Skip to content

Jakie są najlepsze darmowe odtwarzacze muzyczne na komputer z systemem Windows?

30 de styczeń de 2021

Nasze komputery osobiste, takie jak komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows, mają już wstępnie zainstalowany odtwarzacz muzyki. Ale te, być może mogą wydawać się bardzo proste lub nie oferują nam funkcji, które oferują inne aplikacje.

A w wielkiej sieci linii zwanej internetem możemy znaleźć ich wiele. Tutaj cię nauczymy które są najlepszymi darmowymi odtwarzaczami muzyki na komputer z systemem Windows.

Świetna oferta tego typu odtwarzaczy muzycznych, jaką możemy znaleźć w sieci jest bardzo szeroka i różnorodna. Ale staraliśmy się zaoferować Ci takie, które mogą prezentować pewne cechy w oparciu m.in. o jakość dźwięku, formaty, które obsługuje. A wtedy będziesz wiedział, jakie są najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki na komputer z systemem Windows.

Już komentowaliśmy ten temat, ale skupiliśmy się na dobrze znanych odtwarzaczach MP3, chociaż istnieje wiele programów, które pozwalają na nagrywanie i edycję dźwięku z komputera. Kontynuując ten temat, podamy krótką listę, o której będziemy pamiętać jakie są najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki na komputer z systemem Windows.

Jakie są najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki na komputer z systemem Windows

Na poniższej liście nazwiemy Cię rozszerzeniem najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki na komputery PC z systemem Windows. Zaczniemy od klasyki i bez wątpienia nie mogło go zabraknąć i jest nim nikt inny jak AIMP, jego popularność wśród użytkowników jest więcej niż udowodniona. Ma szeroką gamę formatów i oferuje bardzo różnorodne i uderzające funkcje.

Dzięki temu potężnemu odtwarzaczowi muzycznemu możesz tworzyć miksy dźwiękowe, dodawać różnorodne efekty. Możesz osiągnąć odtwarzać różne stacje radiowe dostępne w sieci. Ma interfejs graficzny, który można dostosować do własnych upodobań, jest kompatybilny z każdą wersją systemu Windows od 7 wzwyż.

Obsługuje również dużą liczbę formatów audio. Możesz także obsługiwać transmisje na żywo. Krótko mówiąc, wysoce zalecana alternatywa, której żaden użytkownik tego systemu nie może pominąć.

Kolejnym nieuniknionym odtwarzaczem muzycznym jest VLC, jeden z najbardziej kompletnych, najczęściej używanych na świecie, oferujący lepszą jakość, a jego funkcje są ulepszone, jeśli używasz Windows 10. Inną jego cechą jest szeroka kompatybilność z prawie wszystkimi formaty audio. Aby móc słuchać swoich piosenek, unikniesz instalowania kodeków.

Inną z jego wspaniałych funkcji jest możliwość dostosuj swoje skórki i oferuje ich dużą liczbę. Możesz także dowolnie zmieniać jego elementy sterujące, aby nadać mu osobisty charakter. Aby być darmowym odtwarzaczem, oferuje wiele zalet i nie tylko odtwarza muzykę, ale także umożliwia odtwarzanie filmów w wysokiej jakości.

Kolejny darmowy odtwarzacz muzyki na komputer z systemem Windows

Jest inny odtwarzacz, który ma podstawowe i łatwe w użyciu funkcje, ale oferuje doskonałą wydajność. Zuchwały. Jest to darmowe oprogramowanie, kompatybilne z większością najpopularniejszych formatów. Posiada bardzo praktyczną wyszukiwarkę utworów, możesz tworzyć listy odtwarzania, a także może zawierać inne funkcje, takie jak wyszukiwarka tekstów piosenek.

Jeśli masz komputer, który działa z systemem Windows 10, możemy polecić Foobar2000 to naprawdę ciekawe narzędzie. Wśród jego najbardziej uderzających funkcji, które możemy wyróżnić, można go łatwo dostosować, obsługuje szeroką gamę formatów audio. Jak MP3, MP4, WMA, FLAC, WAV, Musepack, Audio CD itp.

Możesz też czytać, wierzyć lub nie Pliki skompresowane ZIP i RAR. Możesz za pomocą menedżera elementów audio. Możesz także utworzyć skróty klawiaturowe, aby móc z niego wykonywać niektóre z jego głównych funkcji. Krótko mówiąc, jest to bardzo dobra opcja i przede wszystkim darmowa, której nie możesz przegapić, abyś mógł cieszyć się ulubioną muzyką.

słuchać odtwarzacza muzyki

Jest o wiele więcej odtwarzaczy muzycznych, które moglibyśmy umieścić na liście, ale naszym zdaniem są one świetną alternatywą dla systemu Windows. I w ten sposób dochodzimy do końca tego artykułu, który w podsumowaniu mogliśmy Wam opowiedzieć które są najlepszymi darmowymi odtwarzaczami muzyki na komputer z systemem Windows.