Skip to content

Jakie są najlepsze gry do pobrania i wypróbowania na moim telefonie komórkowym Samsung Galaxy Grand Prime?

14 de listopad de 2022

Nie ma wątpliwości, że gry są najlepszym sposobem na zabicie czasu, kiedy się nudzimy, dlatego nie może ich zabraknąć na żadnym urządzeniu, a zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Z tej okazji porozmawiamy Najlepsze gry do pobrania w Samsung Galaxy Grand Prime, który możemy znaleźć, abyś mógł cieszyć się godzinami zabawy i rozrywki na swoim telefonie.

Bez wątpienia Samsung Galaxy Grand Prime To świetna referencja w tej koreańskiej mobilnej marce, ale możemy zadać sobie pytanie, czy naprawdę warto kupować ten sprzęt, skoro musimy zbadać, jakie są jego zalety i wady, ale jeśli już go masz, możesz kontynuować czytanie.

https://youtu.be/XO9yftjqeWw

Ten zespół ma długą historię, która ma wymieniony jako jeden z najbardziej poszukiwanych i wymienione po Samsung Galaxy Edge, które są najbardziej charakterystyczne dla starego miotu Galaxy, ale mimo to nie wychodzą z mody.

Najlepsze gry do pobrania na Samsung Galaxy Grand Prime

To nie są proste gry, ponieważ są zoptymalizowane dla Samsunga Galaxy Grand Prime, dzięki czemu nasz telefon będzie miał najlepszą wydajność, bez spowolnienia czy problemów z interfejsem podczas gry.

Jak już powinieneś wiedzieć, ten telefon ma bardzo dobry rozmiar ekranu i wysokiej rozdzielczości, z tego powodu powinieneś pobrać najlepsze gry na Samsung Galaxy Grand Prime, które pokażemy i które są dostępne dla Twojego urządzenia.

Ponieważ nie tylko ze względu na jego ekran, ale także ze względu na jego wydajność, możemy cieszyć się wszystkimi tymi grami bez żadnego problemu lub konieczności zmuszania naszego smartfona. Zapewniam, że wszystkie popłyną bez żadnych awarii i przerw.

1.-Przełącznik koloru:

To jest gra na Androida, w której musisz się bardzo skoncentrowaćlub gra opiera się na pokonaniu każdej z przeszkód, które stoją na drodze do awansu, trudność będzie wzrastać z każdym poziomem, a jeśli przegrasz, będziesz musiał zacząć od zera. Aby pobrać go bardzo szybko w Google Play

2.- Slither.io:

Slither.io to gra online, bardzo proste, ale zabawne?, wciągająca i zabawna. Ta gra sprawi, że będziesz się dobrze bawić, próbując zdobywać kolejne poziomy i swój osobisty wynik. Pomimo tego, że jest bardzo prosty, musisz uważać, aby nie zderzyć się z innymi wężami, aby go pobrać, możesz również zrobić to za darmo z Google Play.

gra na Samsunga Androida

3.- Król Labiryntu:

Jak sama nazwa wskazuje, jest to gra, w której musisz rozwiązać labirynty i ma tryb wieloosobowy, w którym musisz skoncentrować się jak najwięcej. Musisz zwracać szczególną uwagę, jeśli chcesz robić postępy w tej grze, w przeciwnym razie znalezienie właściwej ścieżki będzie bardzo trudne. Jeśli chcesz go pobrać, wejdź na platformę Google Play

4.- Płytki fortepianowe 2:

Wschód To gra mentalnej szybkości, choć na początku jest to nieco skomplikowane, gdy awansujesz, zdasz sobie sprawę, że do awansu będziesz potrzebować jedynie koncentracji. Możesz pobrać Piano Tiles 2 z Google Play

płytki fortepianowe 2 dla galaxy grand prime

5.- Neboliczny:

To kolejna gra, w której będziesz potrzebować dużo koncentracji, a także będziesz musiał opracować dobrą strategię jeśli chcesz przejść tę grę, bo inaczej będziesz ciągle przegrywać. W tej grze będziesz musiał robić miejsca, zbierając punkty, które znajdują się na całym ekranie i oczywiście uniemożliwić innym graczom skopiowanie twojej strategii. Aby pobrać go z oficjalnej platformy w Google Play

gra samsung galaxy grand prime nebolous

Oto 5 najlepszych gier dla Samsunga Galaxy Grand Prime i które są dostępne za darmo w sklepie Google Play, polecam pobrać i każdy z nich, zobaczysz, że są całkowicie tego warte.

Te gry są praktyczny, dynamiczny, intuicyjny a przede wszystkim są super zabawne, bez wątpienia spędzisz godziny gry i zabawy bez ograniczeń. a najlepsze jest to, że będziesz mieć go na wyciągnięcie ręki, czyli na telefonie komórkowym.

Jeśli w to wątpisz ten sprzęt to świetny smartfonale czy wiesz, że możesz uzyskać z niego więcej?Cóż, jeśli zrootujesz go tak, aby uwolnił swój pełny potencjał i możesz go dostosować do swoich potrzeb.

Teraz, jeśli po zrootowaniu nie włącza się lub masz jakiekolwiek trudności, powinieneś zbadać, jak szybko i skutecznie go włączyć, co mamy do Twojej dyspozycji na naszym blogu.

dołącz do naszego kanału telegram