Skip to content

Jakie są najlepsze przeglądarki obrazów dla systemu Windows?

2 de luty de 2021

Chcę alternatywa dla przeglądarki zdjęć obecny w systemie Windows, musisz przeczytać te informacje związane z Jakie są najlepsze przeglądarki obrazów dla systemu Windows?

Po wyszukaniu wszystkich zdjęć zapisanych na komputerze nadszedł czas, aby je przejrzeć, ale prawda jest taka, że ​​istnieje wiele sposobów przeprowadzenia tego procesu.

W poniższym przewodniku chcemy przedstawić niektóre z najlepszych widzów obrazów, które możesz teraz zainstalować w systemie Windows. Z pewnością w przewodniku, który dzisiaj Wam przedstawimy, znajdziecie taki, który odpowiada Waszym potrzebom i to, czego szukacie w tego typu programach.

Co to jest przeglądarka lub przeglądarka obrazów?

Przeglądarka obrazów to program przeznaczony do otwierania typów istniejących formatów obrazów cyfrowych, takich jak JPG, PNG, GIF, itp. Bez wątpienia jest to jeden z tych podstawowych programów, które powinieneś zainstalować na swoim komputerze, w każdym razie nasze systemy operacyjne mają już bardzo interesujące opcje domyślne.

Tak, system Windows ma własną przeglądarkę obrazów, w każdym razie wiele osób nie jest zainteresowanych tym osobliwym oprogramowaniem. Z tego powodu przygotowaliśmy przewodnik po najciekawszych aplikacjach, z których możesz skorzystać przeglądać zdjęcia na komputerze z systemem Windows.

Jakie są najlepsze przeglądarki obrazów dla systemu Windows?

Jeśli szukasz alternatyw dla aplikacji „Zdjęcia” Windows, to musisz przeczytać poniższe informacje, ponieważ przygotowaliśmy listę najlepszych przeglądarek obrazów dla systemu Windows. Być może w tym przewodniku znajdziesz idealną aplikację do przeglądania zdjęć na komputerze

IrfanView

Jeśli kiedykolwiek szukałeś alternatywy dla przeglądarek obrazów platforma Windows, wtedy IrfanView może być najlepszą opcją. Ta aplikacja wyróżnia się tym, że jest całkowicie bezpłatna i integruje funkcje, których jej odpowiedniki nie mają.

Jako pozytywne aspekty, można uczciwie wskazać, że jest bardzo łatwy w użyciu, możesz również zastosuj filtry i efekty z łatwością. Do tego program waży bardzo mało, będąc w stanie uzyskać go w ciągu kilku sekund lub minut.

Przeglądarka zdjęć FastStone

FastStone Image Viewer to program producenta oprogramowania FastStone, firmy znanej z wielu aplikacji, które działają bardzo wydajnie. Oprócz tego firma oferuje bezpłatne aplikacje, tak jak ma to miejsce w przypadku FastStone Photo Resizer lub Przeglądarka zdjęć FastStone.

Jeśli chcesz mieć program do przeglądania wszystkich zdjęć na komputerze, to FastStone Image Viewer jest niewątpliwie dobrą opcją. Program posiada prosty, ale bardzo wydajny interfejs, który pozwoli na bardzo szybkie otwieranie wszelkiego rodzaju plików.

Należy również zauważyć, że plik aplikacja jest całkowicie darmowa i możesz go pobrać bezpośrednio z oficjalnej strony producenta FastStone. Aby pobrać aplikację, przejdź do poniższego łącza Oficjalna strona FastStone.

Kobieta biorąc zdjęcie

JPEGView

Program dla każdego, kto nie chce komplikować sprawy JPEGView Jest to jedno z najlepszych narzędzi do przeglądania zdjęć na naszych komputerach. Jego zalety polegają na tym, że jest w pełni konfigurowalny i może otwierać wszelkiego rodzaju pliki.

Program działa praktycznie na każdym komputerze, w ten sam sposób jest w stanie efektywnie wykorzystywać rdzenie naszego procesora, coś ważnego do otwierania tych ciężkich obrazów. W ten sam sposób możemy zastosować różne filtry, aby poprawić obraz wśród innych opcji.

Należy zauważyć, że program jest całkowicie za darmo, i możesz go pobrać lub bezpośrednio z projektu na następującej stronie Jpegview w Source Forge.

Przeglądarka fotografii systemu Windows

Być może nie spodziewałeś się tego, ale Klasyczna przeglądarka obrazów systemu Windows jest to dobra opcja, jeśli chcesz otwierać pliki graficzne. Program jest stary, ale jego interfejs jest bardzo prosty i intuicyjny, dlatego wielu woli go od innych programów.

Należy zauważyć, że istnieją sposoby ponownie włącz tę przeglądarkę który w wielu aktualnych wersjach nie jest dostępny. Jeśli chcesz wykonać tę procedurę, możesz być zainteresowany następującymi informacjami, aby otwierać zdjęcia za pomocą przeglądarki obrazów systemu Windows 10 i wygodniej przeglądać zdjęcia.

Jak widać, istnieje wiele interesujących opcji przeglądania obrazów na komputerze. Mamy nadzieję, że niektóre z powyższych będą odpowiadały Twoim potrzebom.

dołącz do naszego kanału telegram