na swoich obrazach i zdjęciach w prosty sposób i wszechstronny. Cóż, ta aplikacja umożliwia także tworzenie kolaży i edycję zdjęć z Twojego Androida, z dużą różnorodnością opcji umieszczania tekstów na zdjęciach.

Podobnie inną opcją, do której masz dostęp, jest aplikację Phonto. Ta aplikacja jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o pisanie i umieszczanie tekstu na zdjęciach, ponieważ oferuje ponad 400 różnych czcionek. Ponadto możesz skonfigurować rozmiar tekstu zgodnie z własnymi preferencjami, a także między innymi kolor, pochylenie i podkreślenie.

Z drugiej strony, jeśli chcesz uzyskać dostęp do aplikacji do pisania tekstu na zdjęciach wyłącznie z Androida, aplikacja textO to opcja dla Ciebie. Ta aplikacja jest dostępna tylko dla tego systemu operacyjnego, co jest zaletą przy rozważaniu różnych funkcji dodawania tekstu do zdjęć. TextO oferuje różnorodne szablony, kolory i typy czcionek.

Aplikacje do pisania tekstów na zdjęciach na iOS

Dość kompletna opcja do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz mieć narzędzie na swoim urządzeniu z systemem iOS, które na to pozwala umieść tekst na swoich zdjęciach i obrazach to aplikacja Textgram. Ta platforma ma różnokolorowe tła, szablony i wiele typów czcionek, dzięki czemu możesz umieścić tekst na swoim zdjęciu w dowolny sposób.

W ten sam sposób Aplikacja do edycji zdjęć PicsArt Ma opcję, która pozwoli ci wprowadzić tekst, który chcesz na swoim obrazie. Ponadto aplikacja PicsArt zawiera narzędzie do zmiany lub usuwania tła zdjęć, dzięki czemu później możesz umieścić wybrany tekst w taki sposób, jaki lubisz najbardziej.

Typic Pro to kolejna opcja, jeśli chodzi o umieszczanie tekstu na zdjęciach. To jest aplikacja wyłącznie dla systemów operacyjnych iPhone i iOS a dzięki niemu możesz zmienić styl czcionki zgodnie z własnymi preferencjami, aby nadać idealny akcent swojemu ulubionemu zdjęciu za pomocą pisemnej wiadomości.

ludzie przenoszą litery

Alternatywy do pisania lub umieszczania tekstu na zdjęciach za pomocą aplikacji

Jeśli nie udało Ci się przekonać Cię do żadnej z aplikacji wymienionych powyżej w naszej rekomendacji, nie martw się. Jeśli tego chcesz brak konieczności integracji dodatkowej aplikacji na swoim urządzeniu, aby móc pisać tekst na zdjęciach, istnieje kilka alternatyw, które prawdopodobnie już masz.

Jedną z tych opcji, które masz na wyciągnięcie ręki, jest aplikacja do tworzenia tekstu Word. Pomimo tego, że jest aplikacją do tworzenia tekstu, Word ma narzędzie, które umożliwia edycję obrazu z tekstem z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS.

Z drugiej strony możesz także pisać lub umieszczać tekst na obrazach z aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp. Ta aplikacja umożliwia łatwą edycję zdjęć i obrazów przed wysłaniem ich do kontaktów lub statusu. Możesz więc uzyskać dostęp do narzędzie do wstawiania tekstów do zdjęć z tej aplikacji.

W ten sposób będziesz mógł w prosty sposób umieszczać lub pisać teksty na swoich zdjęciach i obrazach, aby je wykonać wyglądać niesamowicie i tak, jak chcesz.