Skip to content

Jakie są najlepsze wysokiej jakości odtwarzacze wideo 4K na komputer z systemem Windows?

30 de styczeń de 2021

Jeśli jesteś miłośnikiem dobrego filmu, to możesz znajdź najlepsze odtwarzacze 4K na komputer z systemem Windows. Obecnie to coś ważnego, bo nie ma nic bardziej niewygodnego niż oglądanie wideo, filmu czy serialu w złej rozdzielczości.

Technologia 4K szybko się przejmuje, jest ich wiele klipy wideo i filmy które obecnie widzimy w tej rezolucji. Ponadto został zintegrowany z różnymi telewizorami, kamerami, telefonami komórkowymi i komputerami.

Najlepsze odtwarzacze 4K na komputer z systemem Windows

Zanim zaczniesz szukać najlepszych odtwarzaczy 4K dla Windows, musisz upewnić się, że Twój komputer naprawdę ma kompatybilność 4K, jeśli nie, żadna z opcji nie będzie Ci służyć, bez względu na to, ile masz jednej z wersji systemu operacyjnego Windows. Ostatnio zaktualizowane.

Zacznijmy od VLC Media Player, ten program obsługuje 4K, 5K i HD dlatego jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych opcji wśród użytkowników. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, MacOS i Linux, co czyni go dość wszechstronnym.

Ponadto ten program jest całkowicie darmowy i bardzo łatwy w instalacji. Z drugiej strony ważne jest, aby to wiedzieć obsługuje treści 8K, oprócz obrazów 360 ° i treści sieciowych. Z kolei łatwe nagrywanie dźwięku za pomocą VLC na PC to kolejna z jego najlepszych funkcji.

Teraz możesz również znaleźć się wśród najlepszych graczy 4K dla Windows na Potplayer, W przeciwieństwie do poprzedniej opcji, ten program jest kompatybilny tylko z systemem Windows.

Jedną z jego zalet jest to, że można go kupić za darmo i ciesz się dowolną zawartością w 4K. Ponadto obsługuje odtwarzanie filmów 3D oraz różne typy okularów 3D. Jest to jedna z najlepszych alternatyw dla odtwarzacza multimedialnego VLC.

Daje również użytkownikowi możliwość robienia zrzutów ekranu z odtwarzanych filmów i ma doskonałe wsparcie dla napisów. A jakby tego było mało, pozwala tworzyć kolejki odtwarzania, co oznacza, że ​​można wczytywać całe serie i uruchamiać je automatycznie.

Szeroki wybór opcji oglądania filmów w rozdzielczości 4K

Innym dobrze znanym odtwarzaczem jest Free Smith Media Player, odtwarzacz, którego pierwszą zaletą może być to, że zużywa bardzo mało zasobów komputera, więc jeśli masz mniej wydajny komputer, jest to idealna opcja dla Ciebie.

Płynnie odtwarza treści w rozdzielczości 4K, a ponadto oferuje użytkownikom doskonałą obsługę napisów. To dość prosty odtwarzacz, który uczynił go ulubieńcem wielu.

Teraz Aiseesoft Blu-ray Player jest jednym z najpotężniejszych kandydatów, jeśli chodzi o najlepsze odtwarzacze 4K dla systemu Windows. Oferuje swoim użytkownikom obsługę dysków Blu-Ray, a ponadto umożliwia odtwarzanie formatów wideo w formacie MP3, MKV, FLV, WMV, MPEG.

Oferuje również szeroką gamę opcji konfiguracyjnych, za pomocą których użytkownik może dostosować efekty odtwarzania lub wybrać ścieżkę audio, jeśli chce. Ten program jest rozpoznawany, ponieważ zapewnia najwyższą jakość obrazu i rozdzielczości dźwięku.

Nie ma nic lepszego niż klasyczny

Porozmawiajmy teraz o tym znanym wielu Media Player Classic. Ten odtwarzacz jest kompatybilny tylko z systemem Windows i jest przeznaczony do odtwarzania prawie wszystkich formatów wideo.

To był najczęściej używany przez wielu, ponieważ jest dość lekki, oferuje dość intuicyjny i łatwy w użyciu interfejs, a także jest całkowicie darmowy.

odtwarzacz multimedialny windows

Jest to oprogramowanie typu open source i właśnie dlatego umożliwia użytkownikom łatwe dostosowywanie odtwarzacza. Wśród wielu zalet można również zauważyć, że zajmuje bardzo mało miejsca na komputerze.

Ponadto, jeśli chcesz, możesz zainstalować bardzo prosty i praktyczny pasek narzędzi. Ponadto ten odtwarzacz jest w pełni kompatybilny z każdą wersją systemu Windows. Dlatego jeśli szukasz czegoś prostego i dobrego, to najlepszy gracz dla Ciebie.

Ten odtwarzacz może być już wstępnie zainstalowany na twoim komputerze, więc wystarczy, że nadasz mu odpowiedni dotyk i zaczniesz bez problemów cieszyć się filmami 4K.

Na koniec informujemy, że wszystkie powyższe opcje są naprawdę dobre i korzystne. Ale przed pobraniem dowolnej opcji sprawdź pojemność swojego komputera

dołącz do naszego kanału telegram