Skip to content

Jakie są najlepsze telefony komórkowe z ekranem o przekątnej 5,5 cala na rynku?

3 de lipiec de 2021

Każdy przy wyborze najlepszego telefonu zawsze będzie patrzył na rozmiar ekranu, który jest wystarczająco duży, aby cieszyć się wygodą oferowaną przez ten ekran, ale nie niemożliwym do posiadania w ręce do góry dużeDotyczy to osób, które mają małe dłonie i mają trudności z wykonywaniem codziennych zadań z telefonem. Innymi słowy, korzystanie z telefonów z ekranem 5.5 jest niesamowite, ale dla niektórych osób niewygodne.

Dzisiaj przedstawimy trzy najlepsze telefony, z których niektóre zostały lepiej skatalogowane i wygodniejsze z tej okazji. Życie mogłoby odejść, mówiąc o prawdziwych zaletach, jakie niesie ze sobą posiadanie telefonu komórkowego z dużym ekranem, są całkiem wygodne do oglądania ulubionych filmów i seriali, a także do odtwarzania zdjęć są oglądane w lepszej rozdzielczości, Choć z jednej strony jak mamy małą dłoń może to stać się uciążliwe to myślę, że warto, bo jest wiele wygód, których nie będziemy mieli z telefonem komórkowym z mniejszym ekranem i kiedy mówię o małych dłoniach to mówię o panie, bardziej niż komukolwiek trudno jest manipulować telefonem komórkowym jedną ręką.

Samsung Galaxy S7 krawędzi

Ten skatalogowany jako jeden z najlepszych w roku 2016, ten świetny telefon komórkowy Samsung Galaxy s7, Edge jest obecnie z 5,5-calowym ekranem i 12-megapikselowym aparatem, w porównaniu do poprzednika s7 normalne, to ma tylko jeden mniejszy ekran 5.1Jednak pomimo tego, że jego specyfikacje są takie same, ekran jest inny i to z mojego doświadczenia robi różnicę, trudno uwierzyć, że tego telefonu nie ma wśród telefonów z ekranem 5.5, ale na szczęście tak i jego ekran nie jest w paski.

Ogniwo 5,5 cala

Ten wspaniały telefon Samsung Galaxy J7 jest dostępny w wielu wersjach, ale każda z nich ma ten sam ekran, 5,5 cala, coś, co jest niesamowite, a przy świetnej rozdzielczości 720 x 1280 pikseli jest uważany za najlepszy komórka niskiego średniego zasięgu i jest zgodny z niesamowitymi funkcjami, jego cena jest niesamowita za wszystko, co ma do zaoferowania, ten telefon ma bardzo przyzwoitą specyfikację, zarówno w aparacie, jak i procesorze.rynek mobilny 5x5

Samsung Galaxy A7

Ten doskonały telefon komórkowy pochodzi z roku 2015 i ma oficjalne dane SUKCES w sprzedaży, ma piękne cechy, oprócz wzornictwa i wskazanego stopu materiałów, jest dobrym zespołem, jak inni wymienieni, ma ekran 5.5 i jego aparat 13 MP to klejnot, Prawda jest taka, że ​​jego rozmiar wydaje się być nieco duży, ale jest to dość wymagane, ponieważ jest to telefon komórkowy o dużym zasięgu, więc wszyscy powiemy, że jego wartość jest bardzo wysoka jak S7, ale nie jest tak droga, ale jest telefon z dobrą wydajnością.

Motorola Moto G6 Play

Lekka wersja marki, jedna z najlepszych relacji jakości do ceny, ma 5,7-calowy ekran o proporcjach HD+ (1440×720 pikseli) i znajduje się w gamie przenośnej, telefony komórkowe, które zmieszczą się w kieszeni i łatwy w obsłudze jedną ręką.

Posiada procesor Qualcomm Snapdragon 430, z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą micro SD i systemu operacyjnego Android Oreo 8.0. Jego konstrukcja jest prosta, ale jednocześnie zgodna ze wszystkimi oferowanymi funkcjami.

Nokia 6.1

Kolejny z najlepszych telefony z gamy 5,5 cala to Nokia 6.1, z przeprojektowaniem na pełny ekran, bez fizycznych przycisków na dole ekranu i z metalową ramką, która nadaje ekranowi przyciągający wzrok wygląd, a sam telefon komórkowy.

Ekran został rozciągnięty na tym nowym urządzeniu, dzięki czemu udało się dostosować do nowego, popularnego dziś formatu 18: 9.

Na zakończenie oto modele 5.5 Telefony z ekranem polecamy, jednak zachęcamy do obserwowania różnych porównań na blogu, aby dowiedzieć się więcej na ich temat.To niesamowite telefony z dobrymi funkcjonalnościami i bezprecedensową relacją między oprogramowaniem a sprzętem.