Skip to content

Jakie są najlepsze odtwarzacze wideo online?

31 de styczeń de 2021

Sposób użycia treści multimedialne ostatnio wywarł wybitny wpływ na świat. Ponieważ jest to narzędzie audiowizualne, pojawiła się potrzeba korzystania z coraz większej liczby platform wideo o niskim popycie, takich jak VOD, do odtwarzania filmów. Świadomi tego, przedstawiamy listę najlepszych odtwarzaczy strumieniowych wideo, jakie istnieją.

Najlepsze odtwarzacze wideo online

Youtube to największa platforma do oglądania filmów online. Ale musisz tylko wiedzieć, jakie są najlepsze alternatywy w stylu YouTube dostępne do oglądania filmów i czy można uzyskać do nich dostęp. Spójrz na najlepsze odtwarzacze wideo online:

AdnStream.com: Ten odtwarzacz jest bardzo lekki i szybki. Posiada opcję przeglądania treści w kanałach HD. Oferuje możliwość oglądania filmów w trybie pełnoekranowym na monitorze, zarówno w formatach 4: 3, jak i 16: 9.

Team Videostream: Działa bezpośrednio z platformą Google Chrome. Zostało to zaprojektowane z funkcją „Videostream for Google Chromecast”, co zapewnia znacznie pełniejsze wrażenia podczas przeglądania. Jedną z jej największych zalet jest to, że usługa jest całkowicie bezpłatna.

Wzmacniacz głośności: Jest przeznaczony przede wszystkim jako plik rozbudowa który pozwala poprawić dźwięk w filmach i serialach, co znacznie poprawia niższe dźwięki filmów oglądanych z przeglądarki Google Chrome.

UStream.TV: Został stworzony głównie w celu wykorzystania w transmisjach na żywo, ułatwiających prowadzenie konferencji w Internecie, zwłaszcza wydarzeń naukowych i informacyjnych. Mimo to zawiera wiele kanałów z różnymi tematami do oglądania seriali i filmów.

Archive.org: Jest uznawany za otwartą platformę informacyjną. Pozwala udostępniać dowolne rozszerzenia w formatach open source. Dostęp jest całkowicie darmowy, bardzo korzystny, jeśli lubisz filmy fabularne.

Veoh.com: Ta platforma internetowa jest uważana za kompetencję Vevo, jedną z najlepszych opcji, które obecnie istnieją w branży treści audiowizualnych. Powodem jest to, że w filmach i muzyce można znaleźć szeroką gamę treści, a także odwiedzić kanały i fora.

Najbardziej niesamowite propozycje odtwarzaczy wideo

Retrovisión.tv: Będziesz mógł odtworzyć dowolną liczbę filmów i będziesz mógł je zlokalizować w bardzo łatwym w użyciu interfejsie. Uważa się, że jest to jedna z najlepszych opcji wyszukiwania filmów fabularnych i krótkometrażowych na każdy gust.

Inteligentne wideo dla YouTube: Jeśli lubisz odtwarzać filmy w serwisie YouTube na swoim komputerze lub smartfonie, wyszukiwarka Google Chrome oferuje rozszerzenie, które pokochasz. Smart Video for YouTube oferuje możliwość uzyskania nieskończonej ilości treści audiowizualnych bez jakichkolwiek przerw podczas oglądania strumieniowego wideo.

Reproductorvideos.onlinegratis.tv: Jak nazwa wskazuje, jest całkowicie darmowy. Należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do innych odtwarzaczy ten jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, MacOs, Android i iPhone.

Videoplayer.onlinegratis.tv: Jest również znany jako „Web Media Player”. Jest to kolejna opcja dostępna dla komputerów z systemem Windows, Mac i Android. Działa bezpośrednio z przeglądarki Google Chrome, Opera i Moxila Firefox. Musisz tylko wpisać adres URL filmu i to wszystko.

Kontroler prędkości wideo: Google Chrome udostępnia to rozszerzenie, dzięki czemu możesz cieszyć się szeroką gamą filmów online. Uwzględnij opcję zmień prędkość filmów HTML5 według własnego uznania.

Huli.com: Jest to alternatywa nieco inna niż wszystkie. Ponieważ jest oparty na internetowej platformie transmisji wideo, możesz korzystać z szerokiej i zróżnicowanej oferty Kanały telewizyjne całego świata.

Strumień torrenta: Jest to rozwiązanie oferowane przez Google Chrome, które pozwala bardzo łatwo odtwarzać pliki wideo. Aby cieszyć się treścią audiowizualną, należy skopiować i wkleić plik z linkami, a tym samym odtworzyć strumieniowe wideo.

różnorodność odtwarzaczy wideo

Nie musisz zajmować miejsca w pamięci komputera lub urządzenia mobilnego. Ponadto, jeśli przyspieszysz swój Internet do maksimum, będziesz mógł lepiej korzystać z odtwarzaczy wideo online.