Skip to content

Jakie są inne gry, takie jak Counter Strike na PC, PS4 lub Android?

29 de styczeń de 2021

Kontratak stała się jedną z najpopularniejszych gier strzeleckich. Jego innowacyjna dynamika gry urzekła miliony graczy, którzy nadal grają.

Counter Strike wykracza poza typową strzelankę ogólną i dlatego jest lubiany przez tak wielu użytkowników. Jeśli jednak szukasz innych alternatyw dla Counter Strike bez konieczności płacenia, zostawiamy Ci listę gier wieloosobowych podobnych do Counter Strike.

Co najlepsze, prawie wszystkie gry, które wymienimy, nie wymagają wielkich wymagań, aby móc w nie grać, a wiele z nich można grać w urządzenia mobilne nie tak potężny i bez internetu.

Phantomers

W tej wspaniałej grze MMOFPS możesz wybierać spośród wielu postaci i sprzętu przed dołączeniem do gry. Masz do dyspozycji szeroką gamę broni, od karabinów snajperskich po strzelby do walki wręcz.

Oferuje również możliwość ulepszaj swoją broń z ulepszonymi funkcjami, niestandardowymi przedmiotami i amunicją, nie wspominając o możliwości zdobycia unikalnego wyposażenia broni, takiego jak drony lub specjalne karabiny, które powodują duże obrażenia.

Posiada kilka trybów gry, takich jak Team Deatmatch, podłóż bombę i Take & Hold. Wreszcie, możesz dołączyć do klanu i grać w bitwach rankingowych zarówno sam, jak i ze swoim klanem, a im wyższy stopień, tym większe nagrody.

Podsumowując, grafika i dźwięki naprawdę wciągają Cię w grę, a interfejs jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu jest to świetna gra.

Piercing Blow

To jest taktyczna strzelanka oparta na Counter Strike I podobnie jak on przedstawia dwie grupy wroga, którymi są terroryści i siły specjalne.

W każdej grze możesz zdobywać punkty, które możesz później wykorzystać na zakup broni w sklepie z grami. Ma również system misji który nagradza użytkowników, którzy grają bez przerwy.

Operacja 7

Świetna gra szybka i nowoczesna broń. Na początku zaczniesz od podstawowego wyposażenia, ale wygrywając gry, otrzymasz pieniądze, które możesz wykorzystać na lepszą broń i kombinezony.

Ta gra ma bardzo dobre efekty dźwiękowe które bardziej wciągają Cię w grę, czyniąc wrażenia bardziej pozytywnymi. Cechuje się również tym, że możesz modyfikować swoją broń tak bardzo, jak chcesz.

Operacja 7 znaków

Ta gra oferuje pięć zabawnych sposobów gry: Headhunting, deatmatch drużynowy, survival, demolka i gorączka złota. Pokoje mogą pomieścić do 24 graczy w zależności od trybu gry.

Ponadto gospodarz pokoju może przed rozpoczęciem gry wprowadzić ustawienia, takie jak przyjacielski ogień, czas gry i liczbę zgonów, które należy osiągnąć, aby wygrać.

Warmode

To szybka strzelanka opracowana przez NovaLink, w której gracz będzie mógł wybrać między dwiema stronami, aby rozwiązać konflikt zbrojny.

Każda gra, w którą grasz, zapewnia punkty, które możesz wymienić na drużyny, aby ulepszyć broń. dalej możesz dostosować swój awatar za pomocą szerokiej gamy przedmiotów kosmetyki, takie jak maski i banery, które uczynią Cię wyjątkowym w tej dziedzinie.

A co najważniejsze, jest to gra o wysokiej jakości graficznej pomimo minimalnych wymagań. Rzeczywiście jest możliwe uruchomienie tego jGraj na komputerach 32-bitowych.

Zula

Inne strzelanki Axeso 5. W Zula będziesz mieć mapy Rosji, Bliskiego Wschodu i obszarów Iraku. Możesz także stworzyć klan, aby grać ze znajomymi i uczestniczyć w turniejach.

W tej grze istnieją dwie uzbrojone drużyny, do których możesz należeć i ma różne tryby gry, spośród których się wyróżniają zdobądź flagę, deatmatch drużynowy, rozegrany bitwę lub poszukiwany.

Możesz wybierać z katalogu ponad 150 broni nie wspominając o tych, które zostaną wprowadzone później. Wreszcie, oferuje system misji, dzięki któremu możesz zdobyć wspaniałe nagrody.

Czarna drużyna

Gra, która waży tylko 5 GB i ma typowe tryby Team Deatmatch lub dezaktywuj bombę, w której jeśli zginiesz, będziesz musiał poczekać do następnej rundy.