Skip to content

Jakie są najlepsze gry o superbohaterach, które powinieneś pobrać na swój telefon z Androidem?

24 de luty de 2023

Kiedy myślimy o największych firmach zajmujących się grami wideo wszechczasów, możemy szybko zauważyć, że wiele z nich wyprzedza przemysł kreskówkowy. W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać analizować wszystkiego, co dotyczy superbohaterów, biorąc pod uwagę, że wielu użytkowników i czytelników chce wiedzieć Jakie są najlepsze gry Super Heroes, które powinieneś pobrać na swój telefon z Androidem?

Przede wszystkim musimy podkreślić, że na szczęście w Sklepie Google Play możemy znaleźć wiele produktów związanych z superbohaterami i złoczyńcami z komiksów, od tapet i obrazów Harley Quinn po gry, które przedstawiamy w kolejne linie.

Jak pobrać gry DC Comics na Androida?

Akcja Ligi Sprawiedliwości: To pierwsza gra, którą powinieneś wziąć pod uwagę w sytuacjach, tytuł, który się wyróżnia pozwoli nam wybrać pomiędzy kilkoma dobrze znanymi postaciami z tych serii, wśród nich Batman, Superman, Wonder Woman, Cyborg i FireStorm, żeby wymienić tylko kilka. Będziemy mogli spersonalizować naszych bohaterów, a także odblokować niektóre z ich najlepszych dodatkowych umiejętności, aby zwiększyć ich moce, a nawet możliwe jest śledzenie krok po kroku ich oryginalnych komiksowych historii.

Legendy DC: DC Legends to druga z alternatyw, które Ci przedstawiamy, ważne jest, aby pamiętać, że w tej grze masz szansę zmierzyć się z wyginięciem legend dc.

Będziesz musiał wykazać się zdolnością do przywrócenia wszechświata do stanu początkowego, chociaż oczywiście w tym celu będziesz musiał pokonać różne wyzwania, które zostaną ci przedstawione, w których możesz wybrać superbohaterów, takich jak Batman, Superman, Flash, Green Lantern i inni.

Batman Arkham Underworld: pomimo faktu, że istnieje wiele różnych gier związanych z Mrocznym Rycerzem, takich jak Batman vs Superman. To już trzecia z gier, które polecamy. O tym musimy podkreślić, że jest to gra, w której będziemy musieli trenować nasz przestępczy mózg. Oczywiście, że się spotkamyNiektórzy z najbardziej znanych złoczyńców z tych historii, w tym Riddler, Killer Croc, Harley Quinn i innipróbując pokonać wszystkie przeszkody, które pojawiają się w miarę postępów.

Najlepsze gry Marvela na telefony z Androidem

Podobnie jak uniwersum komiksów DC, świat Marvela oferuje wiele produktów dla różnych postaci, od ekranów i tapet Iron Mana po gry wideo. Poniżej przedstawiamy trzy, które najbardziej przykuły naszą uwagę.

Kapitan Ameryka: W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z tytułem, który pozwoli ci postawić się na miejscu Kapitana Ameryki wraz z drużyną SHIELD.Będziesz musiał wykazać się umiejętnością atakowania różnych wrogich organizacji, oprócz używania różne dostępne taktyki, wykorzystując wszystkie możliwe zastosowania Mściciela i Super Żołnierza.

postacie gra superbohaterowie dc komiksy

Konkurs superbohaterów Marvela: Kto nie chce walczyć z Marvelem i super złoczyńcami? Cóż, w tym przypadku musisz wiedzieć, że jest to gra bezpośrednich konfrontacji, w której możemy iść do przodu, pokonując różnych wrogów, aby poprawić własne umiejętności.

W tej grze możliwość wyboru superbohaterów, takich jak Hulk, Iron Man, Wolverine, Storm, Star-Lord, Gamora, Spider-Man, Deadpool, Magneto i Winter Soldier.

Wiele bitew toczy się nawet w charakterystycznych miejscach, takich jak Asgard, Dzika Kraina, Oscorp itp.

Walka o przyszłość Marvela: To nasz ostatni wybór polecanych gier w tym segmencie. W szczególności nie chcieliśmy przestać mówić o Marvel Future Night, biorąc pod uwagę, że o to chodzi tytuł epickich bitew, w których każda walka może zadecydować o przyszłości całego świata.

Ta gra jest osadzona w scenariuszu, w którym ludzkość jest na krawędzi zniszczenia. Twoim zadaniem będzie utworzenie zespołu z superbohaterami i superzłoczyńcami, aby uratować wszechświat przed pechem. Podczas gdy oczywiście odkrywamy wszystkie szczegóły uniwersum Marvela.

Która z tych gier o superbohaterach na Androida jest twoją ulubioną?

dołącz do naszego kanału telegram