Skip to content

Jakie są najlepsze odtwarzacze muzyczne z efektami 3D na Androida?

30 de styczeń de 2021

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że szukasz i pobierasz odtwarzacz, aby cieszyć się muzyką, i okazuje się, że jest to bezużyteczna aplikacja? Z pewnością tak, zdarzyło się to nam wszystkim, aw Sklepie Play jest tak wiele, że trudno wybrać, a przede wszystkim znaleźć taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy małą listę z najlepsze odtwarzacze muzyczne z efektem 3D abyś mógł się nią cieszyć na swoim Androidzie. Pokochasz każdego z nich.

BlackPlayer

BlackPlayer to jedna z aplikacji, która pozwala cieszyć się darmowym odtwarzaniem, to znaczy możesz dowolnie modyfikować funkcje swojego odtwarzacza. To niesamowita aplikacja kompatybilny z różnymi formatami i ma świetny korektor gdzie wirtualizujesz swoją muzykę z doskonałym efektem 3D. Najlepsze jest to, że poradzisz sobie z nim bardzo łatwo, ponieważ ma proste widgety ułatwiające jego użycie.

Zalety korzystania z BlackPlayer

Biorąc pod uwagę wspaniałe narzędzia, które oferuje BlackPlayer podczas modyfikowania i wyrównywania muzyki, zalety tego wspaniałego odtwarzacza są bardzo widoczne. Wśród wielkich korzyści są:

  • Oferuje świetne Dźwięk 3D.
  • Możesz modyfikować swoją muzykę według własnych upodobań.
  • Możesz połączyć go ze swoimi kontami Spotify i Tidal.
  • Możesz utworzyć listę odtwarzania z chmury za pomocą Dysku Google.
  • Ciesz się ponad 30 000 kanałów radiowych.
  • To jest całkowicie bezpłatne.
  • Ma duże możliwości organizowania biblioteki muzycznej, jak chcesz.
  • Możesz zmodyfikować preferowany kolor, aby poprawić swoje wrażenia.

Jeśli wątpisz w gracza, który spodoba ci się w pełni. Te zalety całkowicie zmienią sposób, w jaki będziesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Bum

A jeśli szukasz nowa rewolucja słuchowa Z pewnością pokochasz Boom, świetną aplikację, która pozwala cieszyć się nieskończoną liczbą narzędzi do słuchania ulubionej muzyki tak, jak zawsze chciałeś. Chcesz dowiedzieć się więcej? Więc uważaj.

Dzięki Boom będziesz cieszyć się potężnym korektorem, dzięki któremu Twoja muzyka osiągnie inny poziom. Ma dźwięk 3D, który sprawi, że będziesz żyć każdą nutą. Nie wspominając o doskonałej przejrzystości, z jaką będzie odtwarzana Twoja muzyka.

Dzięki Boom masz możliwość połączenia kont Tidal, Spotify, Dysku Google i wielu innych. Ponadto, jeśli szukasz aplikacji radiowych offline, Boom to zrobi oferuje ponad 5000 bezpłatnych stacji.

Odtwarzacz muzyczny 3D Surround

A dla miłośników dźwięku 3D przedstawiamy odtwarzacz muzyczny 3D Surround. Dzięki niemu możesz cieszyć się wyjątkowym dźwiękiem 3D Efekt surround BassBoost z 10-pasmowym korektorem.

Wrażenia poprawiają się podczas używania hermetycznych słuchawek, to zupełnie inny świat. Najlepsze jest to, że zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ jeśli używasz specjalnych słuchawek, ten odtwarzacz daje Ci opcję „Świadomości”, która przechwytuje dźwięki z zewnątrz i włącza je do Twojej muzyki, aby pozostać aktywnym w rozwoju Twojego środowiska .

słuchaj muzyki przez słuchawki

Aby z niego skorzystać, musisz zacznij od konta Google abyś mógł cieszyć się tą aplikacją i jak najlepiej ją wykorzystać.

Pi Music Player

Jeśli szukasz prostego, ale skutecznego odtwarzacza, Pi Music Player jest dla Ciebie. Posiada świetny korektor 3D, który pozwala cieszyć się opcjami do 5 pasm. Ponadto zapewnia opcja edytora metadanych zapewnia lepszą obsługę narzędzi słuchowych.

Najlepsze jest to, że to jest całkowicie darmowe i lekki odtwarzacz, więc jest idealny, jeśli masz mało miejsca w telefonie i chcesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta niesamowita aplikacja na Androida, teraz jest czas, aby wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli któryś z nich nie przypadnie Ci do gustu, możesz być zainteresowany poznaniem odtwarzaczy muzycznych bez reklam.

dołącz do naszego kanału telegram