Skip to content
Mac

Jakie są najlepsze darmowe odtwarzacze wideo MacOS?

31 de styczeń de 2021

Jak dobrze jest usiąść przed komputerem i spędzić trochę czasu, oglądając na nim filmy. Muzyka, filmy, filmy dokumentalne, seriale animowane, a nawet oglądanie filmów nagrywamy na naszych urządzeniach mogą sprawić, że będziemy się dobrze bawić. Ale chcemy, aby nasze doświadczenie w tym momencie było najprzyjemniejsze; dlatego chcemy najlepszych odtwarzaczy wideo na MacOS.

Ci z nas, którzy mają w domu komputer z systemem operacyjnym MacOS, mogą wybrać odpowiednie narzędzie do oglądania naszych filmów. Właściwie jest wielu graczy, którzy mogą nam w tym pomóc, ale który z nich jest najlepszy? Następnie pokażemy Ci niektóre z tych odtwarzaczy wideo dla MacOS, które są najbardziej polecane i możesz je pobrać za darmo.

Najlepsze odtwarzacze wideo dla MacOS

Ci gracze mogą być podobni pod względem pewnych cech, ale mają również cechy szczególne, które pozwolą nam wybrać zgodnie z naszymi preferencjami. Niektórzy nawet pomagają nam zaoszczędzić miejsce. Przedstawiamy niektóre z nich:

1. Kodi

Posiada zmodernizowany interfejs stworzony dla odtwarzać filmy w najnowszych formatach które są obsługiwane na rynku. Obsługuje również rozszerzenia, które pozwalają nam dodawać wtyczki i źródła plików do tej aplikacji. Dzięki niemu możemy odtwarzać pliki, gdy jesteśmy połączeni oraz posiada narzędzie do generowania napisów. Bez wątpienia Kodi jest dobrym towarzyszem, na którego możemy liczyć.

2. VLC Media Player

To, co czyni ten odtwarzacz bardzo wszechstronnym, to możliwość odtwarzania dużej liczby formatów multimedialnych. Jest właścicielem dość prosty interfejs i ma opcje dostosowywania i ulepszenia dla wygody użytkowników. Odtwarzaj między innymi DVD, VCD, Blu-ray.

Oprócz używania go do oglądania filmów, jest to bardzo przydatne narzędzie jako menedżer biblioteki i katalogu. Wszystko to sprawia, że ​​jest jednym z najlepszych odtwarzacze wideo dla MacOS.

3. Po prostu zagraj w jeden z najlepszych odtwarzaczy wideo dla MacOS

To odtwarzacz multimedialny obsługujący formaty MP4, AVI, SWF, DAT, MP3, FLAC, M4V, FLV, Blu-ray itp. Nie potrzebujemy dodatkowych kodeków ani wtyczek, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie oglądać nasze filmy w dość kompaktowym odtwarzaczu. Także obsługuje filmy 4K i 8K z dużą łatwością, ponieważ ma funkcję dekodowania przyspieszanego sprzętowo.

4. QuickTime

Jest to bardzo popularny odtwarzacz stworzony przez Apple, zdolny do odtwarzania większości formatów wideo. Możemy nawet mieć taką możliwość dostęp do treści przesyłanych strumieniowo. Ma świetne wsparcie dla formatów i ma bezpośredni dostęp do przyczep. Jego interfejs jest dość prosty, pozostawiając nam pod ręką najbardziej przydatne i często używane narzędzia.

5. Prawdziwy gracz

Dzięki temu niesamowitemu odtwarzaczowi możemy udostępniać filmy z kimkolwiek chcemy, a najciekawsze jest to, że nie będą musieli mieć tego samego odtwarzacza, aby móc je zobaczyć. Obsługuje wiele formatów, w tym: FLV, WMV, MP4, DIVX, MOV itp. Ma doskonałe cechy, które stawiają go jako jeden z najlepsi gracze dla MacOs które są używane bezpłatnie.

kobieta za pomocą laptopa

Wskazówki przed pobraniem odtwarzaczy wideo na MacOS

Wybierając aplikację, którą zamierzamy zainstalować na naszym komputerze, zawsze dobrze będzie przejrzeć między innymi jej charakterystykę, funkcjonalności, interfejs. Podczas uzyskiwania dostępu do Sklep Apple będziemy również śledzić istniejące komentarze dla każdego gracza. W ten sposób upewnimy się, że pobierzemy jedną z najlepszych aplikacji, która odpowiada naszym potrzebom.

W tym poście staraliśmy się znaleźć małą listę wyboru, która pozwala wiedzieć, które z nich są najlepsze odtwarzacze wideo dla systemu macOS, które są bezpłatne. Ułatwi to wybór, gdy będziesz go pobrać. Jeśli mogliśmy Ci pomóc, zostaw nam swój komentarz, a my z przyjemnością go przeczytamy.